Manu

Nokia 108

Cechy produktu

 • Rodzaj telefonu klasyczny 
 • Przekątna wyświetlacza 1.8 "
 • System operacyjny dedykowany 
 • Pamięć RAM do 1 GB
 • Wbudowany aparat cyfrowy 0.3 Mpx
 • Komunikacja Bluetooth 
 • Funkcje dual SIM 
 • Czas czuwania 744 h
 • Pojemność baterii 950 mAh
 • Rodzaj karty SIM mini SIM (standard) 
 • Producent Nokia 
 • Obsługa kart pamięci microSD tak 

Opis

Nokia 108, to stylowy model o szerokich możliwościach i przyjaznym interfejsie. To urządzenie jest nowoczesne i użyteczne - pasujące do osób ceniących wygodę i funkcjonalność.

Wygląd

Wygodny, ładnie wyglądający i wykonany z materiałów wysokiej jakości telefon dostępny dla Ciebie! Jest dosyć lekki, a jego wymiary sprawiają, że wygodnie leży w dłoni, dając Ci możliwość swobodnego operowania. Przyjemne w dotyku materiały, z których wykonano sprzęt, sprawiają, że wygoda korzystania z telefonu stoi na wysokim poziomie. To bardzo ważna cecha sprzętów, z którymi spędzamy długie godziny.

Parametry i funkcje

Dzięki funkcji dual SIM możesz korzystać z dwóch kart SIM w jednym telefonie, w tym samym czasie. Sprzęt funkcjonuje na kartach mini SIM (standard). Dobrą jakość sygnału oferuje obsługiwanie wszystkich podstawowych zakresów łączności. Matryca ma przekątną 1.8''. Wygodny, jasny ekran zapewnia wysoką jakość wyświetlania oraz przyjemną pracę. Bluetooth zapewnia szybką, wygodną i bezprzewodową wymianę danych między dwoma urządzeniami. do 1 GB pamięci operacyjnej również wpływa na tempo pracy i szybkość systemu. Szybka platforma dedykowany zawsze nadąża za Twoim tempem oraz pozwala obsłużyć wszystkie potrzebne aplikacje. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, możesz bez wahania wybrać abonament z pakietem danych – ten sprzęt go obsłuży. Oprócz tego, w produkcie obecny jest jeszcze wbudowany moduł WiFi, który pozwala Ci na bezstresowe przeglądanie zasobów internetu. Nawet do 950 mAh, może pomieścić akumulator, w który wyposażony jest Nokia 108. Okres działania urządzenia w stanie czuwania to około 744 h. W sprzyjających warunkach bateria pozwala prowadzić rozmowy przez kilkanaście godzin.

Multimedia i użytkowanie

Wbudowany aparat pozwoli Ci na kręcenie ciekawych filmów i robienie zdjęć, zawsze wtedy, gdy dzieje się coś wartego uwiecznienia. Wbudowany obiektyw ma 0.3 Mpix. Aparat oferuje możliwość zoomowania kadru oraz inne opcje ustawień foto. Rozrywki dostarcza Ci odtwarzacz multimediów, który z łatwością radzi sobie z najczęściej spotykanymi typami plików z muzyką. Urządzenie obsługuje kilka najważniejszych formatów wideo, pozwalając Ci cieszyć się długimi godzinami rozrywki. Organizacja Twojego dnia jest łatwiejsza dzięki licznym funkcjom telefonu, wśród których znajduje się m.in. rozbudowany kalendarz z opcją przypominania o ważnych wydarzeniach, notatnik, poczta e-mail itd. W miarę potrzeb, możesz zainstalować dodatkowe narzędzia potrzebne Ci w codziennej pracy.

Podsumowanie

W zalewie firm i modeli telefonów komórkowych, należy wybierać taki sprzęt, który wykorzystamy w pełni, bez przepłacania za zbędne funkcje. Może właśnie takim urządzeniem jest Nokia 108. Sprawdź gdzie znajdziesz go w najniższej cenie i wybierz najlepszą ofertę.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie