Manu

LG Swift L3 E405

Cechy produktu

 • Rodzaj telefonu z ekranem dotykowym 
 • Przekątna wyświetlacza 3.2 "
 • Rozdzielczość wyświetlacza 320 x 240 
 • System operacyjny Android 
 • Pamięć RAM do 1 GB
 • Wbudowany aparat cyfrowy 3.2 Mpx
 • Komunikacja Bluetooth 
 • Funkcje dual SIM 
 • Czas czuwania 1044 h
 • Pojemność baterii 1520 mAh
 • Producent LG 
 • Obsługa kart pamięci microSD tak 

Opis

Wyprodukowany przez koncern LGSwift L3 E405 gwarantuje wysoką jakość wykorzystanych materiałów oraz sprawne i przyjazne operowanie. Poznaj to innowacyjne urządzenie, w którym nowoczesne technologie działają sprawnie, dostarczając Ci rozrywki i asystując Ci w pracy.

Wygląd

Nowoczesne wzornictwo, mocna obudowa, staranne wykończenie to cechy, które wyróżniają ten telefon. Prostota daje ponadczasowość, a jakość wykonania zapewni długie użytkowanie. Jest dosyć lekki, a jego wymiary sprawiają, że poręcznie leży w dłoni, dając Ci możliwość swobodnego operowania. Przyjemne w dotyku materiały, z których wykonano urządzenie, powodują, że wygoda korzystania z telefonu stoi na dobrym poziomie. To istotna cecha sprzętów, z którymi spędzamy czasami całe dnie.

Parametry i funkcje

Dzięki funkcji dual SIM możesz korzystać z dwóch kart SIM w jednym telefonie, w tym samym czasie. Model obsługuje technologie GSM oraz HSPA, dzięki czemu możesz łączyć się z bliskimi bez trudu. Przekątna matrycy wynosi 3.2 cala. Rozdzielczość wyświetlacza na poziomie 320 x 240 pix. powinna wystarczyć każdemu posiadaczowi w codziennym użytkowaniu. Czytelny wyświetlacz umożliwia Ci komfortowe użytkowanie i łatwe operowanie telefonem. Błyskawiczną wymianę plików między urządzeniami zapewnia Bluetooth. Pamięć RAM wynosi w tym modelu do 1 GB. Telefon pracuje na platformie Android, którą możesz do woli uzupełniać o dodatkowe funkcje dzięki szczególnie bogatej ofercie aplikacji. Nieustanny dostęp do internetu to zasługa modułu 3G. Dodatkowo, z internetem połączysz się w prawie każdej kawiarni i restauracji, na dworcu, w centrum handlowym i wielu innych miejscach – pozwala Ci na to wbudowany moduł WiFi. Bateria ma pojemność 1520 mAh. Przekłada się to na długą pracę telefonu oraz wielodniowy stan gotowości. Według producenta, telefon w trybie czuwania, wytrzymuje około 1044 h. Z tym modelem będziesz mógł rozmawiać nieprzerwanie przez kilkanaście godzin, a jeśli będziesz chciał posłuchać muzyki, energii powinno wystarczyć nawet na 8 godzin!

Multimedia i użytkowanie

Dzięki wbudowanemu aparatowi na zdjęciach i filmach utrwalisz wszystkie najważniejsze wydarzenia, które dzieją się wokół Ciebie - szybko i łatwo. Obiektyw o matrycy 3.2 Mpix, oferuje Ci świetną jakość. Przydatne okażą się też różnorodne tryby ujęć, zoom cyfrowy, automatyczne ustawienie ostrości, efekty fotograficzne i tym podobne. Z wykorzystaniem tego telefonu odtworzysz muzykę, zapisaną w najpopularniejszych formatach (np. MP3, MP4, WMA itp.), ustawisz odtwarzanie wg utworów, wykonawców, albumów itd. Urządzenie obsługuje kilka najważniejszych formatów wideo, pozwalając Ci cieszyć się długimi godzinami rozrywki. Urządzenie sprawdza się także świetnie w roli organizera, ponieważ posiada m.in. funkcję rozbudowanego kalendarza z opcją przypominania o zaplanowanych wydarzeniach. Daje Ci też możliwość zapisania notatki, nagrania za pomocą dyktafonu czyjejś wypowiedzi, ustawienia łatwiejszego dostępu do skrzynki e-mail czy banku.

Podsumowanie

W dużej ilości firm i modeli telefonów komórkowych, warto decydować się na taki sprzęt, który w pełni wykorzystamy, bez przepłacania za coś, co będzie nam zbędne. Może takim urządzeniem jest LG Swift L3 E405. Zobacz w którym sklepie znajdziesz go w najniższej cenie i wybierz najlepszą ofertę.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie