Manu

Nokia 515

Cechy produktu

  • Rodzaj telefonu klasyczny 
  • Przekątna wyświetlacza 2.4 "
  • System operacyjny Symbian 
  • Pamięć RAM do 1 GB
  • Komunikacja Bluetooth, USB 
  • Funkcje dual SIM 
  • Czas czuwania 912 h
  • Pojemność baterii 1200 mAh
  • Producent Nokia 

Opis

Wyprodukowany przez firmę Nokia515 gwarantuje wysoką jakość wykorzystanych materiałów oraz sprawne i przyjazne operowanie. Poznaj to multimedialne urządzenie, w którym nowoczesne technologie działają sprawnie, dostarczając Ci rozrywki i asystując Ci w pracy.

Wygląd

Nowoczesne wzornictwo, mocna obudowa, staranne wykończenie to cechy, które wyróżniają ten telefon. Prostota daje ponadczasowość, a jakość wykonania zapewni długie użytkowanie. Jest dosyć lekki, a jego wymiary sprawiają, że komfortowo leży w dłoni, dając Ci możliwość swobodnego operowania. Przyjemne w dotyku materiały, z których stworzono urządzenie, sprawiają, że wygoda korzystania z telefonu stoi na wysokim poziomie. To istotna cecha przedmiotów, z którymi spędzamy czasami długi czas.

Parametry i funkcje

Dzięki funkcji dual SIM możesz korzystać z dwóch kart SIM w jednym telefonie, w tym samym czasie. Urządzenie obsługuje technologie GSM oraz HSPA, dzięki czemu możesz łączyć się z bliskimi bez trudu. Przekątna matrycy wynosi 2.4 cala. Wysoką jakość obrazu, a także intuicyjną obsługę gwarantuje Ci jasny wyświetlacz o intensywnych kolorach. Technologia Bluetooth oferuje Ci swobodę wymiany danych z innymi urządzeniami. Pamięć RAM wynosi w tym modelu do 1 GB. Urządzenie pracuje na popularnej i lubianej platformie Symbian. Nieustanny dostęp do internetu to zasługa modułu 3G. Dodatkowo, z internetem połączysz się w prawie każdej kawiarni i restauracji, na dworcu, w centrum handlowym i wielu innych miejscach – pozwala Ci na to wbudowany moduł WiFi. Bateria ma pojemność 1200 mAh. Przekłada się to na długą pracę telefonu oraz wielodniowy stan gotowości. Według producenta, telefon w trybie czuwania, wytrzymuje około 912 h. Z tym modelem będziesz mógł rozmawiać nieprzerwanie przez kilkanaście godzin, a jeśli będziesz chciał posłuchać muzyki, energii powinno wystarczyć nawet na 8 godzin!

Multimedia i użytkowanie

Masz możliwość zrobić zdjęcie lub nagrać film za każdym razem, kiedy wokół Ciebie dzieje się coś ciekawego. Przydatne okażą się też różnorodne tryby ujęć, zoom cyfrowy, automatyczne ustawienie ostrości, efekty fotograficzne i tym podobne. Swoich piosenek posłuchasz dzięki zainstalowanemu w telefonie odtwarzaczowi multimediów. Urządzenie obsługuje kilka najważniejszych formatów wideo, pozwalając Ci cieszyć się długimi godzinami rozrywki. Urządzenie sprawdza się także świetnie w roli organizera, ponieważ posiada m.in. funkcję rozbudowanego kalendarza z opcją przypominania o zaplanowanych wydarzeniach. Daje Ci też możliwość zapisania notatki, nagrania za pomocą dyktafonu czyjejś wypowiedzi, ustawienia łatwiejszego dostępu do skrzynki e-mail czy banku.

Podsumowanie

W zalewie firm i modeli telefonów komórkowych, warto wybierać taki sprzęt, który wykorzystamy w pełni, bez przepłacania za coś, co będzie nam zbędne. Może właśnie takim telefonem jest Nokia 515. Zobacz gdzie znajdziesz go najtaniej i wybierz najlepszą ofertę.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 1 opinia

+ Dodaj opinie
NEL - Wystawiona 2 lata temu
Rewelacyjna !