Menu

Xiaomi Mi9T Pro

Cechy produktu

  • Producent Xiaomi 
  • System operacyjny Android 
  • Przekątna wyświetlacza 6.3 "
  • Rodzaj telefonu z ekranem dotykowym 
  • Pamięć wbudowana 128 GB
  • Pamięć RAM 6 GB
  • Komunikacja WiFi 
  • Funkcje odtwarzacz MP3 
  • Pojemność baterii 4000 mAh

Opis

Mi 9t bezkonkurencyjna produktywność w futurystycznym wydaniu. Sercem Xiaomi Mi 9T Pro jest flagowa jednostka Qualcomm® Snapdragon™ 855, wynosząca efektywność smartfona na nieporównany dotąd poziom. Wysuwany aparat do selfie i potrójna inteligentna optyka główna jeszcze bardziej potęgują wrażenie obcowania ze smartfonem przyszłości.

Potrójny aparat SI, więcej niespodzianek dzięki 48MP Dzięki szerokokątnemu aparatowi Sony 48MP o ultrawysokiej rozdzielczości, teleobiektywowi 8MP, a także ultraszerokokątnemu aparatowi 13MP możesz z łatwością wykonać dowolne zdjęcia.

bezproblemowo zwiększaj od 0,6x do 10x i odkryj swój prawdziwy potencjał fotograficzny. Jednostajna ręczna fotografia nocna pokaźny czujnik 1/2'', spore piksele 1,6μm 4 w 1 i zupełnie nowy algorytm nienaturalnej inteligencji łączą się, by pomóc Ci robić jaśniejsze i wyraźniejsze fotografie w nocy.

Panoramiczny aparat do selfie 20MP Dzięki panoramicznym selfie, teraz każdy może się przyłączyć. Niech wszyscy się zgromadzą — kijek do selfie nie jest potrzebny! wystarczy przesunąć telefon na boki, by uchwycić całą grupę.

Gładkie wysuwanie, perfekcyjne ukrycie Wysuwany aparat do selfie pozostawia więcej miejsca na wyświetlacz, zapewniając pełnoekranowe wyświetlanie z proporcją obrazu do frontu urządzenia wynoszącą 91,9%. Ledwo widoczny, do czasu, aż nie dotkniesz aplikacji aparatu, wysuwa się płynnie, wraz z niestandardowym wynikiem dźwiękowym.

długookresowa bateria 4000 mAh i wsparcie prędkiego ładowania 27W Oprócz perfekcyjnej wydajności, Mi 9T Pro ma również dużą baterię o objętości 4000 mAh i obsługuje szybkie ładowanie QC4+ o mocy 27W.

Oznacza to, że możesz naładować 58% baterii w zaledwie 30 minut. Przełamuje bariery dla nieograniczonego widoku wyświetlacz AMOLED o przekątnej 6,39 cala zagwarantuje zniewalające wrażenia wizualne za każdym razem, gdy odblokujesz telefon.

W środowisku o intensywnym świetle przesuń, by włączyć tryb jasny ekranu, który jest o 39% jaśniejszy niż normalnie. Przygotuj się do wymiatania na polu bitwy Pochwal się swoimi umiejętnościami dzięki procesorowi Snapdragon™ 855.

produktywność pojedynczego rdzenia została powiększona o 45%, prędkość gry jest przyspieszona o 25%, a wydajność nienaturalnej inteligencji rozszerzona trzykrotnie. To jest prędkość, której Ci potrzeba. Przyspieszenie Dual Turbo aby uzyskać słuszne wrażenia z gry, Mi 9T Pro zagwarantuje nie tylko perfekcyjny sprzęt, lecz także optymalizacje oprogramowania, które pokaźnie zwiększają efektywność.

Dzięki dogłębnej optymalizacji, Mi Turbo zmniejsza fragmentację plików i zagwarantuje płynne działanie systemu nawet przez 18 miesięcy. Co więcej, zaktualizowany tryb Game Turbo istotnie powiększa responsywność i szybkość reakcji ekranu dotykowego.

mieści także więcej narzędzi, takich jak ulepszenia wizualne, dzięki temu można grać przy użyciu niestandardowej konfiguracji. Nieprzerwane granie z ciągłym chłodzeniem Niestandardowy układ chłodzenia wy...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.