Emporia Telme C155

Emporia Telme C155

Przykro nam, w chwili obecnej brak ofert.

Informacje o produkcie

Emporia Telme C155

Wyprodukowany przez koncern Emporia sprzęt Telme C155 umożliwia wysoką jakość wykorzystanych materiałów oraz szybkie i intuicyjne operowanie. To urządzenie jest nowoczesne i użyteczne - idealne dla osób ceniących wygodę i funkcjonalność.

Wyświetlacz

Dodatkowo, rozdzielczość wyświetlacza wynosi 320 x 240 pix.

Emporia Telme C155

Parametry i funkcje

Urządzenie pracuje zgodnie ze wszystkimi standardowymi technologiami (GSM, HSPA itp.), doskonale sprawdzając się w swojej roli. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, możesz śmiało wybrać abonament z pakietem danych – ten sprzęt go obsłuży. A gdy zabraknie Ci miejsca, z łatwością będziesz mógł powiększyć pamięć o pojemność karty microSD. Platforma dedykowany, w oparciu o który pracuje Emporia Telme C155, oferuje bogate możliwości i zaskakuje ilością funkcji.

Wygląd

Modny, prosty design i obudowa wykonana z mocnych materiałów przypadną do gustu każdemu, kto potrzebuje praktycznego telefonu do codziennego użytku. Klasyczna prostota jest kluczem do dobrego wyglądu aparatu.

Komunikacja

Nie stracisz kontaktu z bliskimi i znajomymi, dzięki licznym funkcjom tego urządzenia. Po pierwsze, z pomocą telefonu możesz wygodnie dzwonić, SMS-ować i MMS-ować.

Emporia Telme C155

Multimedia

Posłuchasz muzyki oraz swojego ulubionego radia dzięki zainstalowanemu w telefonie odtwarzaczowi muzyki z korektorem dźwięku. Dodatkowym udogodnieniem jest obecność takich funkcji, jak m.in. rozbudowany kalendarz z funkcją przypomnienia, notatnik, organizer, funkcja notatki dnia, uproszczonego dostępu do skrzynki e-mail itd. Dzięki nim będziesz w stanie jeszcze lepiej zorganizować swój czas w pracy, a także i poza nią.

Zawartość zestawu

W opakowaniu znajdziesz telefon z baterią, zasilacz, kabel micro USB, zestaw słuchawkowy, a także komplet instrukcji.

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie