Moje konto  ▾

LG Optimus 7 E900

Producent LGSystem operacyjny Windows PhonePrzekątna wyświetlacza 3.8"Rodzaj telefonu z ekranem dotykowymRozdzielczość aparatu 5 MpxFunkcje radio FM, odtwarzacz MP3Obsługa kart pamięci microSD nieRozdzielczość wyświetlacza 800 x 480Pojemność baterii 1500 mAhPamięć wbudowana 0.5 GBPamięć RAM do 1 GBKomunikacja 3G, Bluetooth, USBCzas czuwania 400 h WIĘCEJ INFORMACJI ↓

4 oferty z 4 sklepów internetowych

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentLG
System operacyjnyWindows Phone
Przekątna wyświetlacza3.8 "
Rodzaj telefonuz ekranem dotykowym
Rozdzielczość aparatu5 Mpx
Funkcjeradio FM, odtwarzacz MP3
Obsługa kart pamięci microSDnie
Rozdzielczość wyświetlacza800 x 480
Pojemność baterii1500 mAh
Pamięć wbudowana0.5 GB
Pamięć RAMdo 1 GB
Komunikacja3G, Bluetooth, USB
Czas czuwania400 h

LG Optimus 7 E900 zaprojektowano tak, aby był łatwy w obsłudze i przyjazny użytkownikowi. Odkryj urządzenie, w którym sprawdzone rozwiązania spotykają się z nowymi technologiami.

Wyświetlacz

Matryca ma przekątną ''. Rozdzielczość wyświetlacza to pix.

Parametry i funkcje

Urządzenie wspiera standardowe technologie komunikacyjne, wykorzystywane przez operatorów. Telefon posiada też modem 3G, dzięki czemu możesz korzystać z zasobów sieci wszędzie, gdzie jesteś. GB pamięci telefonu pozwala na zapisanie wielu ważnych danych i multimediów. LG Optimus 7 E900 obsługuje również karty pamięci microSD. Szybka platforma Windows Phone zawsze nadąża za Twoim tempem oraz pozwala obsłużyć wszystkie potrzebne aplikacje. Pamięć operacyjna to .

Wygląd

Ciekawy wygląd oraz klasyczna obudowa sprawiają, że telefon ma uniwersalny charakter. Będzie więc idealny dla wszystkich, którzy szukają prostoty i jakości.

Komunikacja

Twoi najbliżsi zawsze będą w zasięgu ręki! Kontakt z nimi ułatwi ten telefon! Na obsłudze połączeń głosowych i wiadomości SMS i MMS lista funkcji dopiero się zaczyna. Technologia Bluetooth oferuje Ci swobodę wymiany danych z innymi urządzeniami.

Multimedia

Swoich piosenek posłuchasz dzięki zainstalowanemu w telefonie odtwarzaczowi multimediów. Oprócz tego wszystkiego do dyspozycji masz również rozbudowany organizer, pozwalający już nie tylko, na ustalenie ważnego dnia w kalendarzu, ale także na aktywne przypomnienie istotnej sprawie, określenie swojej pozycji na mapie, nagranie filmu, dźwięku oraz szybkim dostępie do swoich kont e-mail i bankowych.

Aparat

Obiektyw o matrycy Mpix, oferuje Ci świetną jakość.

Zawartość zestawu

W pudełku znajduje się telefon z baterią, wydajna ładowarka oraz zestaw słuchawkowy i instrukcja obsługi w języku polskim.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.