Menu

Samsung Galaxy Z Flip 5G

Cechy produktu

 • Producent Samsung 
 • System operacyjny Android 
 • Przekątna wyświetlacza 6.7 "
 • Rozdzielczość wyświetlacza 2636 x 1080 
 • Rodzaj telefonu z ekranem dotykowym 
 • Pamięć wbudowana 256 GB
 • Pamięć RAM 8 GB
 • Wbudowany aparat cyfrowy 12 Mpx
 • Aparat przedni 10 Mpx
 • Komunikacja WiFi, 3G, 5G, Bluetooth, NFC, LTE 
 • Funkcje odtwarzacz MP3 
 • Pojemność baterii 3300 mAh
 • Obsługa kart pamięci microSD nie 

Opis

NAJWAŻNIEJSZE parametry eksponujący się design atrakcyjny. Składany. Ultra kompaktowy. Hiperszybka łączność 5G* Szybka transmisja danych. Płynne działanie. Brak zakłóceń. *Dotyczy działania w sieci 5G. Sieć 5G nie jest jeszcze dostępna powszechnie w Polsce.

Nowy sposób robienia fotografii szybkie selfie. Swobodne wideo.Bez zastosowania dłoni i statywu. Niepowtarzalne doświadczenie Inteligentny interfejs. Swoboda i wygoda działania. Multitasking. POZNAJ GALAXY Z FLIP 5G Design, który wyznacza trendy Nowy, składany Galaxy Z Flip 5G to smartfon, jakiego jeszcze nie było.

Połączenie atrakcyjnego, postępowego wzornictwa, wyjątkowych pryzmatycznych kolorów i ultra kompaktowego wymiaru wyznacza trendy tego sezonu. Model Galaxy Z Flip 5G jest przystępny w dwóch ekskluzywnych, pionierskich kolorach: klasyczna Szarość i Szlachetna Miedź.

Wyróżnij się ze smartfonem, który został wykonany, aby stać się ikoną stylu. Składany ekran Samsung Ultra Thin Glass Sprawiliśmy, iż niemożliwe stało się możliwe. Nieszablonowy smartfon Galaxy Z Flip 5G złożony gromadzi się w rąk, kieszeni lub małej torebce.

Po rozłożeniu oferuje pełnowymiarowy wyświetlacz o przekątnej aż 6,7-cala*. Kto mówił, że szkła nie da się złożyć? aby stworzyć Galaxy Z Flip, opracowaliśmy nową technologię składanego ekranu Samsung Ultra Thin Glass.

w rezultacie możesz się cieszyć wyświetlaczem o wyjątkowo przygładzonej powierzchni, zapewniającym prawdziwą głębię obrazu, na którym nic Cię nie rozprasza. *rozmiary ekranu mierzonego po przekątnej wynoszą 6,7-cala w pełnym prostokącie i 6,5-cala z uwzględnieniem zaokrąglonych rogów.

Faktyczny wymiar pola wyświetlacza jest nieco mniejszy ze względu na zaokrąglone rogi i umieszczony w telefonie obiektyw aparatu. Dyskretny zawias Składany telefon jeszcze nigdy nie wyglądał i nie działał tak prawidłowo dzięki rewolucyjnemu mechanizmowi składania, który dopracowaliśmy do perfekcji.

Po rozłożeniu mechanizm subtelnie znika z pola widzenia. Inteligentna budowa umożliwia delikatnezablokowanie ekranu w wybranej pozycji. W dodatku mechanizm zapewnia ekranowi dodatkową ochronę dzięki zastosowaniu systemu, któryzapobiega przedostawaniu się kurzu do wnętrza urządzenia.

technologia Samsung Ultra Thin Glass Galaxy Z Flip wyposażony został w zupełnie nową technologię Ultra Thin Glass. Wszystko to powoduje,równocześnie wygląd jak i korzystanie z urządzenia daje wrażenie jego trwałości, a także solidności całej konstrukcji.

Smartfon, który może stać samodzielnie technika składania Free-stop umożliwia prowadzenie rozmów video bez konieczności trzymania telefonu w , a także nieosiągalną wcześniej jakość selfie. Złożony, rozłożony czy ustawiony pod kątem, pozwala na nowo odkryć sposób w jaki robisz fotografie.

prędkośĆ O JAKIEJ MARZYŁEŚ! Odkryj moc hiperszybkiej łączności 5G* Galaxy Z Flip 5G z udoskonalonym procesorem pozwala na hiperszybką łączność w sieci 5G*. Odkryj szybkość transmisji informacji, jakiej dotąd nie było.

6-godzinny materiał filmowy o wysokiej jakości pobierzesz w zaledwie 30 sekund, a rozgrywka najnowszych gier online przebiegnie bez zakłóceń. Wykorzystaj nieszablonowy aparat smartfona, aby prowadzić ekscytujące transmisje live i udostępniaj płynne video wszystkim swym znajomym.

*Dotyczy działania w sieci 5G. Sieć 5G nie jest jeszcze dostępna powszechnie w Polsce. APARAT Aparat do selfie i vloggowania teraz bez wykorzystania rąk Mechanizm Free-stop pozwala korzystać z Galaxy Z Flip 5G jak z laptopa.

Po złożeniu i umieszczeniu na płaskiej powierzchni zostanie samoczynnie przełączony w tryb Flex. Dzięki czemu możesz używać górnej połowy ekranu do oglądania, a dolnej do sterowania. Odkryj zupełnie nowe ujęcia do rejestrowania selfie i video bez konieczności trzymania telefonu w ręku.

teraz możesz nagrywać filmy w formacie 16:9 w trybie portretowym – w sam raz na kanały społecznościowe. Aparat z trybem Night Mode i opcją statywu niepowtarzalny, składany Galaxy Z Flip może jednocześnie służyć za statyw, pozwalając wykonywać zachwycające i stabilne zdjęcia albo filmy bez konieczności stosowania rąk.

W trybie Night Mode Galaxy Z Flip 5G oferuje jeszcze więcej możliwości jako statyw. W ciągu nawet 4 minut wykonuje do 14 ujęć*, a następnie łączy je w rewelacyjne, jasne zdjęcie – podczas, gdy Ty nie musisz choćby trzymać telefonu w ręku.

Z kolei tryb Night Hyperlapse pozwala na nagrywanie filmów nocą z dynamicznymi smugami światła, także bez konieczności użycia rąk. *Funkcja 14 ujęć w (maksymalnie) 4 minuty w trybie Night Mode dostępna po aktualizacji oprogramowania.

Quick Selfie Galaxy Z Flip pozwala robić szybkie selfie przy złożonym ekranie. Żeby wykonać zdjęcie, dwukrotnie wciśnij klawisz zasilania, a następnie wciśnij klawisz głośności. Na ekranie zewnętrznym od razu wyświetli się podgląd zdjęcia – bez konieczności rozkładania smartfona.

Single Take W trybie Single Take Galaxy Z Flip 5G rejestruje obraz, analizuje go przy użyciu nienaturalnej inteligencji i proponuje do 14 różnorodnych zdjęć i filmów, wykorzystując m.in. Obiektyw szerokokątny, efekt bokeh, kadrowanie, technologię timelapse i nie tylko.

Nagraj raz, uzyskaj kilka opcji i wybierz spośród nich ten świetny moment.* *Wymagany czas nagrania: 3-10 sekund. Przełącznik kamery przedniej i tylnej podczas nagrywania filmów, w czasie rzeczywistym możesz przełączać się pomiędzy kamerą tylną i przednią, co sprawi, że Twoje filmy za każdym razem będą zaskakiwać.

Dzięki tej funkcji nie musisz używać dodatkowych programów,kreować niebanalne montaże. Super Slow Motion Zatrzymaj moment na dłużej z funkcją Super Slow Motion. Dzięki niej nie umknie Ci żaden detal.

dodatkowo edytuj odcinki swoich filmów w zwolnionym tempie Super Slow Motion, aby stworzyć arcydzieło w zwolnionym tempie. Ultraszeroka panorama Uchwyć na fotografii starannie to, co widzisz, dzięki ultraszerokokątnemu obiektywowi.

Rejestruje on pole o szerokości aż 123°, idealnie odzwierciedlając kąt widzenia ludzkiego oka. Dodatkowo dzięki inteligentnej korekcji pozbędziesz się niechcianych zniekształceń. Live Focus Artystyczny efekt rozmycia tła sprawi, że Twoje fotografie będą jeszcze bardziej mistrzowskie.

Z trybem Live Focus bezproblemowo będziesz mógł sfotografować swego pupila albo poruszające się obiekty. W trakcie nagrywania filmów możesz kontrolować głębię i ostrość obrazu w czasie rzeczywistym. OryginalnE DOŚWIADCZENIE luźna komunikacja Składany Galaxy Z Flip 5G z interfejsem dobranym do komunikacji bez konieczności trzymania telefonu w ręku to nowa jakość rozmów video.

w trakcie rozmowy starczy ustawić Galaxy Z Flip 5G w trybie Flex (złożony do połowy) na płaskiej powierzchni. Górny wyświetlacz wyświetla obraz, a dolny wyświetlacz umożliwia sterowanie telefonem bez konieczności trzymania go w rąk.

Tryb Flex obsługują aplikacje do rozmów video takie jak Google Duo, zezwalając Ci w pełni oddać się rozmowie ze znajomi i swobodnie gestykulować rękoma rozmawiając przez telefon. Komfortowa obsługa po złożeniu i rozłożeniu Galaxy Z Flip 5G nada Twoim aplikacjom nowy rozmiar.* Interfejs użytkownika Galaxy Z Flip został zaprojektowany z uwzględnieniem jego niepowtarzalnej budowy.

Dzięki precyzyjnym czujnikom urządzenie wie, jak ma się zachowywać w zależności od tego, czy jest złożone, rozłożone, czy częściowo złożone. *Kompatybilność może być ograniczona do określonych aplikacji.

Wszystko pod kontrolą Stuknij i przesuń palcem, by sterować telefonem, choćby gdy jest złożony. Starczy jeden rzut oka na obudowę,łatwo odczytać powiadomienia. Dzięki czemu możesz wybrać powiadomienie, które po rozłożeniu telefonu płynnie przekieruje Cię do optymalnej aplikacji.

innowacyjna wielozadaniowość powiększ komfort korzystania z telefonu. Personalizuj widok ekranu i optymalizuj swoją pracę, obsługując dwie aplikacje naraz dzięki funkcji Multi Active Window.* *Niektóre aplikacje mogą nie obsługiwać trybu Multi Active Window.

wyświetlacz idealna głębia obrazu wyświetlacza Dynamic AMOLED perfekcyjny wyświetlacz Dynamic AMOLED w Galaxy Z Flip z funkcją dynamicznego mapowania tonów HDR+, maksymalną jasnością ekranu 800 nt i filtrem światła niebieskiego broniącym oczy przed zmęczeniem, zapewnia bardzo żywe i wyraźne barwy.

HDR10+ ożywi każdą scenę Rób niesamowite ujęcia bez straty żadnych szczegółów. Dzięki technologii HDR10+ i Dynamic Tone Mapping we wszystkich ujęciach barwy pozostają wiernie odwzorowane. Przypasowana jasność ekranu Galaxy Z Flip proponuje jasność maksymalną na poziomie 800 nitów.

dzięki temu choćby w trakcie słonecznego dnia obraz na Twoim ekranie będzie zawsze wyraźny. Redukcja niebieskiego światła Dla wszystkich. Którzy dbają o zdrowie swoich oczu, Galaxy Z Flip ma specjalny filtr, który redukuje światło niebieskie wyprodukowane poprzez ekran i broni oczy przed zmęczeniem.

sprawnOŚĆ Moc na cały dzień Podwójna bateria zawiera więcej mocy, zajmując mniej miejsca i umożliwia składanie i rozkładanie przez cały dzień. Inteligentna bateria Galaxy Z Flip 5G opojemności 3300 mAh* pozwala w pełni użyć każde ładowanie.** w dodatku dzięki funkcji Wireless PowerShare możesz wygodnie naładować akcesoria, których używasz na co dzień np.

bezprzewodowe słuchawki Buds+ czy smartwatch albo podładować telefon znajomemu.*** skuteczny procesor skuteczny procesor Qualcomm Snapdragon 865 Plus produkowany w 7 nm i 8 GB pamięci RAM umożliwia strumieniową transmisję na żywo, oglądanie serialu i wielozadaniowość z niewielkim opóźnieniem.

Pamięć jak w laptopie Galaxy Z Flip proponuje przestrzeń na dane o pojemności 256 GB. To wystarczająco miejsca na obszerną linię zdjęć, filmów i aplikacji. *Szacowane na podstawie profilu użytkowania przeciętnego/standardowego użytkownika z urządzeniem o w pełni naładowanej baterii.

Niezależna ocena poprzez Strategy Analytics w latach 10.12.2019 - 17.12.2019 w szerokiej Brytanii z przedpremierową wersją SM-F700. Rzeczywista żywotność baterii zależy od środowiska sieciowego, funkcji i wykorzystywanych aplikacji, częstotliwości połączeń telefonicznych i wiadomości, liczby ładowań i wielu innych czynników.

**Wartość standardowa uzyskana w badaniach w niezależnym laboratorium. Charakterystyczną wartością jest szacunkowa średnia wartość uwzględniająca odchylenie obszerności baterii wśród próbek baterii badanych zgodnie z normą IEC 61960.

pojemność znamionowa (śladowa) wynosi 3200 mAh. Rzeczywisty czas pracy baterii może się różnić w zależności od warunków sieci, sposobu stosowania i innych czynników. ***Ogranicza się do smartfonów Samsung lub innych marek z bezprzewodowym ładowaniem WPC Qi, takich jak Galaxy S20, S20+, S20 Ultra, Galaxy Z Flip, Galaxy Note10, Note10+,Galaxy S10e, S10, S10+, S9, S9+, S8, S8+, S8 Active, S7, S7 edge, S7 Active, S6, S6 edge, S6 Active, S6 edge+, Note9, Note8, Note FE, Note5 i sprzętów ubieralnych, takich jak Galaxy Watch Active, Galaxy Watch, Galaxy Watch Active2, Galaxy Watch Active, słuchawki Galaxy Buds+ i Galaxy Buds.

Może nie działać z niektórymi akcesoriami, etui lub urządzeniami innych marek. Może wpływać na odbiór połączenia lub usługi transmisji danych, w zależności od środowiska sieciowego.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.