Moje konto
  • Emporia Telme C155 Emporia Telme C155
  • Emporia Telme C155 Emporia Telme C155
  • Emporia Telme C155 Emporia Telme C155

Emporia Telme C155

0 ofert z 0 sklepów

Producent Emporia System operacyjny dedykowany Rodzaj telefonu klasyczny Funkcje dual SIM Rozdzielczość wyświetlacza 320 x 240 Pojemność baterii 1350 mAh WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty Emporia

Popularne produkty z kategorii Telefony komórkowe innych firm

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentEmporia
System operacyjnydedykowany
Rodzaj telefonuklasyczny
Funkcjedual SIM
Rozdzielczość wyświetlacza320 x 240
Pojemność baterii1350 mAh

Telefon Emporia Telme C155 to nieocenione narzędzie pracy i świetne źródło informacji i rozrywki. Oto urządzenie poręczne, szybkie i funkcjonalne.

Wyświetlacz

Warto także zwrócić uwagę na więcej niż zadowalającą rozdzielczość wyświetlacza ( 320 x 240 pix.).

Parametry i funkcje

Telefon obsługuje technologie GSM oraz HSPA, dzięki czemu możesz łączyć się z bliskimi bez trudu. Z pakietu danych możesz korzystać dzięki wsparciu 3G, które oferuje telefon. Dodatkowo można ją powiększyć, wykorzystując kartę microSD. Szybka platforma dedykowany zawsze nadąża za Twoim tempem oraz pozwala obsłużyć wszystkie potrzebne aplikacje.

Wygląd

Dzięki swojej konstrukcji i interesującemu designowi telefon przykuwa wzrok. Prostota i jakość wykonania wciąż jest w cenie!

Komunikacja

Nie stracisz kontaktu z bliskimi i znajomymi, dzięki licznym funkcjom tego telefonu. Po pierwsze, z pomocą telefonu możesz sprawnie dzwonić, SMS-ować i MMS-ować.

Multimedia

Posłuchasz muzyki oraz swojego ulubionego radia dzięki zainstalowanemu w telefonie odtwarzaczowi muzyki z korektorem dźwięku. Dodatkowym udogodnieniem jest obecność takich funkcji, jak m.in. rozbudowany kalendarz z funkcją przypomnienia, notatnik, organizer, funkcja notatki dnia, uproszczonego dostępu do skrzynki e-mail itd. Dzięki nim będziesz w stanie jeszcze lepiej zorganizować swój czas w pracy, a także i poza nią.

Zawartość zestawu

W opakowaniu znajdziesz telefon z baterią, zasilacz, kabel micro USB, zestaw słuchawkowy, a także komplet instrukcji.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też