Moje konto
  • Motorola Defy Mini XT320 Motorola Defy Mini XT320
  • Motorola Defy Mini XT320 Motorola Defy Mini XT320
  • Motorola Defy Mini XT320 Motorola Defy Mini XT320
  • Motorola Defy Mini XT320 Motorola Defy Mini XT320
  • Motorola Defy Mini XT320 Motorola Defy Mini XT320
  • Motorola Defy Mini XT320 Motorola Defy Mini XT320
  • Motorola Defy Mini XT320 Motorola Defy Mini XT320
  • Motorola Defy Mini XT320 Motorola Defy Mini XT320

Motorola Defy Mini XT320

0 ofert z 0 sklepów

Producent Motorola System operacyjny Android Rodzaj telefonu z ekranem dotykowym Wbudowany aparat cyfrowy 3.2 Mpx Funkcje system głośnomówiący, GPS, wybieranie głosowe, odtwarzacz MP3 Obsługa kart pamięci microSD tak Rozdzielczość wyświetlacza 480 x 320 Pojemność baterii 1650 mAh Pamięć RAM do 1 GB Komunikacja USB, WiFi, 3G, Bluetooth WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty Motorola

Popularne produkty z kategorii Telefony komórkowe innych firm

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentMotorola
System operacyjnyAndroid
Rodzaj telefonuz ekranem dotykowym
Wbudowany aparat cyfrowy3.2 Mpx
Funkcjesystem głośnomówiący, GPS, wybieranie głosowe, odtwarzacz MP3
Obsługa kart pamięci microSDtak
Rozdzielczość wyświetlacza480 x 320
Pojemność baterii1650 mAh
Pamięć RAMdo 1 GB
KomunikacjaUSB, WiFi, 3G, Bluetooth

Motorola Defy Mini XT320, to stylowy sprzęt o różnorodnych możliwościach i przyjaznym interfejsie. To urządzenie jest nowoczesne i użyteczne - idealne dla osób ceniących wygodę i funkcjonalność.

Wyświetlacz

Dodatkowo, rozdzielczość matrycy wynosi 480 x 320 pix.

Parametry i funkcje

Dobrą jakość sygnału oferuje obsługiwanie wszystkich podstawowych zakresów łączności. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, możesz śmiało wybrać abonament z pakietem danych – ten telefon go obsłuży. Szybka platforma Android zawsze nadąża za Twoim tempem oraz pozwala obsłużyć wszystkie potrzebne aplikacje. do 1 GB pamięci operacyjnej również wpływa na tempo pracy i szybkość systemu.

Wygląd

Wygodny, ładnie wyglądający i wykonany z materiałów wysokiej jakości telefon dostępny dla Ciebie! Jest dosyć lekki, a jego wymiary sprawiają, że komfortowo leży w dłoni, dając Ci możliwość swobodnego operowania.

Komunikacja

Dzięki temu modelowi, podtrzymanie kontaktów nie powinno stanowić problemu. Z podstawowych funkcji należy wymienić przede wszystkim wykonywanie i odbieranie połączeń głosowych oraz wysyłanie i odbieranie wiadomości. Książka adresowa pomieści w zasadzie nieograniczoną liczbę wpisów, więc nie musisz kasować kontaktów.

Multimedia

Odtwarzanie muzyki oraz przeglądanie zdjęć to tylko niektóre z czynności, które możesz robić na telefonie Motorola Defy Mini XT320. Organizacja Twojego dnia jest łatwiejsza dzięki licznym funkcjom telefonu, wśród których znajduje się m.in. rozbudowany kalendarz z opcją przypominania o ważnych wydarzeniach, notatnik, poczta e-mail itd. W miarę potrzeb, możesz zainstalować dodatkowe narzędzia potrzebne Ci w codziennej pracy.

Aparat

Robienie różnorodnych fotografii umożliwia wbudowany obiektyw 3.2 Mpix. Dzięki różnorodnym funkcjom Twoje ujęcia będą jeszcze lepsze.

Zasilanie

Nawet do 1650 mAh, może pomieścić akumulator, w który wyposażony jest Motorola Defy Mini XT320.

Zawartość zestawu

Oprócz urządzenia, w opakowaniu znajdują się wygodne słuchawki oraz przewód do przesyłu danych, zasilacz USB i dokumentacja.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też