Menu

Samsung Galaxy S10 Lite

Cechy produktu

  • Producent Samsung 

Opis

kolory, które lśnią za każdym razem, gdy na nie patrzysz kolory Magical Prism telefonu S10 Lite wprawiają w zachwyt za każdym razem, gdy na nie spoglądasz. Elegancki design, w którym wykorzystano materiał 3D Glasstic, dostępny jest w wersjach Prism Black, Prism White i Prism Blue.

Dzięki smukłym zaokrągleniom S10 Lite znakomicie leży w rąk i urzeka swym wyglądem. Nieograniczone okno na Twój świat S10 Lite wyposażono w ekran Infinity-O, który za sprawą ekranu Full HD+ Super AMOLED Plus 6,7" proponuje maksymalną przestrzeń do rozrywki.

ekran zaimplementowane czujniki zbliżeniowy i światła, a także ekranowy czytnik linii papilarnych. Dzisiaj możesz zobaczyć więcej i robić to, co kochasz bez ograniczeń. Doskonalsze wrażenia wizualne dzięki jaśniejszym i czystszym kolorom S10 Lite sprawia, że widzisz niesamowicie bogate odcienie i kontrast starannie taki, jaki został zarejestrowany przy użyciu HDR10+.

Czy przebywasz na słońcu, czy w pomieszczeniu, S10 Lite gwarantuje prawdziwie kinowe doznania. Moc fachowego aparatu dla każdego Zacznij od aparatu głównego 48 MP, aby robić wyraziste, wysokiej rozdzielczości fotografie jednocześnie w dzień, jak i nocą.

Przejdź do aparatu ultraszerokokątnego 123°, aby uwieczniać zapierające dech krajobrazy. Wybierz aparat makro, by zbliżyć się do fotografowanego obiektu na odległość zaledwie 4 cm i uwiecznić jego najdrobniejsze szczegóły.

A na koniec odwróć smartfon i przy użyciu aparatu przedniego 32 MP rób warte udostępnienia selfie.\ Płynniejsze, stabilne wideo nawet w słabym oświetleniu Super Steady OIS oferuje szerszy kąt korekty, dzięki czemu filmom rejestrowanym w słabym oświetleniu i transmitowanym na żywo możesz nadać stabilność gimbala i jakość UHD.

podczas najbardziej dynamicznych scen postaw na tryb Super Steady i ciesz się płynnym i jednostajnym nagrywaniem. Powiększ głośność tego, na czym Ci zależy, dzięki mikrofonowi z funkcją zoomu Czasami to właśnie dźwięk jest decydujący w scenie - zabawny śmiech, rozbijająca się fala czy syk pary.

Mikrofon Zoom-in w S10 Lite jest wyposażony w 3 mikrofony, które precyzyjnie kierują i wzmacniają dźwięk w miarę, jak przybliżasz i oddalasz. Nagrywaj i edytuj niczym profesjonalista Zrobiłeś swoim S10 Lite genialny film.

Pora dodać do niego zapadający w pamięć podpis, skonsolidować z innym nagraniem, a może nawet przyspieszyć. Nieważne jak zdecydujesz się go dopracować, z S10 Lite będzie to przystępne i wygodne za sprawą wszechstronnych, zaimplementowanych opcji edycji video.

Wyraziste piksele w każdym ujęciu w dzień i w nocy Każde zdjęcie czy to zrobione w świetle dziennym, czy przy blasku księżyca zarejestrowane wysokiej rozdzielczości aparatem głównym 48 MP ożywa za sprawą niezwykłej transparentności pikseli.

Aparat zaopatrzono dodatkowo w cyfrowy zoom, dzięki któremu zbliżenia nie pogarszają jakości obrazu. Aparat makro nie pomija choćby najdrobniejszych detali Aparat makro 5 MP S10 Lite niewyobrażalnie wręcz przybliża Ci wszystkie najatrakcyjniejsze detale.

Ustaw stosowną odległość 4 cm i w prosty sposó...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.