Manu

Nokia Asha 503

Cechy produktu

 • Rodzaj telefonu z ekranem dotykowym 
 • Przekątna wyświetlacza 3 "
 • Rozdzielczość wyświetlacza 320 x 240 
 • System operacyjny Symbian 
 • Pamięć RAM do 1 GB
 • Wbudowany aparat cyfrowy 5 Mpx
 • Komunikacja 3G, Bluetooth 
 • Funkcje wybieranie głosowe, terminarz 
 • Czas czuwania 840 h
 • Pojemność baterii 1200 mAh
 • Producent Nokia 
 • Obsługa kart pamięci microSD tak 

Opis

Telefon Nokia Asha 503 to nieocenione narzędzie pracy i świetne źródło informacji i rozrywki. Oto urządzenie poręczne, szybkie i funkcjonalne.

Wygląd

Wygodny, ładnie wyglądający i wykonany z materiałów wysokiej jakości telefon dostępny dla Ciebie! Jest dosyć lekki, a jego wymiary sprawiają, że przyjemnie leży w dłoni, dając Ci możliwość swobodnego operowania. Przyjemne w dotyku materiały, z których wykonano sprzęt, powodują, że wygoda korzystania z telefonu stoi na wysokim poziomie. To bardzo ważna cecha urządzeń, z którymi spędzamy czasami długie godziny w ciągu dnia.

Parametry i funkcje

Dobrą jakość sygnału oferuje obsługiwanie wszystkich najważniejszych zakresów łączności. Matryca ma przekątną 3''. Warto także zwrócić uwagę na więcej niż zadowalającą rozdzielczość wyświetlacza ( 320 x 240 pix.). Czytelny wyświetlacz gwarantuje Ci komfortowe użytkowanie i łatwe operowanie telefonem. Do dyspozycji otrzymujesz także Bluetooth, który pozwala parować urządzenie z innymi, np. z zestawem słuchawkowym. Model posiada do 1 pamięci RAM. Telefon pracuje na platformie Symbian, którą możesz do woli uzupełniać o dodatkowe funkcje dzięki szczególnie bogatej ofercie aplikacji. Z pakietu danych możesz korzystać dzięki wsparciu 3G, które oferuje telefon. Pakiet danych wystarczy Ci na znacznie dłużej, jeśli będziesz wykorzystywać moduł WiFi. Zamontowany w telefonie akumulator posiada pojemność 1200 mAh. Zapewnia on wielogodzinną, bezpieczną pracę sprzętu. Okres działania urządzenia w stanie czuwania to około 840 h. W sprzyjających warunkach bateria pozwala prowadzić rozmowy przez kilkanaście godzin.

Multimedia i użytkowanie

Zdjęcia i filmy utrwalające wszystkie ciekawe wydarzenia zrobisz dzięki wbudowanemu aparatowi. Rozdzielczość matrycy wynosi 5 Mpix. Zadanie ułatwiają Ci liczne funkcje, m.in. cyfrowe zbliżenie, automatyczne ustawienie ostrości, efekty fotograficzne i inne. Odtwarzanie muzyki oraz przeglądanie zdjęć to tylko niektóre z czynności, które możesz robić na telefonie Nokia Asha 503. Urządzenie obsługuje kilka najważniejszych formatów wideo, pozwalając Ci cieszyć się długimi godzinami rozrywki. Organizacja Twojego dnia jest łatwiejsza dzięki licznym funkcjom telefonu, wśród których znajduje się m.in. rozbudowany kalendarz z opcją przypominania o ważnych wydarzeniach, notatnik, poczta e-mail itd. W miarę potrzeb, możesz zainstalować dodatkowe narzędzia potrzebne Ci w codziennej pracy.

Podsumowanie

W potopie firm i modeli telefonów komórkowych, warto wybierać taki sprzęt, który wykorzystamy w pełni, bez przepłacania za zbędne funkcje. Może takim urządzeniem jest Nokia Asha 503. Zobacz w którym sklepie znajdziesz go w najniższej cenie i wybierz najlepszą ofertę.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie