Moje konto  ▾

Nokia 515 Dual

Producent NokiaSystem operacyjny dedykowanyPrzekątna wyświetlacza 2.4"Rodzaj telefonu klasycznyRozdzielczość aparatu 5 MpxFunkcje radio FM, dyktafon, dual SIMRozdzielczość wyświetlacza 320 x 240Pojemność baterii 1200 mAhPamięć RAM do 1 GBKomunikacja Bluetooth, USBCzas czuwania 912 h WIĘCEJ INFORMACJI ↓

6 ofert z 4 sklepów internetowych

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentNokia
System operacyjnydedykowany
Przekątna wyświetlacza2.4 "
Rodzaj telefonuklasyczny
Rozdzielczość aparatu5 Mpx
Funkcjeradio FM, dyktafon, dual SIM
Rozdzielczość wyświetlacza320 x 240
Pojemność baterii1200 mAh
Pamięć RAMdo 1 GB
KomunikacjaBluetooth, USB
Czas czuwania912 h

Nokia 515 Dual, to stylowy model o szerokich możliwościach i przyjaznym interfejsie. To urządzenie jest nowoczesne i użyteczne - odpowiednie dla osób ceniących wygodę i funkcjonalność.

Wyświetlacz

'' - to przekątna matrycy, dzięki której tak dobrze zobaczysz wszystko, co widnieje na ekranie. Dodatkowo, rozdzielczość ekranu wynosi pix.

Parametry i funkcje

Urządzenie pracuje zgodnie ze wszystkimi standardowymi technologiami (GSM, HSPA itp.), doskonale sprawdzając się w swojej roli. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, możesz śmiało wybrać abonament z pakietem danych – ten sprzęt go obsłuży. Pamięć telefonu będziesz mógł wielokrotnie powiększyć, montując kartę microSD. Platforma dedykowany, w oparciu o który pracuje Nokia 515 Dual, oferuje bogate możliwości i zaskakuje ilością funkcji. GB pamięci operacyjnej również wpływa na tempo pracy i szybkość systemu.

Wygląd

Wygodny, ładnie wyglądający i wykonany z materiałów wysokiej jakości telefon dostępny dla Ciebie!

Komunikacja

Dzięki temu telefonowi, podtrzymanie kontaktów nie powinno stanowić problemu. Z podstawowych funkcji należy wymienić przede wszystkim wykonywanie i odbieranie połączeń głosowych oraz wysyłanie i odbieranie wiadomości. Bluetooth zapewnia szybką, wygodną i bezprzewodową wymianę danych między dwoma urządzeniami. Możesz korzystać z wielu udogodnień m.in. listy kontaktów, w której pomieścisz wszystkie osoby najważniejsze i mniej ważne osoby.

Multimedia

Rozrywki dostarcza Ci odtwarzacz multimediów, który z łatwością radzi sobie z najczęściej spotykanymi typami plików z muzyką. Organizacja Twojego dnia jest łatwiejsza dzięki licznym funkcjom telefonu, wśród których znajduje się m.in. rozbudowany kalendarz z opcją przypominania o ważnych wydarzeniach, notatnik, poczta e-mail itd. W miarę potrzeb, możesz zainstalować dodatkowe narzędzia potrzebne Ci w codziennej pracy.

Aparat

Robienie różnorodnych fotografii umożliwia wbudowany obiektyw Mpix.

Zasilanie

Nawet do mAh, może pomieścić akumulator, w który wyposażony jest Nokia 515 Dual.

Zawartość zestawu

Oprócz urządzenia, w opakowaniu znajdują się wygodne słuchawki oraz przewód do przesyłu danych, zasilacz USB i dokumentacja.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.