Manu

Sony Ericsson TXT Pro

Cechy produktu

  • Rodzaj telefonu z klawiaturą qwerty 
  • Przekątna wyświetlacza 3 "
  • Rozdzielczość wyświetlacza 400 x 240 
  • System operacyjny Android 
  • Pamięć RAM do 1 GB
  • Wbudowany aparat cyfrowy 3.2 Mpx
  • Komunikacja 3G, Bluetooth 
  • Funkcje terminarz 
  • Producent Sony Ericsson 

Opis

Wyprodukowany przez koncern Sony EricssonTXT Pro gwarantuje wysoką jakość wykorzystanych materiałów oraz sprawne i przyjemne operowanie. Poznaj to innowacyjne urządzenie, w którym nowoczesne technologie działają sprawnie, dostarczając Ci rozrywki i asystując Ci w pracy.

Wygląd

Dzięki swojej konstrukcji i interesującemu designowi telefon przykuwa wzrok. Prostota i jakość wykonania wciąż jest w cenie! Jest dosyć lekki, a jego wymiary sprawiają, że przyjemnie leży w dłoni, dając Ci możliwość swobodnego operowania. Przyjemne w dotyku materiały, z których stworzono urządzenie, powodują, że wygoda użytkowania stoi na dobrym poziomie. To bardzo ważna cecha przedmiotów, z którymi spędzamy często długie godziny w ciągu dnia.

Parametry i funkcje

Telefon wspiera standardowe technologie komunikacyjne, wykorzystywane przez operatorów. 3'' - to przekątna matrycy, dzięki której tak dobrze zobaczysz wszystko, co widnieje na ekranie. Rozdzielczość wyświetlacza na poziomie 400 x 240 pix. powinna wystarczyć każdemu posiadaczowi w codziennym użytkowaniu. Ekran umożliwia dobry obraz i czytelność w prawie każdych warunkach, ułatwiając korzystanie z telefonu oraz oglądanie zdjęć i filmów. Możesz też szybko przenieść pliki na inne urządzenia dzięki modułowi Bluetooth. Pamięć RAM wynosi w tym modelu do 1 GB. Telefon pracuje w oparciu o sprawny system Android. Nieustanny dostęp do internetu to zasługa modułu 3G. Dodatkowo, z internetem połączysz się w prawie każdej kawiarni i restauracji, na dworcu, w centrum handlowym i wielu innych miejscach – pozwala Ci na to wbudowany moduł WiFi. Pojemna bateria pozwoli Ci nawet na kilkanaście godzin rozmowy, a na przykład muzyki posłuchasz non-stop nawet do 8 godzin.

Multimedia i użytkowanie

Wszystkie najważniejsze wydarzenia możesz uchwycić na zdjęciach i filmach dzięki wbudowanemu aparatowi. Dzięki niemu nie umknie Ci żadna ulotna chwila. Obiektyw o matrycy 3.2 Mpix, oferuje Ci świetną jakość. Przydatne okażą się też różnorodne tryby ujęć, zoom cyfrowy, automatyczne ustawienie ostrości, efekty fotograficzne i tym podobne. Posłuchasz muzyki oraz swojego ulubionego radia dzięki zainstalowanemu w telefonie odtwarzaczowi muzyki z korektorem dźwięku. Urządzenie obsługuje kilka najważniejszych formatów wideo, pozwalając Ci cieszyć się długimi godzinami rozrywki. Dodatkowym udogodnieniem jest obecność takich funkcji, jak m.in. rozbudowany kalendarz z funkcją przypomnienia, notatnik, organizer, funkcja notatki dnia, uproszczonego dostępu do skrzynki e-mail itd. Dzięki nim będziesz w stanie jeszcze lepiej zorganizować swój czas w pracy, a także i poza nią.

Podsumowanie

W potopie marek i modeli telefonów komórkowych, należy wybierać taki sprzęt, który w pełni wykorzystamy, bez przepłacania za zbędne funkcje. Może takim telefonem jest Sony Ericsson TXT Pro. Zobacz w którym sklepie znajdziesz go w najniższej cenie i wybierz najlepszą ofertę.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie