Menu

Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G SM-N986

Cechy produktu

 • Producent Samsung 
 • System operacyjny Android 
 • Przekątna wyświetlacza 6.9 "
 • Rozdzielczość wyświetlacza 3088 x 1440 
 • Rodzaj telefonu z ekranem dotykowym 
 • Pamięć wbudowana 256 GB
 • Pamięć RAM 12 GB
 • Wbudowany aparat cyfrowy 108 Mpx
 • Aparat przedni 10 Mpx
 • Komunikacja WiFi, LTE, Bluetooth, 5G 
 • Funkcje odtwarzacz MP3 
 • Pojemność baterii 4500 mAh
 • Rodzaj karty SIM nano SIM 
 • Obsługa kart pamięci microSD tak 
 • Liczba rdzeni

Opis

NAJWAŻNIEJSZE cechy

S Pen

Jeszcze bardziej zaawansowany rysik S Pen z funkcją Bluetooth i sterowaniem gestami.

Gotowy na łączność 5G*

Najszybszy standard komunikacji mobilnej w Twoim smartfonie.

ekran

ekran Infinity-O Dynamic AMOLED 120Hz o zredukowanych ramkach gwarantuje większy wymiar ekranu przy zachowaniu kompaktowych rozmiarów.

sprawność

Wysoka produktywność dzięki procesorowi 7nm i 12 GB RAM i jeszcze więcej miejsca na dokumenty, zdjęcia i inne pliki dzięki 256 GB pamięci.

Bateria

Inteligentna bateria z funkcją prędkiego ładowania o pojemności 4500mAh zezwalającą na długą pracę na jednym ładowaniu.

Aparat

wyśmienite aparaty pozwolą Ci na robienie nieszablonowych fotografii. Fachowe filmy z video 8K i Single Take.

*Dotyczy działania w sieci 5G. Sieć 5G nie jest jeszcze dostępna powszechnie w Polsce.

konkretnE NARZĘDZIE powiększAJĄCE sprawnOŚĆ

Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G został wyposażony w wysoce precyzyjny rysik S Pen. Stosowanie rysika S Pen jest wyjątkowo proste i przyjemne. Zagwarantuje on wygodną pracę i więcej możliwości dzięki specjalnie dla niego asygnowanym aplikacjom.

Sterowanie gestami

5 nowych gestów, które działają w dowolnym miejscu i pokaźniejszą kontrolę. Dzisiaj możesz zdalnie przewijać lub cofnąć się bezpośrednio do ostatniej aplikacji, wrócić na stronę startową lub przejść w tryb pisania.

Łatwe edytowanie i konwertowanie plików

Uproszczona edycja i konwersja plików powiększa skuteczność. Teraz łatwo dodasz, zlikwidujesz i zrobisz notatki w plikach PDF podczas wykładów albo pracy. Do edycji nie Ci potrzeba osobnej aplikacji ani programu. Co więcej, możesz także eksportować notatki Samsung Notes do plików PPT i robić odręczne notatki na slajdach.

Sztuka organizacji

Szkicuj swoje pomysły, a następnie przekształcaj je w informacje wielokrotnego korzystania. Możesz także lepiej uporządkować swoje notatki, synchronizując nagranie głosowe z notatką. W trakcie odtwarzania nagranego głosu podświetlaj to, co napisałeś w każdej sekcji. Przystępne są świeże szablony do robienia notatek na przeróżne okazje - w sam raz do zrobienia listy zakupów lub rysowania.

Szerszy zakres funkcji

Możesz używać różnych funkcji, które ułatwiają korzystanie z programu Samsung Notes. Mechanizmy wspomagane nienaturalną inteligencją wykrywają niewłaściwe pismo odręczne i precyzyjnie je wyrównują. Osiągalne jest także dodawanie tekstów pisma odręcznego oraz obrazów do notatek nieskomplikowane porządkowanie ich dzięki podziale na foldery i strony.

SZYBKA I komfortowA ŁĄCZNOŚĆ Z TWOIM KOMPUTEREM

Połącz się z systemem Windows i synchronizuj notatki z Microsoft OneNote. Pracuj produktywniej dzięki synchronizacji między aplikacjami na Twoim smartfonie, a programami Outlook i Teams na komputerze. Możesz dołączać swoje notatki do wiadomości e-mail lub dokumentów przy pomocy funkcji Drag & Drop.

Pomysły udostępniane między urządzeniami

Twoje notatki są samoczynnie zapisywane i synchronizowane na smartfonie, tablecie i komputerze. Dzięki temu możesz prosto z nich korzystać na dowolnym urządzeniu, które masz pod ręką. Nie ma zapotrzebowania naciskania przycisku zapisywania,automatycznie synchronizować treści - Galaxy Note20 Ultra 5G zrobi to za Ciebie.

Synchronizacja z Microsoft OneNote

Synchronizuj swoje notatki z aplikacją Microsoft OneNote na Twoim komputerze. Obrazy notatek możesz dołączać do wiadomości e-mail za pomocą funkcji Drag & Drop. Masz także dostęp do uproszczonego sprawdzania harmonogramu i zarządzania zadaniami przez Outlook lub aplikację Teams przystępną w sieci, na komputerach oraz urządzeniach przenośnych.

SYSTEM fachowyCH APARATÓW DO EPICKICH zdjęć I FILMÓW

Główny aparat 108MP i najwyższej jakości wideo w rozdzielczości 8K pozwolą Ci uchwycić najdrobniejsze , a także zrobienie z filmu fotografie w rozdzielczości 32MP. Dzięki funkcji Single Take zarejestrujesz pakiet zdjęć i filmików z jednego ujęcia.

Twoje filmy w jakości Pro

Nagrywaj swoje vlogi jak filmy. Profesjonalne efekty filmowe są w zasięgu Twojej ręki z Galaxy Note20 Ultra 5G. Każdy szczegół zostanie wyznaczony dzięki zapisowi w rozdzielczości 8K, a naturalne rozmycie ruchu przy 24 klatkach na sekundę jest bliskie fachowym produkcjom. Na dodatek kinowe wrażenia zapewnia rozdzielczość ekranu o proporcji 21:9.

zdjęcia prosto z filmów 8K

Rób fotografie w wysokiej rozdzielczości prosto z filmów 8K. W trakcie filmowania możesz kontrolować szybkość zoomu, a różne prędkości nadadzą Twoim filmom dynamizmu i błyskotliwości. W dodatku, masz możliwość nagrywania dźwięku choćby z szerokiej odległości.

video z inteligentną ostrością Live Focus

Podwójny aparat wyodrębnia drugi plan i nadaje głębi w czasie rzeczywistym, dzięki temu uwaga zawsze skupiona jest na pierwszym planie. Efekt ten realny jest do uzyskania jednocześnie przy filmowaniu ludzi jak i obiektów.

dodatkowe funkcje

Space Zoom

Fotografuj choćby słabo widoczne i oddalone obiekty. Bądź bliżej centrum akcji i uchwyć momenty, których wcześniej nie mogłeś zauważyć.

Tryb nocny

Jasne i wyraziste zdjęcia w nocy z trybem Bright Night.

Stabilizacja obrazu

Dwukrotnie usztywniona stabilizacja obrazu pozwala na filmowanie nawet najistotniej dynamicznej akcji, gwarantując płynność nagrań porównywalną do profesjonalnych kamer.

Nocny hyperlapse

Rób zdjęcia, przybliżając się do obiektu i połącz je w film zwany hyperlapse. Aparat zespoi ustawienia do warunków oświetleniowych. Dzisiaj choćby po zmroku zrobisz wyraźne wideo.

GRAJ W ULUBIONE GRY JAK NA KONSOLI

Mniejsze opóźnienie zagwarantuje zoptymalizowaną skuteczność gry na platformach gamingowych w chmurze.* 5G łączy niemało innych urządzeń równocześnie, dzięki temu Twoja rozgrywka toczy się płynnie, bez przerw i zacinania.**

*Dotyczy działania w sieci 5G. Sieć 5G nie jest jeszcze dostępna powszechnie w Polsce.
**prędkość przesyłania strumieniowego może się różnić w zależności od usługodawcy, połączenia z serwerem i innych czynników.

Xbox Game Pass Ultimate

Graj w ponad 100 gier Xbox na swoim smartfonie. Podłącz luksusowy kontroler* i uzyskaj dostęp do ponad 100 tytułów na konsolę Xbox, a wszystko to dzięki optymalizacji Wi-Fi, żeby zminimalizować opóźnienia i zapewnić płynność rozgrywki.**

*Kontroler sprzedawany osobno.
** Pełen zakres usługi dostępny od 15.09.2020 r. Wymagana subskrypcja Xbox Game Pass Ultimate, a także połączenie z siecią. Tytuły oraz ich ilość różnią się w czasie i w zależności od kraju. i informacje na temat rejestracji w usłudze dostępne na stronie producenta.

Game booster - solidna gra

Każda przenośna gra dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń. Funkcja Game Booster wykorzystuje nienaturalną inteligencję do poprawy efektywności rozgrywki, a Frame Booster optymalizuje grafikę, gwarantując jej płynność i idealną jakość obrazu.

Rozrywka o jakiej marzysz

wyświetlacz Dynamic AMOLED 120 Hz zapewni Ci płynną rozrywkę bez zacięć i przeskakiwania scen. Ciesz się niezakłóconą akcją z Galaxy Note20 Ultra 5G.

przełomowa technologia Wyświetlaczy

ekran Infinty-O o przekatnej 6,9" zagwarantuje żywe, nasycone kolory, wysoki kontrast, a także świetną czerń. Dynamic sAMOLED 120Hz zezwala na dobranie częstotliwości odświeżania dla każdego rodzaju zawartości, a także płynne przewijanie i przełączanie się pomiędzy aplikacjami. Zaokrąglony na krawędziach wyświetlacz o maksymalnie zredukowanych ramkach to wiekszy obraz przy zachowaniu kompaktowych rozmiarów smartfona.

Redukcja zmęczenia oczu

Dzięki wysokiej jasności ekranu (1500 nitów) możesz radować się dobrą widocznością równocześnie w dzień jak i w nocy, bez wytężania wzroku. Widoczność na zewnątrz została poprawiona o 25% (w porównaniu z Note10).

Redukcja zmęczenia oczu

Galaxy Note20 Ultra 5G posiada zminimalizowaną emisję niebieskiego światła choćby o 13%,bronić Twoje oczy w trakcie korzystania z telefonu.

GOTOWY NA HIPERSZYBKĄ ŁĄCZNOŚĆ 5G

Galaxy Note20 Ultra 5G jest już gotowy na wprowadzenie do Polski technice przenośnej 5G*. Poznaj najszybszy standard komunikacji przenośnej, który zagwarantuje niezwykle szybkie połączenie choćby przy intensywnym korzystaniu z informacji. W 5G będziesz mógł rozmawiać na czacie video z rodziną i przyjaciółmi w pełnej jakości 1080P HD. *

szybkość transmisji 20 Gbps

choćby 20-krotnie obszerniejsza szybkość pobierania informacji.

Czas wymogi poniżej 1ms

choćby 10-krotnie mniejsze opóźnienie.

Jeszcze lepsza łączność

choćby 10-krotnie lepsza łączność niżeli 4G.

5G zmienia zasady*

Łączność 5G pozwoli zapewnić 20x szybszą szybkość, 10x mniejsze opóźnienia i 10 razy lepszą łączność z urządzeniami niż 4G. Z siecią 5G będzie można pobierać i przesyłać wysokiej jakości treści i transmitować je na żywo z szybkością błyskawicy.* Wszystko dzięki niezawodnemu Galaxy Note 20 Ultra 5G** z łącznością 5G, która wyznacza nowy poziom w przekazywaniu i udostępnianiu informacji.

*Dotyczy działania w sieci 5G. Sieć 5G nie jest jeszcze dostępna powszechnie w Polsce.

**Wymaga optymalnego połączenia 5G. Faktyczna prędkość może się różnić w zależności od kraju, operatora i środowiska użytkownika.

szybkość transmisji 20 Gbps

choćby 20-krotnie większa prędkość pobierania informacji.

Czas kryteria poniżej 1ms

choćby 10-krotnie mniejsze opóźnienie.

Jeszcze lepsza łączność

nawet 10-krotnie ulepszona łączność niżeli 4G.

SMARTFON, KTÓRY DAJE NIEZWYKŁE MOŻLIWOŚCI

Galaxy Note20 Ultra 5G zaopatrzony został w baterię o 4500mAh zapewniającą długą pracę na jednym ładowaniu. Zastosowana szybka pamięć o objętości 256GB proponuje jeszcze więcej miejsca do przechowywania Twoich dokumentów, zdjęć i innych plików.

Ultra szybki procesor 7nm

mocny procesor 7nm jest 1,5x szybszy i wykazuje o 20% mniejsze zużycie energii w porównaniu z LPDDR4X dzięki temu jest najlepszym procesorem w modelach Galaxy. Zezwala na oglądanie ulubionych filmów lub granie w gry z niewiele znaczącym opóźnieniem, dzięki temu rozrywka zawsze powoduje przyjemność.

Inteligentna bateria

Badź spokojny i pozostań w kontakcie z całodniową inteligentną baterią z szybkim ładowaniem. Naładuj nawet 50% w 30 min. Ponadto możesz bezprzewodowo dzielić się energią z innymi urządzeniami dzięki funkcji PowerShare, która pozwoli Ci naładować słuchawki, smartwatch, a choćby telefon przyjaciela. Galaxy Note20 Ultra 5G optymalizuje zużycie baterii dzięki inteligentnemu zarządzaniu ustawieniami.

*Oszacowano na podstawie profilu typowego użytkownika.
Badania przeprowadzone poprzez Strategy Analytics w lipcu 2020 r. W Stanach Zjednoczonych, a także sporej Brytanii na urządzeniach SM-N980, SM-N981, SM-N985, SM-N986 przy wykorzystaniu domyślnych ustawień i połączenia LTE i 5G Sub6 (nie testowano połączenia 5G mmWave). Rzeczywista żywotność baterii może się różnić w zależności od połączenia sieciowego, wykorzystywanych funkcji i aplikacji, częstotliwości połączeń i wiadomości, liczby ładowań oraz innych czynników.

Ciesz się w pełni aplikacjami Google

Zmień na Galaxy z prostym dostępem do wszelkich modnych usług Google*:

• YouTube Premium

Zyskaj do 4 miesięcy darmowego dostępu do YouTube
Premium i korzystaj bez reklam,
offline i przy zablokowanym ekranie*

• Google Chrome

Zmień na Galaxy z nietrudnym dostępem do wszystkich modnych usług Google.

• Poczta Gmail

Bezpieczna, inteligentna i prosta w użyciu skrzynka e-mail.

• Mapy Google

Poznawaj świat i swobodnie się po nim poruszaj.

• Google Duo

videorozmowy z Twoimi znajomymi.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.