Moje konto
  • LG T375 LG T375
  • LG T375 LG T375
  • LG T375 LG T375
  • LG T375 LG T375
  • LG T375 LG T375
  • LG T375 LG T375
  • LG T375 LG T375
  • LG T375 LG T375
  • LG T375 LG T375
  • LG T375 LG T375
  • LG T375 LG T375
  • LG T375 LG T375
  • LG T375 LG T375
  • LG T375 LG T375
  • LG T375 LG T375
  • LG T375 LG T375
  • LG T375 LG T375
  • LG T375 LG T375
  • LG T375 LG T375
  • LG T375 LG T375
  • LG T375 LG T375
  • LG T375 LG T375
  • LG T375 LG T375
  • LG T375 LG T375

LG T375

1 oferta z 1 sklepu

Producent LG System operacyjny dedykowany Przekątna wyświetlacza 3.2 " Rodzaj telefonu z ekranem dotykowym Wbudowany aparat cyfrowy 2 Mpx Funkcje radio FM, odtwarzacz MP3, terminarz, dual SIM Obsługa kart pamięci microSD tak Rozdzielczość wyświetlacza 320 x 240 Pojemność baterii 950 mAh Pamięć RAM do 1 GB Komunikacja Bluetooth, WiFi Czas czuwania 601 h WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentLG
System operacyjnydedykowany
Przekątna wyświetlacza3.2 "
Rodzaj telefonuz ekranem dotykowym
Wbudowany aparat cyfrowy2 Mpx
Funkcjeradio FM, odtwarzacz MP3, terminarz, dual SIM
Obsługa kart pamięci microSDtak
Rozdzielczość wyświetlacza320 x 240
Pojemność baterii950 mAh
Pamięć RAMdo 1 GB
KomunikacjaBluetooth, WiFi
Czas czuwania601 h

Wyprodukowany przez koncern LG model T375 gwarantuje wysoką jakość wykorzystanych materiałów oraz sprawne i intuicyjne operowanie. Poznaj to funkcjonalne urządzenie, w którym nowoczesne technologie działają sprawnie, dostarczając Ci rozrywki i asystując Ci w pracy.

Wyświetlacz

Matryca ma przekątną 3.2''. Rozdzielczość ekranu na poziomie 320 x 240 pix. powinna wystarczyć każdemu posiadaczowi w codziennym użytkowaniu.

Parametry i funkcje

Dobrą jakość sygnału oferuje obsługiwanie wszystkich najważniejszych zakresów łączności. Nieustanny dostęp do internetu to zasługa modułu 3G. A gdy zabraknie Ci miejsca, z łatwością będziesz mógł powiększyć pamięć o pojemność karty microSD. Telefon z systemem dedykowany pracuje płynnie i szybko. Pamięć RAM wynosi w tym modelu do 1 GB.

Wygląd

Estetyczny wygląd oraz klasyczna obudowa sprawiają, że model ma uniwersalny charakter. Będzie więc idealny dla wszystkich, którzy szukają prostoty i jakości.

Komunikacja

Nie trać kontaktu z bliskimi i przyjaciółmi – LG T375 Ci w tym pomoże! Korzystając z tego telefonu swobodnie zadzwonisz i wyślesz wiadomość. Technologia Bluetooth oferuje Ci swobodę wymiany danych z innymi urządzeniami. Urządzenie pomieści wszystkie Twoje najważniejsze kontakty, dzięki czemu zawsze pozostaniesz w kontakcie z najbliższymi Ci osobami.

Multimedia

Swoich piosenek posłuchasz dzięki zainstalowanemu w telefonie odtwarzaczowi audio. Oprócz tego wszystkiego do dyspozycji masz również rozbudowany organizer, pozwalający już nie tylko, na ustalenie ważnego dnia w kalendarzu, ale także na aktywne przypomnienie istotnej sprawie, określenie swojej pozycji na mapie, nagranie filmu, dźwięku oraz szybkim dostępie do swoich kont e-mail i bankowych.

Aparat

Wbudowany obiektyw ma 2 Mpix.

Zawartość zestawu

W pudełku znajduje się telefon z baterią, wydajna ładowarka oraz zestaw słuchawkowy i instrukcja obsługi w języku polskim.

Opinie osób, które kupiły ten produkt

Polecam ★★★★☆
Beata
2013-06-01
Posiadam ten telefon od 3 miesięcy i już dostrzegłem błędy. Aparat to porażka( zdjęcia wychodza rozmazane i brak zoomu chyba ze zmniejszy sie rozdzielczosc zdjec. WIFI to smiech na sali. Mam net 20MB i przejrzenie wiadomosci ze swiata doprowadza mnie do szalu bo albo wywala ze za malo miejsca albo mysli caly dzien ze sam wylacze. Denerwujace jest tez to ze gdy chce przesunac jakis text w necie to wszystko mi sie powieksza albo zmniejsza. Głośnik szkoda mowić. Do słuchania muzy i rozmow ten sam co owocuje tym ze chwarszczy. Minusem jest tez ograniczona pamiec SMS. Jezeli ktos duzo pisze nie polecam. ( co chwila trzeba usuwac skrzynke). I jeszcze jedno gdy ktos do mnie dzwoni to czasem telefon wariuje. Ciemny ekran i nie mozna odebrac. Trzeba zaczeka az ktos sie rozlaczy. Mimo tylu minusow ma tez plusy. Łatwy w obsłudze, dosc dobra bateria ( nie narzekam), Dobrze wspolpracuje dual sim, Dobry dotykowy ekran( az za wrazliwy:D), YOUTUBE smiga za to swietnie.Mimo wszystko zmieniam na starszy model NOKIA E52 dlatego gdyż denerwuje mnie nieporecznosc w dłoni oraz dotykowy ekran. Moje zdanie jest takie. Wasze to wasza sprawa. ★★☆☆☆
Patryk
2013-06-10
Telefon bardzo dobry , internet przez wifi chodzi dość dobrze i jak za tą cenę to telefon bardzo opłaca się kupić. ★★★★☆
maniek Poland
2013-04-07
Telefon rewelacyjny - biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości. Bez zbędnych gadżetów, ale i tak zaskakuje niektórymi ciekawymi rozwiązaniami. Idealny dla kogoś, kto telefonu używa do komunikowania się. Jakość wykonania bije na głowę inne droższe telefony. ★★★★★
Włodek
2013-04-08
Produkt mam dopiero od kilku dni. Pomimo, że wygląda na filigranowy korpus wykonany jest z metalu jedynie tylna klapka jest plastikowa, cienka i z pozoru delikatna. Łatwy w obsłudze, Dual Sim dlatego go kupiłem, bardzo dobra cena, w miarę dobra bateria trzyma około 3-4 dni przy dosyć intensywnym używaniu. Proste, intuicyjne manu, możliwość konfiguracji własnych ustawień, WI-FI,czytelny wyświetlacz dotykowy, dosyć czuły, trochę słaby aparat to chyba jedyny mankament. Wszystko w cenie 235PLN. Myślę, że warto!!! ★★★★☆
Siwy
2013-04-15
telefon spoko, dwie karty sim, dobry zasięg i prosta obsługa opcje dla których wybrałem tego LG ★★★★☆
rob
2013-02-04
A mi się podoba, nie jest taki zły. Z YouTube'm łączyłam się już dużo razy i dobrze mi odtwarzało filmiki z dźwiękiem. Prosty w obsłudze, a jeśli chodzi o 2 karty sim to niema żadnych problemów. Ma bluetooth'a, który szybko znajduje inne urządzenia, łączy z nimi i szybko przesyła treści. Dodam jeszcze, że mój brat kupił sobie taki sam. To, że niema słuchawek niema znaczenia(jak dla mnie nie miało), bo ma wejście mini jack i każde podejdą pod niego (ja mam kilka różnych i biorę sobie jakie mi się podoba). Ma świetny odtwarzacz muzyki i dobry głośnik. ja zainstalowałam sobie także GG i dodałam pocztę WP (jest od razu Gmail). ma dostęp do FB i TWEETERA. Super jest tez ta aplikacja Liveupdate. :) ★★★★☆
AGATA
2013-02-03
Bardzo dobry telefon z DualSim w przystępnej cenie. Dodatkowy plus za Wifi!:) ★★★★☆
ASz
2013-02-08
bardzo fajny ★★★★☆
olka7872080
2013-02-09
Telefon dobry wszystko działa poprawnie nawet te dwie karty działają bardzo dobrze minus to głośnik. ★★★★☆
Maniutek
2013-02-10
Telefon ten spełnia większość moich oczekiwań. Jak na razie jestem z niego zadowolona ponieważ działa sprawnie i bez zarzutu :) ★★★★★
anika
2013-02-14
Jest OK ★★★★☆
Baz
2013-05-09
Elegancki, niedrogi telefon w wersji białej idealny dla kobiet :) Posiada podstawowe funkcje, które obsługuję się sprawnie dzięki intuicyjnemu menu. ★★★★☆
monka
2013-05-14
WiFi to trochę farsa w tym telefonie - działa ok, tylko nie wiadomo do czego użyć :) ekran, przeglądarka i soft zachęcają co najwyżej do surfowania w necie w sytuacji podbramkowej. nawet sprawdzanie maila to niczym dawna praca w internecie przez coś w stylu telnet albo gopher. Po prostu telefon jest do czego innego. Trzeba odbierać na nim rozmowy, dzwonić, koniec. Może radio i mp3 jeszcze. Soft wykrzaczyć się umie np przy przełączaniu ekranów wypełnionych skrótami i 'widgetami' ale to rzadkość, jest ogólnie bardzo stabilny. Bateria trzyma nieźle, wszystkie kontakty przyjął na klatę od GalaxyS3 przez Bluetooth. Brakuje mi tylko latarki. ★★★★☆
jonek
2013-05-01
Dobry telefon, wybrałem go dla wnuka. ★★★★☆
Stanisław
2013-03-04
bardzo dobry tel ★★★★★
hans777
2013-03-08
Telefon został zakupiony w celu dzwonienia,pisania smsów,słuchania muzyki-do tego się świetnie nadaje,oraz do sporadycznego czytania książek. ★★★★☆
Izabela
2013-10-07
Bardzo fajny!!! Godny polecenia!!! ★★★★★
Joanna
2013-08-08
Dobry, tani i wielofunkcyjny. ★★★★★
rumpo kid
2013-08-11
Jak na razie nie mam zastrzeżeń ★★★★☆
Edyta
2013-03-22
bardzo dobry telefon ★★★★☆
malgorzata69
2013-03-23
Jestem bardzo zadowolony z tego urządzenia. Ma wiele funkcji kóre ułatwiają życie z których korzystam . Obsuguje dwie karty SIM czyli w jednym urządzeniu dwa numery telefoniczne. Jak w każdym smartfonie można pisać w trybie klawiatury qwerty . Bardzo łatwo zarządza się kontaktami . I co najważniejsze jest bardzo tani. ★★★★★
uzytkownik_LG_t375
2013-03-29
Spoko telefonik ★★★★☆
jarekiron76
2013-02-19
Jestem bardzo zadowolona z zakupionego telefonu. Ma wszystkie funkcje których oczekiwałam. Polecam!!! ★★★★★
Ewelina
2013-02-20
Telefon fantastyczny za tą cene nie ma nic lepszego. ★★★★★
gzrech
2013-02-22
Miłe zaskoczenie, za ta ceną rewelacja ★★★★☆
gringo-80
2013-02-25
dla 13-latki jak znalazł ★★★★☆
Jacek
2013-06-20
Wyjatkowy na dwie karty sim, w miare dobry aparat, bardzo łatwy w obsłudze czegos takiego własnie szukałem ★★★★★
Tomasz
2013-06-23
Lekki, duża ilość funkcji ★★★★☆
Iwona
2013-06-23
W zestawie nie ma słuchawek lecz poza tym telefon jest wart swojej ceny. Wygląda estetycznie. Mam go około 2 tygodnii i na razie wszystko w porządku. Fajny sprzęt. ★★★★☆
Monika
2013-06-24
przy odtwarzaniu muzyki po kilku sekundach wyświetla sie ze upłynoł czas i nie można dalej słuchac danego utworu. co i jak to naprawić?? ★★★★☆

2013-06-30
Polecam ★★★★☆
Sylwia
2013-04-19
Jestem bardzo zadowolona z telefonu LG T375, wybrałam wersję białą:)telefon posiada WI-fi, szybkie łącze z netem, ekran dotykowy,gry,aplikacje, radio:)o takim gadżecie zawsze marzyłam, polecam produkty ze sklepu RTVeuroAGD, sa najwyzszej jakości,Pozdro:) ★★★★★
pati
2013-04-27
Jest super ★★★★★
mati
2013-07-17
telefon bardzo fajny, menu intuicyjne, na trybie oszczednym rozmwiac mozna nawet 9 godzin, rewelacyjna obsługa dwóch kart ★★★★☆
Bajbajka
2013-07-29
Zgrabny telefonik dotykowy dla dziecka. Prosty w obsłudze i niedrogi. ★★★★☆
@wena
2013-05-29
Proszę o informacje, czy telefon ten posiada zakładkę taka jak BLOKOWANIE NUMERÓW W instrukcji nic nie ma na ten temat. PROSZĘ POMÓŻCIE !!! ★★★★★
adam
2013-05-31
Telefon został zakupiony w celu dzwonienia,pisania smsów,słuchania muzyki-do tego się świetnie nadaje,oraz do sporadycznego czytania książek. ★★★★☆
Izabela
2013-10-07
dopiero testuje ★★★★☆
angi
2013-08-22
jestem zadowolona z wybranego modelu telefonu ★★★★☆
joanna
2013-08-29

Wszystkie opinie zostały napisane przez osoby, które faktycznie zakupiły ten produkt i miały możliwość jego przetestowania. Pochodzą z serwisu Opineo.pl.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też