Manu

Lenovo A390

Cechy produktu

 • Rozdzielczość wyświetlacza 800 x 480 
 • System operacyjny Android 
 • Pamięć wbudowana 4 GB
 • Pamięć RAM do 1 GB
 • Wbudowany aparat cyfrowy 5 Mpx
 • Komunikacja Bluetooth 
 • Funkcje dual SIM 
 • Pojemność baterii 1500 mAh
 • Producent Lenovo 
 • Obsługa kart pamięci microSD tak 
 • Liczba rdzeni

Opis

Lenovo A390, to stylowy sprzęt o różnorodnych możliwościach i przyjaznym interfejsie. To urządzenie jest nowoczesne i użyteczne - pasujące do osób ceniących wygodę i funkcjonalność.

Wygląd

Telefon posiada obudowę o nowoczesnym wyglądzie, ergonomicznym kształcie i klasycznych, estetycznych kolorach. Jest dosyć lekki, a jego wymiary sprawiają, że poręcznie leży w dłoni, dając Ci możliwość swobodnego operowania. Przyjemne w dotyku materiały, z których stworzono sprzęt, sprawiają, że wygoda użytkowania stoi na dobrym poziomie. To ważna cecha przedmiotów, z którymi spędzamy czasami całe dnie.

Parametry i funkcje

Dzięki funkcji dual SIM możesz korzystać z dwóch kart SIM w jednym telefonie, w tym samym czasie. Model pracuje zgodnie ze wszystkimi standardowymi technologiami (GSM, HSPA itp.), doskonale sprawdzając się w swojej roli. Dodatkowo, rozdzielczość matrycy wynosi 800 x 480 pix. Ekran zapewnia dobry obraz i czytelność w prawie każdych warunkach, ułatwiając korzystanie z telefonu oraz oglądanie zdjęć i filmów. Pliki z łatwością możesz przesyłać, wykorzystując technologię Bluetooth. do 1 GB pamięci operacyjnej również wpływa na tempo pracy i szybkość systemu. Telefon pracuje w oparciu o sprawny system Android. Wbudowana pamięć 4 GB, pomieści Twoje zdjęcia i inne pliki. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, możesz śmiało wybrać abonament z pakietem danych – ten sprzęt go obsłuży. Oprócz tego, w produkcie obecny jest jeszcze wbudowany moduł WiFi, który pozwala Ci na bezstresowe przeglądanie zasobów internetu. Nawet do 1500 mAh, może pomieścić akumulator, w który wyposażony jest Lenovo A390. Czas rozmowy przez słuchawkę może wynieść nawet kilka godzin. Natomiast jedno ładowanie wystarcza nawet na kilkanaście godzin odtwarzania muzyki.

Multimedia i użytkowanie

Kiedy wydarzy się coś ciekawego, zawsze masz pod ręką aparat, który oferuje Ci możliwość robienia świetnych zdjęć i kręcenia filmów. Wbudowany obiektyw ma 5 Mpix. Aparat oferuje możliwość przybliżeń kadru oraz inne opcje ustawień fotograficznych. Zainstalowany fabrycznie player odtwarza większość najpopularniejszych formatów muzycznych oraz umożliwia zarządzanie muzyką. Urządzenie obsługuje kilka najważniejszych formatów wideo, pozwalając Ci cieszyć się długimi godzinami rozrywki. Telefon może też zastąpić Ci tradycyjny organizer, ponieważ posiada wiele przydatnych funkcji, takich jak: notatnik, kalendarz z opcją "notatki dnia", skrzynka e-mail, przypominanie o spotkaniach i ważnych wydarzeniach.

Podsumowanie

W dużej ilości marek i modeli telefonów komórkowych, warto wybierać taki sprzęt, który wykorzystamy w pełni, bez przepłacania za coś, co będzie nam zbędne. Być może takim telefonem jest Lenovo A390. Sprawdź gdzie znajdziesz go najtaniej i wybierz najlepszą ofertę.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie