Moje konto  ▾

Nokia 108

Producent NokiaSystem operacyjny dedykowanyPrzekątna wyświetlacza 1.8"Rodzaj telefonu klasycznyRozdzielczość aparatu 0.3   MpxFunkcje dual SIMPojemność baterii 950 mAhPamięć RAM do 1 GBKomunikacja BluetoothCzas czuwania 744 h WIĘCEJ INFORMACJI ↓

39 ofert z 16 sklepów internetowych

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentNokia
System operacyjnydedykowany
Przekątna wyświetlacza1.8 "
Rodzaj telefonuklasyczny
Rozdzielczość aparatu0.3   Mpx
Funkcjedual SIM
Pojemność baterii950 mAh
Pamięć RAMdo 1 GB
KomunikacjaBluetooth
Czas czuwania744 h

Nokia 108 zaprojektowano tak, aby był łatwy w operowaniu i przyjazny użytkownikowi. Odkryj urządzenie, w którym sprawdzone rozwiązania spotykają się z nowymi technologiami.

Wyświetlacz

1.8'' - to przekątna matrycy, dzięki której tak dobrze zobaczysz wszystko, co widnieje na ekranie.

Parametry i funkcje

Urządzenie wspiera standardowe technologie komunikacyjne, wykorzystywane przez operatorów. Telefon posiada też modem 3G, dzięki czemu możesz korzystać z zasobów sieci wszędzie, gdzie jesteś. Nokia 108 obsługuje również karty pamięci microSD. Urządzenie pracuje na wygodnej, posiadającej bogatą ofertę aplikacji platformie dedykowany. Pamięć operacyjna to do 1.

Wygląd

Wygodny, ładnie wyglądający i wykonany z materiałów wysokiej jakości model dostępny dla Ciebie!

Komunikacja

Twoi najbliżsi zawsze będą w zasięgu ręki! Kontakt z nimi ułatwi ten telefon! Na obsłudze połączeń głosowych i wiadomości SMS i MMS lista funkcji dopiero się zaczyna.

Multimedia

Odtwarzanie muzyki oraz przeglądanie zdjęć to tylko niektóre z czynności, które możesz robić na telefonie Nokia 108. Organizacja Twojego dnia jest łatwiejsza dzięki licznym funkcjom telefonu, wśród których znajduje się m.in. rozbudowany kalendarz z opcją przypominania o ważnych wydarzeniach, notatnik, poczta e-mail itd. W miarę potrzeb, możesz zainstalować dodatkowe narzędzia potrzebne Ci w codziennej pracy.

Aparat

Obiektyw o matrycy 0.3   Mpix, oferuje Ci świetną jakość.

Zawartość zestawu

Oprócz urządzenia, w opakowaniu znajdują się wygodne słuchawki oraz przewód do przesyłu danych, zasilacz USB i dokumentacja.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.