Moje konto  ▾

Blackberry 9900 Bold

Producent BlackBerrySystem operacyjny BlackBerry OSPrzekątna wyświetlacza 2.8"Rodzaj telefonu z ekranem dotykowymRozdzielczość aparatu 5 MpxFunkcje terminarz, wybieranie głosowe, GPS, odtwarzacz MP3, dyktafon, system głośnomówiącyObsługa kart pamięci microSD takRozdzielczość wyświetlacza 640 x 480Rodzaj baterii Li-IonPojemność baterii 1230 mAhPamięć wbudowana 8 GBSzerokość 66Wysokość 115Grubość 11Pamięć RAM do 1 GBKomunikacja 3G, NFC, Bluetooth, WiFi, USBCzas czuwania 307 h WIĘCEJ INFORMACJI ↓

5 ofert z 3 sklepów internetowych

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentBlackBerry
System operacyjnyBlackBerry OS
Przekątna wyświetlacza2.8 "
Rodzaj telefonuz ekranem dotykowym
Rozdzielczość aparatu5 Mpx
Funkcjeterminarz, wybieranie głosowe, GPS, odtwarzacz MP3, dyktafon, system głośnomówiący
Obsługa kart pamięci microSDtak
Rozdzielczość wyświetlacza640 x 480
Rodzaj bateriiLi-Ion
Pojemność baterii1230 mAh
Pamięć wbudowana8 GB
Szerokość66
Wysokość115
Grubość11
Pamięć RAMdo 1 GB
Komunikacja3G, NFC, Bluetooth, WiFi, USB
Czas czuwania307 h

BlackBerry 9900 Bold, to stylowy sprzęt o bardzo dużych możliwościach i intuicyjnym interfejsie. To urządzenie jest nowoczesne i użyteczne - odpowiednie dla osób ceniących wygodę i funkcjonalność.

Wyświetlacz

Matryca ma przekątną ''. Dodatkowo, rozdzielczość ekranu wynosi pix.

Parametry i funkcje

Model pracuje zgodnie ze wszystkimi standardowymi technologiami (GSM, HSPA itp.), doskonale sprawdzając się w swojej roli. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, możesz bez wahania wybrać abonament z pakietem danych – ten telefon go obsłuży. Wbudowana pamięć GB, pomieści Twoje zdjęcia i inne pliki. Pamięć telefonu będziesz mógł wielokrotnie powiększyć, montując kartę microSD. Telefon z systemem BlackBerry OS pracuje płynnie i szybko. GB pamięci operacyjnej również wpływa na tempo pracy i szybkość systemu.

Wygląd

Wygodny, ładnie wyglądający i wykonany z materiałów wysokiej jakości model dostępny dla Ciebie!

Komunikacja

Dzięki temu modelowi, podtrzymanie kontaktów nie powinno stanowić problemu. Z podstawowych funkcji należy wymienić przede wszystkim wykonywanie i odbieranie połączeń głosowych oraz wysyłanie i odbieranie wiadomości. Błyskawiczną wymianę plików między urządzeniami zapewnia Bluetooth. Możesz korzystać z wielu udogodnień m.in. listy kontaktów, w której pomieścisz wszystkie osoby najważniejsze i mniej ważne osoby.

Multimedia

Z wykorzystaniem tego telefonu odtworzysz muzykę, zapisaną w najpopularniejszych formatach (np. MP3, MP4, WMA itp.), ustawisz odtwarzanie wg utworów, wykonawców, albumów itd. Organizacja Twojego dnia jest łatwiejsza dzięki licznym funkcjom telefonu, wśród których znajduje się m.in. rozbudowany kalendarz z opcją przypominania o ważnych wydarzeniach, notatnik, poczta e-mail itd. W miarę potrzeb, możesz zainstalować dodatkowe narzędzia potrzebne Ci w codziennej pracy.

Aparat

Robienie różnorodnych fotografii umożliwia wbudowany obiektyw Mpix.

Zasilanie

Nawet do mAh, może pomieścić akumulator, w który wyposażony jest BlackBerry 9900 Bold.

Zawartość zestawu

W zaprojektowanym z dbałością o środowisko naturalne pudełku znajduje się telefon i bateria, wydajna ładowarka, kabel do połączenia urządzenia z komputerem, zestaw słuchawkowy oraz instrukcja w języku polskim.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.