Manu

Myphone Next S

Cechy produktu

 • Rodzaj telefonu z ekranem dotykowym 
 • Przekątna wyświetlacza 4.5 "
 • Rozdzielczość wyświetlacza 960 x 540 
 • System operacyjny Android 
 • Pamięć wbudowana 4 GB
 • Pamięć RAM 1 GB
 • Wbudowany aparat cyfrowy 5 Mpx
 • Komunikacja Bluetooth 
 • Funkcje radio FM, dual SIM 
 • Pojemność baterii 1750 mAh
 • Producent MyPhone 
 • Obsługa kart pamięci microSD tak 

Opis

MyPhone Next S jest operatywnym telefonem, usprawniającym Twoje codzienne czynności i umożliwiającym przyjazne użytkowanie. Przyjrzyj się bliżej urządzeniu, które sprawdza się w wielu sytuacjach codziennych i potrafi zadowolić nawet najwybredniejszych.

Wygląd

Nowoczesne wzornictwo, mocna obudowa, staranne wykończenie to cechy, które wyróżniają ten model. Prostota daje ponadczasowość, a jakość wykonania zapewni długie użytkowanie. Jest dosyć lekki, a jego wymiary sprawiają, że komfortowo leży w dłoni, dając Ci możliwość swobodnego operowania. Przyjemne w dotyku materiały, z których stworzono sprzęt, sprawiają, że wygoda korzystania z telefonu stoi na wysokim poziomie. To ważna cecha urządzeń, z którymi spędzamy często całe dnie.

Parametry i funkcje

Dzięki funkcji dual SIM możesz korzystać z dwóch kart SIM w jednym telefonie, w tym samym czasie. Model obsługuje technologie GSM oraz HSPA, dzięki czemu możesz łączyć się z bliskimi bez trudu. Przekątna matrycy wynosi 4.5 cala. Wyświetlacz posiada rozdzielczość 960 x 540 pix., co sprawia, że obraz jest jeszcze dokładniejszy. Prostą i wygodną obsługę zapewnia Ci pokaźny ekran, wyprodukowany z wykorzystaniem osiągnięć współczesnej technologii. Technologia Bluetooth oferuje Ci swobodę wymiany danych z innymi urządzeniami. Pracę procesora wspiera 1 pamięci RAM. Telefon z systemem Android pracuje płynnie i szybko. W telefonie możesz śmiało przechowywać najistotniejsze dane, ponieważ posiada on 4 GB pamięci wewnętrznej. Z pomocą technologii 3G będziesz w stanie sprawdzić każdą nurtującą Cię rzecz, każdy rozkład jazdy, godzinę seansu kinowego i wiele więcej. Dzięki modułowi WiFi możesz oszczędzić na pakiecie danych, korzystając ze swobodnego dostępu do sieci, tam, gdzie to tylko możliwe. Bateria ma aż 1750 mAh pojemności. Jest ona wydajna oraz oszczędna i pozwala na długie godziny korzystania z aparatu. Z tym modelem będziesz mógł rozmawiać nieprzerwanie przez kilkanaście godzin, a jeśli będziesz chciał posłuchać muzyki, energii powinno wystarczyć nawet na 8 godzin!

Multimedia i użytkowanie

Masz możliwość zrobić zdjęcie lub nagrać film za każdym razem, kiedy wokół Ciebie dzieje się coś ciekawego. Robienie różnorodnych fotografii umożliwia wbudowany obiektyw 5 Mpix. Dzięki różnorodnym funkcjom Twoje ujęcia będą jeszcze lepsze. Swoich piosenek posłuchasz dzięki zainstalowanemu w telefonie odtwarzaczowi audio. Urządzenie obsługuje kilka najważniejszych formatów wideo, pozwalając Ci cieszyć się długimi godzinami rozrywki. Urządzenie sprawdza się także świetnie w roli organizera, ponieważ posiada m.in. funkcję rozbudowanego kalendarza z opcją przypominania o zaplanowanych wydarzeniach. Daje Ci też możliwość zapisania notatki, nagrania za pomocą dyktafonu czyjejś wypowiedzi, ustawienia łatwiejszego dostępu do skrzynki e-mail czy banku.

Podsumowanie

W potopie marek i modeli telefonów komórkowych, należy wybierać taki sprzęt, który wykorzystamy w pełni, bez przepłacania za zbędne funkcje. Może takim telefonem jest MyPhone Next S. Sprawdź gdzie znajdziesz go w najniższej cenie i wybierz najlepszą ofertę.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie