Evolve Gladiator RG300

Evolve Gladiator RG300

Przykro nam, w chwili obecnej brak ofert.
Evolve Gladiator RG300 Evolve Gladiator RG300 Evolve Gladiator RG300 Evolve Gladiator RG300 Evolve Gladiator RG300 Evolve Gladiator RG300 Evolve Gladiator RG300

Informacje o produkcie

Evolve Gladiator RG300

Evolve Gladiator RG300, to stylowy sprzęt o bogatych możliwościach i intuicyjnym interfejsie. Przyjrzyj się bliżej urządzeniu, które sprawdza się w wielu sytuacjach codziennych i potrafi zadowolić nawet najwybredniejszych.

Evolve Gladiator RG300

Wyświetlacz

Matryca ma przekątną 3.2''. Wyświetlacz posiada rozdzielczość 320 x 240 pix., co sprawia, że obraz jest jeszcze dokładniejszy.

Evolve Gladiator RG300

Parametry i funkcje

Z pomocą technologii 3G będziesz w stanie sprawdzić każdą nurtującą Cię rzecz, każdy rozkład jazdy, godzinę seansu kinowego i wiele więcej. W telefonie przechowasz wszystkie najważniejsze pliki na 1 GB pamięci. Pamięć telefonu będziesz mógł wielokrotnie powiększyć, montując kartę microSD. Telefon z systemem dedykowany pracuje płynnie i szybko.

Evolve Gladiator RG300

Wygląd

Wygodny, ładnie wyglądający i wykonany z materiałów wysokiej jakości telefon dostępny dla Ciebie!

Evolve Gladiator RG300

Komunikacja

Twoi najbliżsi zawsze będą w zasięgu ręki! Kontakt z nimi ułatwi ten telefon! Na obsłudze połączeń głosowych i wiadomości SMS i MMS lista funkcji dopiero się zaczyna. Z innym telefonem lub komputerem połączysz się np. przez Bluetooth.

Evolve Gladiator RG300

Multimedia

Odtwarzanie muzyki oraz przeglądanie zdjęć to tylko niektóre z czynności, które możesz robić dzięki telefonowi Evolve Gladiator RG300. Oprócz tego wszystkiego do dyspozycji masz również rozbudowany organizer, pozwalający już nie tylko, na ustalenie ważnego dnia w kalendarzu, ale także na aktywne przypomnienie istotnej sprawie, określenie swojej pozycji na mapie, nagranie filmu, dźwięku oraz szybkim dostępie do swoich kont e-mail i bankowych.

Aparat

Obiektyw o matrycy 0.3 Mpix, oferuje Ci świetną jakość.

Evolve Gladiator RG300

Zawartość zestawu

Pudełko zawiera telefon, wydajną baterię, ładowarkę, kabel do transmisji danych, zestaw słuchawkowy oraz dokumentację w języku polskim.

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie