Moje konto  ▾

LG Optimus 7 E900

Producent LGSystem operacyjny Windows PhonePrzekątna wyświetlacza 3.8"Rodzaj telefonu z ekranem dotykowymRozdzielczość aparatu 5 MpxFunkcje radio FM, odtwarzacz MP3Obsługa kart pamięci microSD nieRozdzielczość wyświetlacza 800 x 480Pojemność baterii 1500 mAhPamięć wbudowana 0.5 GBPamięć RAM do 1 GBKomunikacja 3G, Bluetooth, USBCzas czuwania 400 h WIĘCEJ INFORMACJI ↓

3 oferty z 3 sklepów internetowych

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentLG
System operacyjnyWindows Phone
Przekątna wyświetlacza3.8 "
Rodzaj telefonuz ekranem dotykowym
Rozdzielczość aparatu5 Mpx
Funkcjeradio FM, odtwarzacz MP3
Obsługa kart pamięci microSDnie
Rozdzielczość wyświetlacza800 x 480
Pojemność baterii1500 mAh
Pamięć wbudowana0.5 GB
Pamięć RAMdo 1 GB
Komunikacja3G, Bluetooth, USB
Czas czuwania400 h

LG Optimus 7 E900 zaprojektowano tak, aby był wygodny w operowaniu i przyjazny użytkownikowi. Odkryj urządzenie, w którym sprawdzone rozwiązania spotykają się z nowymi technologiami.

Wyświetlacz

Matryca ma przekątną 3.8''. Rozdzielczość matrycy to 800 x 480 pix.

Parametry i funkcje

Model wspiera standardowe technologie komunikacyjne, wykorzystywane przez operatorów. Telefon posiada też modem 3G, dzięki czemu możesz korzystać z zasobów sieci wszędzie, gdzie jesteś. 0.5 GB pamięci telefonu pozwala na zapisanie wielu ważnych danych i multimediów. LG Optimus 7 E900 obsługuje również karty pamięci microSD. Szybka platforma Windows Phone zawsze nadąża za Twoim tempem oraz pozwala obsłużyć wszystkie potrzebne aplikacje. Pamięć operacyjna to do 1.

Wygląd

Ciekawy wygląd oraz stonowana obudowa sprawiają, że telefon ma uniwersalny charakter. Będzie więc idealny dla wszystkich, którzy szukają prostoty i jakości.

Komunikacja

Twoi najbliżsi zawsze będą w zasięgu ręki! Kontakt z nimi ułatwi ten telefon! Na obsłudze połączeń głosowych i wiadomości SMS i MMS lista funkcji dopiero się zaczyna. Technologia Bluetooth oferuje Ci swobodę wymiany danych z innymi urządzeniami.

Multimedia

Swoich piosenek posłuchasz dzięki zainstalowanemu w telefonie odtwarzaczowi audio. Oprócz tego wszystkiego do dyspozycji masz również rozbudowany organizer, pozwalający już nie tylko, na ustalenie ważnego dnia w kalendarzu, ale także na aktywne przypomnienie istotnej sprawie, określenie swojej pozycji na mapie, nagranie filmu, dźwięku oraz szybkim dostępie do swoich kont e-mail i bankowych.

Aparat

Obiektyw o matrycy 5 Mpix, oferuje Ci świetną jakość.

Zawartość zestawu

W pudełku znajduje się telefon z baterią, wydajna ładowarka oraz zestaw słuchawkowy i instrukcja obsługi w języku polskim.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.