Manu

Nokia 5530 XpressMusic

Cechy produktu

  • Rodzaj telefonu z ekranem dotykowym 
  • Rozdzielczość wyświetlacza 640 x 360 
  • Wbudowany aparat cyfrowy 3.2 Mpx
  • Komunikacja WiFi, Bluetooth, USB 
  • Funkcje GPS 
  • Producent Nokia 

Opis

Nokia 5530 XpressMusic skonstruowano tak, aby był prosty w operowaniu i przyjazny użytkownikowi. Odkryj urządzenie, w którym sprawdzone rozwiązania spotykają się z nowymi technologiami.

Wygląd

Modny, prosty design i obudowa wykonana z wytrzymałych materiałów przypadną do gustu każdemu, kto potrzebuje praktycznego telefonu do codziennego użytku. Klasyczna prostota jest kluczem do dobrego wyglądu telefonu. Jest dosyć lekki, a jego wymiary sprawiają, że przyjemnie leży w dłoni, dając Ci możliwość swobodnego operowania. Przyjemne w dotyku materiały, z których stworzono sprzęt, powodują, że wygoda użytkowania stoi na wysokim poziomie. To istotna cecha sprzętów, z którymi spędzamy długi czas.

Parametry i funkcje

Model wspiera standardowe technologie komunikacyjne, wykorzystywane przez operatorów. Rozdzielczość matrycy to 640 x 360 pix. Świetny obraz i widoczność pod prawie każdym kątem zapewnia jasny i wyraźny wyświetlacz. Za pomocą technologii Bluetooth komfortowo i bez żadnych kabli łączysz się również innymi urządzeniami. Telefon posiada też modem 3G, dzięki czemu możesz korzystać z zasobów sieci wszędzie, gdzie jesteś. „Na wyposażeniu” jest również moduł WiFi. Pojemna bateria pozwoli Ci nawet na kilkanaście godzin rozmowy, a na przykład muzyki posłuchasz non-stop nawet do 8 godzin.

Multimedia i użytkowanie

Wyraźne zdjęcia i filmy zrobisz wbudowanym aparatem fotograficznym. Rozdzielczość matrycy 3.2 Mpix, oferuje ponadprzeciętną jakość zdjęć. Kadrowanie usprawniaj wbudowanym zoomem i innymi opcjami aparatu. Telefon daje możliwość posłuchania ulubionej muzyki, obejrzenia filmów oraz przewertowania zdjęć - wszystko to za sprawą odtwarzacza multimediów i wygodnej w użytku galerii. Urządzenie obsługuje kilka najważniejszych formatów wideo, pozwalając Ci cieszyć się długimi godzinami rozrywki. W organizowaniu życia zawodowego i osobistego pomaże Ci rozbudowany systemowy organizer. Z jego pomocą możesz zaplanować spotkanie, ustalić swoje położenie na mapie, nagrać film lub wypowiedź, a także szybko połączyć się ze swoją skrzynką e-mail czy kontem bankowym. Możliwość swobodnej instalacji dodatkowych aplikacji daje Ci niemal nieograniczoną swobodę pod względem dopasowania telefonu do własnych potrzeb.

Podsumowanie

W potopie firm i modeli telefonów komórkowych, warto decydować się na taki sprzęt, który wykorzystamy w pełni, bez przepłacania za coś, co będzie nam zbędne. Być może takim urządzeniem jest Nokia 5530 XpressMusic. Sprawdź w którym sklepie znajdziesz go najtaniej i wybierz najlepszą ofertę.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie