Manu

Nokia 5310 XpressMusic

Cechy produktu

  • Rodzaj telefonu klasyczny 
  • Rozdzielczość wyświetlacza 320 x 240 
  • System operacyjny dedykowany 
  • Wbudowany aparat cyfrowy 2 Mpx
  • Komunikacja 3G 
  • Funkcje GPS 
  • Pojemność baterii 860 mAh
  • Producent Nokia 

Opis

Nokia 5310 XpressMusic zaprojektowano tak, aby był łatwy w operowaniu i przyjazny użytkownikowi. Odkryj urządzenie, w którym sprawdzone rozwiązania spotykają się z nowymi technologiami.

Wygląd

Dzięki swojej konstrukcji i interesującemu designowi model zwraca uwagę. Prostota i jakość wykonania wciąż jest w cenie! Jest dosyć lekki, a jego wymiary sprawiają, że wygodnie leży w dłoni, dając Ci możliwość swobodnego operowania. Przyjemne w dotyku materiały, z których stworzono urządzenie, powodują, że wygoda użytkowania stoi na dobrym poziomie. To ważna cecha przedmiotów, z którymi spędzamy długie godziny w ciągu dnia.

Parametry i funkcje

Model pracuje zgodnie ze wszystkimi standardowymi technologiami (GSM, HSPA itp.), doskonale sprawdzając się w swojej roli. Rozdzielczość matrycy to 320 x 240 pix. Wygodny, jasny ekran oferuje wysoką jakość wyświetlania oraz przyjemną pracę. Z innym telefonem lub komputerem połączysz się np. przez Bluetooth. Szybka platforma dedykowany zawsze nadąża za Twoim tempem oraz pozwala obsłużyć wszystkie potrzebne aplikacje. Telefon posiada też modem 3G, dzięki czemu możesz korzystać z zasobów sieci wszędzie, gdzie jesteś. „Na wyposażeniu” jest również moduł WiFi. Akumulator pomieści 860 mAh. Przekłada się to na długą i bezproblemową pracę aparatu. Czas rozmowy przez słuchawkę może wynieść nawet kilka godzin. Natomiast jedno ładowanie wystarcza nawet na kilkanaście godzin odtwarzania muzyki.

Multimedia i użytkowanie

Możesz robić bardzo dobre zdjęcia i filmy dzięki nowoczesnemu aparatowi fotograficznemu. Dzięki temu możesz wykonać zdjęcie każdej ulotnej chwili. Rozdzielczość matrycy 2 Mpix, oferuje ponadprzeciętną jakość zdjęć. Kadrowanie usprawniaj wbudowanym zoomem i innymi opcjami aparatu. Telefon obsługuje najpopularniejsze pliki muzyczne, oferując Ci wysoką jakość dźwięku. Urządzenie obsługuje kilka najważniejszych formatów wideo, pozwalając Ci cieszyć się długimi godzinami rozrywki. Dodatkowym udogodnieniem jest obecność takich funkcji, jak m.in. rozbudowany kalendarz z funkcją przypomnienia, notatnik, organizer, funkcja notatki dnia, uproszczonego dostępu do skrzynki e-mail itd. Dzięki nim będziesz w stanie jeszcze lepiej zorganizować swój czas w pracy, a także i poza nią.

Podsumowanie

W dużej ilości marek i modeli telefonów komórkowych, warto decydować się na taki sprzęt, który w pełni wykorzystamy, bez przepłacania za coś, co będzie nam zbędne. Może takim urządzeniem jest Nokia 5310 XpressMusic. Zobacz w którym sklepie znajdziesz go najtaniej i wybierz najlepszą ofertę.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie