Moje konto
  • Nokia 5310 XpressMusic Nokia 5310 XpressMusic
  • Nokia 5310 XpressMusic Nokia 5310 XpressMusic
  • Nokia 5310 XpressMusic Nokia 5310 XpressMusic
  • Nokia 5310 XpressMusic Nokia 5310 XpressMusic
  • Nokia 5310 XpressMusic Nokia 5310 XpressMusic

Nokia 5310 XpressMusic

2 oferty z 2 sklepów

Producent Nokia System operacyjny dedykowany Rodzaj telefonu klasyczny Wbudowany aparat cyfrowy 2 Mpx Funkcje GPS Komunikacja 3G WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Plebis.EU

★★★★☆
254 opinie

NOKIA 5310 XPRESSMUSIC promo50pc 50.00%

NOKIA 5310 XPRESSMUSIC promo50pc 50.00%

NOKIA 5310 Xpress Music Super telefon za niewielkie pieniądze.

Dostępny od ręki  ✓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentNokia
System operacyjnydedykowany
Rodzaj telefonuklasyczny
Wbudowany aparat cyfrowy2 Mpx
FunkcjeGPS
Komunikacja3G

Nokia 5310 XpressMusic zaprojektowano tak, aby był łatwy w operowaniu i przyjazny użytkownikowi. Odkryj urządzenie, w którym sprawdzone rozwiązania spotykają się z nowymi technologiami.

Parametry i funkcje

Model pracuje zgodnie ze wszystkimi standardowymi technologiami (GSM, HSPA itp.), doskonale sprawdzając się w swojej roli. Telefon posiada też modem 3G, dzięki czemu możesz korzystać z zasobów sieci wszędzie, gdzie jesteś. Szybka platforma dedykowany zawsze nadąża za Twoim tempem oraz pozwala obsłużyć wszystkie potrzebne aplikacje.

Wygląd

Dzięki swojej konstrukcji i interesującemu designowi telefon zwraca uwagę. Prostota i jakość wykonania wciąż jest w cenie! Jest dosyć lekki, a jego wymiary sprawiają, że wygodnie leży w dłoni, dając Ci możliwość swobodnego operowania.

Komunikacja

Twoi najbliżsi zawsze będą w zasięgu ręki! Kontakt z nimi ułatwi ten telefon! Na obsłudze połączeń głosowych i wiadomości SMS i MMS lista funkcji dopiero się zaczyna. Urządzenie pomieści wszystkie Twoje najważniejsze kontakty, dzięki czemu zawsze pozostaniesz w kontakcie z najbliższymi Ci osobami.

Multimedia

Telefon obsługuje najpopularniejsze pliki muzyczne, oferując Ci wysoką jakość dźwięku. Dodatkowym udogodnieniem jest obecność takich funkcji, jak m.in. rozbudowany kalendarz z funkcją przypomnienia, notatnik, organizer, funkcja notatki dnia, uproszczonego dostępu do skrzynki e-mail itd. Dzięki nim będziesz w stanie jeszcze lepiej zorganizować swój czas w pracy, a także i poza nią.

Aparat

Obiektyw o matrycy 2 Mpix, oferuje Ci świetną jakość. Dzięki różnorodnym funkcjom Twoje ujęcia będą jeszcze lepsze.

Zawartość zestawu

Ekologiczne pudełko kryje w sobie telefon z baterią, ładowarkę, kabel do ładowania i transmisji danych, zestaw słuchawkowy oraz instrukcję w języku polskim.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też