Moje konto  ▾

Kruger & Matz Move

Producent Kruger & MatzSystem operacyjny AndroidPrzekątna wyświetlacza 4"Rodzaj telefonu z ekranem dotykowymRozdzielczość aparatu 5 MpxFunkcje dyktafon, dual SIM, odtwarzacz MP3Obsługa kart pamięci microSD takRozdzielczość wyświetlacza 800 x 480Pojemność baterii 1450 mAhPamięć wbudowana 4 GBPamięć RAM do 1 GBKomunikacja USB, WiFi, 3G, BluetoothCzas czuwania 360 h WIĘCEJ INFORMACJI ↓

39 ofert z 18 sklepów internetowych

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentKruger & Matz
System operacyjnyAndroid
Przekątna wyświetlacza4 "
Rodzaj telefonuz ekranem dotykowym
Rozdzielczość aparatu5 Mpx
Funkcjedyktafon, dual SIM, odtwarzacz MP3
Obsługa kart pamięci microSDtak
Rozdzielczość wyświetlacza800 x 480
Pojemność baterii1450 mAh
Pamięć wbudowana4 GB
Pamięć RAMdo 1 GB
KomunikacjaUSB, WiFi, 3G, Bluetooth
Czas czuwania360 h

Wyprodukowany przez koncern Kruger & Matz telefon Move zapewnia wysoką jakość wykorzystanych materiałów oraz szybkie i intuicyjne operowanie. Poznaj to innowacyjne urządzenie, w którym nowoczesne technologie działają sprawnie, dostarczając Ci rozrywki i asystując Ci w pracy.

Wyświetlacz

Przekątna matrycy wynosi cala. Rozdzielczość ekranu na poziomie pix. powinna wystarczyć każdemu posiadaczowi w codziennym użytkowaniu.

Parametry i funkcje

Dobrą jakość sygnału oferuje obsługiwanie wszystkich podstawowych zakresów łączności. Nieustanny dostęp do internetu to zasługa modułu 3G. W telefonie przechowasz wszystkie najważniejsze pliki na GB pamięci. A gdy zabraknie Ci miejsca, z łatwością będziesz mógł powiększyć pamięć o pojemność karty microSD. Platforma Android, w oparciu o który pracuje Kruger & Matz Move, oferuje bogate możliwości i zaskakuje ilością funkcji. Pamięć RAM wynosi w tym modelu GB.

Wygląd

Dzięki swojej konstrukcji i interesującemu designowi model przykuwa wzrok. Prostota i jakość wykonania wciąż jest w cenie!

Komunikacja

Nie trać kontaktu z bliskimi i przyjaciółmi – Kruger & Matz Move Ci w tym pomoże! Korzystając z tego urządzenia swobodnie zadzwonisz i wyślesz wiadomość. Urządzenie pomieści wszystkie Twoje najważniejsze kontakty, dzięki czemu zawsze pozostaniesz w kontakcie z najbliższymi Ci osobami.

Multimedia

Posłuchasz muzyki oraz swojego ulubionego radia dzięki zainstalowanemu w telefonie odtwarzaczowi muzyki z korektorem dźwięku. Dodatkowym udogodnieniem jest obecność takich funkcji, jak m.in. rozbudowany kalendarz z funkcją przypomnienia, notatnik, organizer, funkcja notatki dnia, uproszczonego dostępu do skrzynki e-mail itd. Dzięki nim będziesz w stanie jeszcze lepiej zorganizować swój czas w pracy, a także i poza nią.

Aparat

Wbudowany obiektyw ma Mpix.

Zawartość zestawu

W opakowaniu znajdziesz telefon z baterią, zasilacz, kabel micro USB, zestaw słuchawkowy, a także komplet instrukcji.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.