Moje konto  ▾

Nokia 108

Producent NokiaSystem operacyjny dedykowanyPrzekątna wyświetlacza 1.8"Rodzaj telefonu klasycznyRozdzielczość aparatu 0.3   MpxFunkcje dual SIMPojemność baterii 950 mAhPamięć RAM do 1 GBKomunikacja BluetoothCzas czuwania 744 h WIĘCEJ INFORMACJI ↓

41 ofert z 19 sklepów internetowych

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentNokia
System operacyjnydedykowany
Przekątna wyświetlacza1.8 "
Rodzaj telefonuklasyczny
Rozdzielczość aparatu0.3   Mpx
Funkcjedual SIM
Pojemność baterii950 mAh
Pamięć RAMdo 1 GB
KomunikacjaBluetooth
Czas czuwania744 h

Nokia 108 skonstruowano tak, aby był prosty w obsłudze i przyjazny użytkownikowi. Odkryj urządzenie, w którym sprawdzone rozwiązania spotykają się z nowymi technologiami.

Wyświetlacz

'' - to przekątna matrycy, dzięki której tak dobrze zobaczysz wszystko, co widnieje na ekranie.

Parametry i funkcje

Urządzenie wspiera standardowe technologie komunikacyjne, wykorzystywane przez operatorów. Telefon posiada też modem 3G, dzięki czemu możesz korzystać z zasobów sieci wszędzie, gdzie jesteś. Nokia 108 obsługuje również karty pamięci microSD. Urządzenie pracuje na wygodnej, posiadającej bogatą ofertę aplikacji platformie dedykowany. Pamięć operacyjna to .

Wygląd

Wygodny, ładnie wyglądający i wykonany z materiałów wysokiej jakości model dostępny dla Ciebie!

Komunikacja

Twoi najbliżsi zawsze będą w zasięgu ręki! Kontakt z nimi ułatwi ten telefon! Na obsłudze połączeń głosowych i wiadomości SMS i MMS lista funkcji dopiero się zaczyna.

Multimedia

Odtwarzanie muzyki oraz przeglądanie zdjęć to tylko niektóre z czynności, które możesz robić dzięki telefonowi Nokia 108. Organizacja Twojego dnia jest łatwiejsza dzięki licznym funkcjom telefonu, wśród których znajduje się m.in. rozbudowany kalendarz z opcją przypominania o ważnych wydarzeniach, notatnik, poczta e-mail itd. W miarę potrzeb, możesz zainstalować dodatkowe narzędzia potrzebne Ci w codziennej pracy.

Aparat

Obiektyw o matrycy Mpix, oferuje Ci świetną jakość.

Zawartość zestawu

Oprócz urządzenia, w opakowaniu znajdują się wygodne słuchawki oraz przewód do przesyłu danych, zasilacz USB i dokumentacja.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.