Moje konto  ▾

Myphone Next S

Producent MyPhoneSystem operacyjny AndroidPrzekątna wyświetlacza 4.5"Rodzaj telefonu z ekranem dotykowymRozdzielczość aparatu 5 MpxFunkcje radio FM, dual SIMRozdzielczość wyświetlacza 960 x 540Pojemność baterii 1750 mAhPamięć wbudowana 4 GBPamięć RAM 1 GBKomunikacja Bluetooth WIĘCEJ INFORMACJI ↓

10 ofert z 10 sklepów internetowych

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentMyPhone
System operacyjnyAndroid
Przekątna wyświetlacza4.5 "
Rodzaj telefonuz ekranem dotykowym
Rozdzielczość aparatu5 Mpx
Funkcjeradio FM, dual SIM
Rozdzielczość wyświetlacza960 x 540
Pojemność baterii1750 mAh
Pamięć wbudowana4 GB
Pamięć RAM1 GB
KomunikacjaBluetooth

Telefon MyPhone Next S to nieocenione narzędzie pracy i świetne źródło informacji i rozrywki. Oto urządzenie poręczne, szybkie i funkcjonalne.

Wyświetlacz

Matryca ma przekątną ''. Warto także zwrócić uwagę na więcej niż zadowalającą rozdzielczość wyświetlacza ( pix.).

Parametry i funkcje

Urządzenie obsługuje technologie GSM oraz HSPA, dzięki czemu możesz łączyć się z bliskimi bez trudu. Z pakietu danych możesz korzystać dzięki wsparciu 3G, które oferuje telefon. Na GB pamięci wewnętrznej przechowasz wszystko to, co najważniejsze. Dodatkowo można ją powiększyć, wykorzystując kartę microSD. Platforma Android, w oparciu o który pracuje MyPhone Next S, oferuje bogate możliwości i zaskakuje ilością funkcji. Model posiada pamięci RAM.

Wygląd

Ciekawy wygląd oraz stonowana obudowa sprawiają, że model ma uniwersalny charakter. Będzie więc idealny dla wszystkich, którzy szukają prostoty i jakości.

Komunikacja

Nie stracisz kontaktu z bliskimi i znajomymi, dzięki licznym funkcjom tego urządzenia. Po pierwsze, z pomocą telefonu możesz sprawnie dzwonić, SMS-ować i MMS-ować.

Multimedia

Swoich piosenek posłuchasz dzięki zainstalowanemu w telefonie odtwarzaczowi multimediów. Oprócz tego wszystkiego do dyspozycji masz również rozbudowany organizer, pozwalający już nie tylko, na ustalenie ważnego dnia w kalendarzu, ale także na aktywne przypomnienie istotnej sprawie, określenie swojej pozycji na mapie, nagranie filmu, dźwięku oraz szybkim dostępie do swoich kont e-mail i bankowych.

Aparat

Rozdzielczość matrycy Mpix, oferuje ponadprzeciętną jakość zdjęć.

Zawartość zestawu

W pudełku znajduje się telefon z baterią, wydajna ładowarka oraz zestaw słuchawkowy i instrukcja obsługi w języku polskim.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.