Moje konto  ▾

Overmax Vertis 01 Plus

Producent OvermaxSystem operacyjny AndroidPrzekątna wyświetlacza 5"Rodzaj telefonu z ekranem dotykowymRozdzielczość aparatu 8 MpxFunkcje dual SIMPojemność baterii 2500 mAhPamięć RAM 1 GBKomunikacja WiFi WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty Overmax  ▾ poprzednienastępne

Popularne produkty z kategorii Telefony komórkowe innych firm  ▾ poprzednienastępne

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentOvermax
System operacyjnyAndroid
Przekątna wyświetlacza5 "
Rodzaj telefonuz ekranem dotykowym
Rozdzielczość aparatu8 Mpx
Funkcjedual SIM
Pojemność baterii2500 mAh
Pamięć RAM1 GB
KomunikacjaWiFi

Wyprodukowany przez firmę Overmax sprzęt Vertis 01 Plus oferuje wysoką jakość wykorzystanych materiałów oraz szybkie i przyjemne operowanie. Poznaj to innowacyjne urządzenie, w którym nowoczesne technologie działają sprawnie, dostarczając Ci rozrywki i asystując Ci w pracy.

Wyświetlacz

'' - to przekątna matrycy, dzięki której tak dobrze zobaczysz wszystko, co widnieje na ekranie.

Parametry i funkcje

Dobrą jakość sygnału oferuje obsługiwanie wszystkich podstawowych zakresów łączności. Nieustanny dostęp do internetu to zasługa modułu 3G. A gdy zabraknie Ci miejsca, z łatwością będziesz mógł powiększyć pamięć o pojemność karty microSD. Telefon pracuje w oparciu o sprawny system Android. Pamięć RAM wynosi w tym modelu GB.

Wygląd

Wygodny, ładnie wyglądający i wykonany z materiałów wysokiej jakości telefon dostępny dla Ciebie!

Komunikacja

Nie trać kontaktu z bliskimi i przyjaciółmi – Overmax Vertis 01 Plus Ci w tym pomoże! Korzystając z tego modelu swobodnie zadzwonisz i wyślesz wiadomość. Urządzenie pomieści wszystkie Twoje najważniejsze kontakty, dzięki czemu zawsze pozostaniesz w kontakcie z najbliższymi Ci osobami.

Multimedia

Rozrywki dostarcza Ci odtwarzacz multimediów, który z łatwością radzi sobie z najczęściej spotykanymi typami plików z muzyką. Organizacja Twojego dnia jest łatwiejsza dzięki licznym funkcjom telefonu, wśród których znajduje się m.in. rozbudowany kalendarz z opcją przypominania o ważnych wydarzeniach, notatnik, poczta e-mail itd. W miarę potrzeb, możesz zainstalować dodatkowe narzędzia potrzebne Ci w codziennej pracy.

Aparat

Wbudowany obiektyw ma Mpix.

Zawartość zestawu

Oprócz urządzenia, w opakowaniu znajdują się wygodne słuchawki oraz przewód do przesyłu danych, zasilacz USB i dokumentacja.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.