Manu

LG T375

Cechy produktu

• Rodzaj telefonu z ekranem dotykowym 
  • Przekątna wyświetlacza 3.2 "
  • Rozdzielczość wyświetlacza 320 x 240 
  • System operacyjny dedykowany 
  • Pamięć RAM do 1 GB
  • Wbudowany aparat cyfrowy 2 Mpx
  • Komunikacja Bluetooth, WiFi 
  • Funkcje radio FM, odtwarzacz MP3, terminarz, dual SIM 
  • Czas czuwania 601 h
  • Pojemność baterii 950 mAh
  • Rodzaj karty SIM mini SIM (standard) 
  • Producent LG 
  • Obsługa kart pamięci microSD tak 

Opis

Wyprodukowany przez firmę LGT375 gwarantuje wysoką jakość wykorzystanych materiałów oraz sprawne i intuicyjne operowanie. Poznaj to multimedialne urządzenie, w którym nowoczesne technologie działają sprawnie, dostarczając Ci rozrywki i asystując Ci w pracy.

Wygląd

Telefon posiada obudowę o nowoczesnym wyglądzie, ergonomicznym kształcie i klasycznych, estetycznych kolorach. Jest dosyć lekki, a jego wymiary sprawiają, że komfortowo leży w dłoni, dając Ci możliwość swobodnego operowania. Przyjemne w dotyku materiały, z których stworzono urządzenie, sprawiają, że wygoda użytkowania stoi na wysokim poziomie. To ważna cecha sprzętów, z którymi spędzamy czasami długi czas.

Parametry i funkcje

Dzięki funkcji dual SIM możesz korzystać z dwóch kart SIM w jednym telefonie, w tym samym czasie. Urządzenie pracuje na kartach mini SIM (standard). Urządzenie pracuje zgodnie ze wszystkimi standardowymi technologiami (GSM, HSPA itp.), doskonale sprawdzając się w swojej roli. Matryca LG T375 ma 3.2-calową przekątną. Rozdzielczość wyświetlacza na poziomie 320 x 240 pix. powinna wystarczyć każdemu posiadaczowi w codziennym użytkowaniu. Wyświetlacz zapewnia dobry obraz i czytelność w prawie każdych warunkach, ułatwiając korzystanie z telefonu oraz oglądanie zdjęć i filmów. Z innym telefonem lub komputerem połączysz się np. przez Bluetooth. Pamięć RAM wynosi w tym modelu do 1 GB. Telefon pracuje w oparciu o sprawny system dedykowany. Nieustanny dostęp do internetu to zasługa modułu 3G. Dodatkowo, z internetem połączysz się w prawie każdej kawiarni i restauracji, na dworcu, w centrum handlowym i wielu innych miejscach – pozwala Ci na to wbudowany moduł WiFi. Bateria ma pojemność 950 mAh. Przekłada się to na długą pracę telefonu oraz wielodniowy stan czuwania. Czas gotowości to według producenta około 601 h. Czas rozmowy przez słuchawkę może wynieść nawet kilka godzin. Natomiast jedno ładowanie wystarcza nawet na kilkanaście godzin odtwarzania muzyki.

Multimedia i użytkowanie

Możesz robić bardzo dobre zdjęcia i filmy dzięki nowoczesnemu aparatowi fotograficznemu. Dzięki temu możesz wykonać zdjęcie każdej ulotnej chwili. Obiektyw o matrycy 2 Mpix, oferuje Ci świetną jakość. Przydatne okażą się też różnorodne tryby ujęć, zoom cyfrowy, automatyczne ustawienie ostrości, efekty fotograficzne i tym podobne. Telefon obsługuje najpopularniejsze pliki muzyczne, oferując Ci wysoką jakość dźwięku. Urządzenie obsługuje kilka najważniejszych formatów wideo, pozwalając Ci cieszyć się długimi godzinami rozrywki. Telefon może też zastąpić Ci tradycyjny organizer, ponieważ posiada wiele przydatnych funkcji, takich jak: notatnik, kalendarz z opcją "notatki dnia", skrzynka e-mail, przypominanie o spotkaniach i ważnych wydarzeniach.

Podsumowanie

W dużej ilości marek i modeli telefonów komórkowych, warto decydować się na taki sprzęt, który w pełni wykorzystamy, bez przepłacania za zbędne funkcje. Może właśnie takim telefonem jest LG T375. Sprawdź gdzie znajdziesz go w najniższej cenie i wybierz najlepszą ofertę.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 39 opinii

+ Dodaj opinie
Beata - Wystawiona 3 lata temu
Polecam
Patryk - Wystawiona 3 lata temu
Posiadam ten telefon od 3 miesięcy i już dostrzegłem błędy. Aparat to porażka( zdjęcia wychodza rozmazane i brak zoomu chyba ze zmniejszy sie rozdzielczosc zdjec. WIFI to smiech na sali. Mam net 20MB i przejrzenie wiadomosci ze swiata doprowadza mnie do szalu bo albo wywala ze za malo miejsca albo mysli caly dzien ze sam wylacze. Denerwujace jest tez to ze gdy chce przesunac jakis text w necie to wszystko mi sie powieksza albo zmniejsza. Głośnik szkoda mowić. Do słuchania muzy i rozmow ten sam co owocuje tym ze chwarszczy. Minusem jest tez ograniczona pamiec SMS. Jezeli ktos duzo pisze nie polecam. ( co chwila trzeba usuwac skrzynke). I jeszcze jedno gdy ktos do mnie dzwoni to czasem telefon wariuje. Ciemny ekran i nie mozna odebrac. Trzeba zaczeka az ktos sie rozlaczy. Mimo tylu minusow ma tez plusy. Łatwy w obsłudze, dosc dobra bateria ( nie narzekam), Dobrze wspolpracuje dual sim, Dobry dotykowy ekran( az za wrazliwy:D), YOUTUBE smiga za to swietnie.Mimo wszystko zmieniam na starszy model NOKIA E52 dlatego gdyż denerwuje mnie nieporecznosc w dłoni oraz dotykowy ekran. Moje zdanie jest takie. Wasze to wasza sprawa.
maniek Poland - Wystawiona 3 lata temu
Telefon bardzo dobry , internet przez wifi chodzi dość dobrze i jak za tą cenę to telefon bardzo opłaca się kupić.
Włodek - Wystawiona 3 lata temu
Telefon rewelacyjny - biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości. Bez zbędnych gadżetów, ale i tak zaskakuje niektórymi ciekawymi rozwiązaniami. Idealny dla kogoś, kto telefonu używa do komunikowania się. Jakość wykonania bije na głowę inne droższe telefony.
Siwy - Wystawiona 3 lata temu
Produkt mam dopiero od kilku dni. Pomimo, że wygląda na filigranowy korpus wykonany jest z metalu jedynie tylna klapka jest plastikowa, cienka i z pozoru delikatna. Łatwy w obsłudze, Dual Sim dlatego go kupiłem, bardzo dobra cena, w miarę dobra bateria trzyma około 3-4 dni przy dosyć intensywnym używaniu. Proste, intuicyjne manu, możliwość konfiguracji własnych ustawień, WI-FI,czytelny wyświetlacz dotykowy, dosyć czuły, trochę słaby aparat to chyba jedyny mankament. Wszystko w cenie 235PLN. Myślę, że warto!!!
rob - Wystawiona 3 lata temu
telefon spoko, dwie karty sim, dobry zasięg i prosta obsługa opcje dla których wybrałem tego LG
AGATA - Wystawiona 3 lata temu
A mi się podoba, nie jest taki zły. Z YouTube'm łączyłam się już dużo razy i dobrze mi odtwarzało filmiki z dźwiękiem. Prosty w obsłudze, a jeśli chodzi o 2 karty sim to niema żadnych problemów. Ma bluetooth'a, który szybko znajduje inne urządzenia, łączy z nimi i szybko przesyła treści. Dodam jeszcze, że mój brat kupił sobie taki sam. To, że niema słuchawek niema znaczenia(jak dla mnie nie miało), bo ma wejście mini jack i każde podejdą pod niego (ja mam kilka różnych i biorę sobie jakie mi się podoba). Ma świetny odtwarzacz muzyki i dobry głośnik. ja zainstalowałam sobie także GG i dodałam pocztę WP (jest od razu Gmail). ma dostęp do FB i TWEETERA. Super jest tez ta aplikacja Liveupdate. :)
ASz - Wystawiona 3 lata temu
Bardzo dobry telefon z DualSim w przystępnej cenie. Dodatkowy plus za Wifi!:)
olka7872080 - Wystawiona 3 lata temu
bardzo fajny
Maniutek - Wystawiona 3 lata temu
Telefon dobry wszystko działa poprawnie nawet te dwie karty działają bardzo dobrze minus to głośnik.
anika - Wystawiona 3 lata temu
Telefon ten spełnia większość moich oczekiwań. Jak na razie jestem z niego zadowolona ponieważ działa sprawnie i bez zarzutu :)
Baz - Wystawiona 3 lata temu
Jest OK
monka - Wystawiona 3 lata temu
Elegancki, niedrogi telefon w wersji białej idealny dla kobiet :) Posiada podstawowe funkcje, które obsługuję się sprawnie dzięki intuicyjnemu menu.
jonek - Wystawiona 3 lata temu
WiFi to trochę farsa w tym telefonie - działa ok, tylko nie wiadomo do czego użyć :) ekran, przeglądarka i soft zachęcają co najwyżej do surfowania w necie w sytuacji podbramkowej. nawet sprawdzanie maila to niczym dawna praca w internecie przez coś w stylu telnet albo gopher. Po prostu telefon jest do czego innego. Trzeba odbierać na nim rozmowy, dzwonić, koniec. Może radio i mp3 jeszcze. Soft wykrzaczyć się umie np przy przełączaniu ekranów wypełnionych skrótami i 'widgetami' ale to rzadkość, jest ogólnie bardzo stabilny. Bateria trzyma nieźle, wszystkie kontakty przyjął na klatę od GalaxyS3 przez Bluetooth. Brakuje mi tylko latarki.
Stanisław - Wystawiona 3 lata temu
Dobry telefon, wybrałem go dla wnuka.
hans777 - Wystawiona 3 lata temu
bardzo dobry tel
Izabela - Wystawiona 2 lata temu
Telefon został zakupiony w celu dzwonienia,pisania smsów,słuchania muzyki-do tego się świetnie nadaje,oraz do sporadycznego czytania książek.
Joanna - Wystawiona 3 lata temu
Bardzo fajny!!! Godny polecenia!!!
rumpo kid - Wystawiona 3 lata temu
Dobry, tani i wielofunkcyjny.
Edyta - Wystawiona 3 lata temu
Jak na razie nie mam zastrzeżeń
malgorzata69 - Wystawiona 3 lata temu
bardzo dobry telefon
uzytkownik_LG_t375 - Wystawiona 3 lata temu
Jestem bardzo zadowolony z tego urządzenia. Ma wiele funkcji kóre ułatwiają życie z których korzystam . Obsuguje dwie karty SIM czyli w jednym urządzeniu dwa numery telefoniczne. Jak w każdym smartfonie można pisać w trybie klawiatury qwerty . Bardzo łatwo zarządza się kontaktami . I co najważniejsze jest bardzo tani.
jarekiron76 - Wystawiona 3 lata temu
Spoko telefonik
Ewelina - Wystawiona 3 lata temu
Jestem bardzo zadowolona z zakupionego telefonu. Ma wszystkie funkcje których oczekiwałam. Polecam!!!
gzrech - Wystawiona 3 lata temu
Telefon fantastyczny za tą cene nie ma nic lepszego.
gringo-80 - Wystawiona 3 lata temu
Miłe zaskoczenie, za ta ceną rewelacja
Jacek - Wystawiona 3 lata temu
dla 13-latki jak znalazł
Tomasz - Wystawiona 3 lata temu
Wyjatkowy na dwie karty sim, w miare dobry aparat, bardzo łatwy w obsłudze czegos takiego własnie szukałem
Iwona - Wystawiona 3 lata temu
Lekki, duża ilość funkcji
Monika - Wystawiona 3 lata temu
W zestawie nie ma słuchawek lecz poza tym telefon jest wart swojej ceny. Wygląda estetycznie. Mam go około 2 tygodnii i na razie wszystko w porządku. Fajny sprzęt.
- Wystawiona 3 lata temu
przy odtwarzaniu muzyki po kilku sekundach wyświetla sie ze upłynoł czas i nie można dalej słuchac danego utworu. co i jak to naprawić??
Sylwia - Wystawiona 3 lata temu
Polecam
pati - Wystawiona 3 lata temu
Jestem bardzo zadowolona z telefonu LG T375, wybrałam wersję białą:)telefon posiada WI-fi, szybkie łącze z netem, ekran dotykowy,gry,aplikacje, radio:)o takim gadżecie zawsze marzyłam, polecam produkty ze sklepu RTVeuroAGD, sa najwyzszej jakości,Pozdro:)
mati - Wystawiona 3 lata temu
Jest super
Bajbajka - Wystawiona 3 lata temu
telefon bardzo fajny, menu intuicyjne, na trybie oszczednym rozmwiac mozna nawet 9 godzin, rewelacyjna obsługa dwóch kart
@wena - Wystawiona 3 lata temu
Zgrabny telefonik dotykowy dla dziecka. Prosty w obsłudze i niedrogi.
adam - Wystawiona 3 lata temu
Proszę o informacje, czy telefon ten posiada zakładkę taka jak BLOKOWANIE NUMERÓW W instrukcji nic nie ma na ten temat. PROSZĘ POMÓŻCIE !!!
angi - Wystawiona 3 lata temu
dopiero testuje
joanna - Wystawiona 3 lata temu
jestem zadowolona z wybranego modelu telefonu