Moje konto
  • Emporia Telme C155 Natychmiastowa wysyłka! Emporia Telme C155 Natychmiastowa wysyłka!
  • Emporia Telme C155 Natychmiastowa wysyłka! Emporia Telme C155 Natychmiastowa wysyłka!

Emporia Telme C155 Natychmiastowa wysyłka!

1 oferta z 1 sklepu

Producent Emporia System operacyjny dedykowany Rodzaj telefonu klasyczny Pojemność baterii 1350 mAh WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentEmporia
System operacyjnydedykowany
Rodzaj telefonuklasyczny
Pojemność baterii1350 mAh

Emporia Telme C155, to stylowy telefon o szerokich możliwościach i przyjaznym interfejsie. To urządzenie jest nowoczesne i użyteczne - pasujące do osób ceniących wygodę i funkcjonalność.

Parametry i funkcje

Model pracuje zgodnie ze wszystkimi standardowymi technologiami (GSM, HSPA itp.), doskonale sprawdzając się w swojej roli. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, możesz bez wahania wybrać abonament z pakietem danych – ten sprzęt go obsłuży. Urządzenie pracuje na popularnej i lubianej platformie Producenta.

Wygląd

Telefon posiada obudowę o nowoczesnym wyglądzie, ergonomicznym kształcie i klasycznych, estetycznych kolorach. Jest dosyć lekki, a jego wymiary sprawiają, że wygodnie leży w dłoni, dając Ci możliwość swobodnego operowania.

Komunikacja

Dzięki temu urządzeniu, podtrzymanie kontaktów nie powinno stanowić problemu. Z podstawowych funkcji należy wymienić przede wszystkim wykonywanie i odbieranie połączeń głosowych oraz wysyłanie i odbieranie wiadomości. Możesz korzystać z wielu udogodnień m.in. listy kontaktów, w której pomieścisz wszystkie osoby najważniejsze i mniej ważne osoby.

Multimedia

Zainstalowany fabrycznie player odtwarza większość najpopularniejszych formatów muzycznych oraz umożliwia zarządzanie muzyką. Telefon może też zastąpić Ci tradycyjny organizer, ponieważ posiada wiele przydatnych funkcji, takich jak: notatnik, kalendarz z opcją "notatki dnia", skrzynka e-mail, przypominanie o spotkaniach i ważnych wydarzeniach.

Aparat

Robienie różnorodnych fotografii umożliwia wbudowany obiektyw Tak Mpix. Dzięki różnorodnym funkcjom Twoje ujęcia będą jeszcze lepsze.

Zasilanie

Nawet do Li-Ion 1350 mAh mAh, może pomieścić akumulator, w który wyposażony jest Emporia Telme C155.

Zawartość zestawu

Opakowanie kryje w sobie telefon z wydajną baterią i ładowarką, zestaw słuchawkowy oraz instrukcję w języku polskim.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też