Moje konto  ▾

Pentagram Monster X5

Producent PentagramSystem operacyjny AndroidPrzekątna wyświetlacza 5"Rodzaj telefonu z ekranem dotykowymRozdzielczość aparatu 8 MpxFunkcje dyktafon, odtwarzacz MP3, GPS, dual SIMRozdzielczość wyświetlacza 1280 x 720Pojemność baterii 6000 mAhPamięć wbudowana 4 GBKomunikacja Bluetooth, WiFi, USB, 3G WIĘCEJ INFORMACJI ↓

6 ofert z 6 sklepów internetowych

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentPentagram
System operacyjnyAndroid
Przekątna wyświetlacza5 "
Rodzaj telefonuz ekranem dotykowym
Rozdzielczość aparatu8 Mpx
Funkcjedyktafon, odtwarzacz MP3, GPS, dual SIM
Rozdzielczość wyświetlacza1280 x 720
Pojemność baterii6000 mAh
Pamięć wbudowana4 GB
KomunikacjaBluetooth, WiFi, USB, 3G

Telefon Pentagram Monster X5 to nieocenione narzędzie pracy i świetne źródło informacji i rozrywki. Oto urządzenie poręczne, szybkie i funkcjonalne.

Wyświetlacz

Matryca ma przekątną ''. Warto także zwrócić uwagę na więcej niż zadowalającą rozdzielczość wyświetlacza ( pix.).

Parametry i funkcje

Model obsługuje technologie GSM oraz HSPA, dzięki czemu możesz łączyć się z bliskimi bez trudu. Z pakietu danych możesz korzystać dzięki wsparciu 3G, które oferuje telefon. Na GB pamięci wewnętrznej przechowasz wszystko to, co najważniejsze. Dodatkowo można ją powiększyć, wykorzystując kartę microSD. Telefon pracuje na platformie Android, którą możesz do woli uzupełniać o dodatkowe funkcje dzięki szczególnie bogatej ofercie aplikacji.

Wygląd

Nowoczesne wzornictwo, mocna obudowa, staranne wykończenie to cechy, które wyróżniają ten telefon. Prostota daje ponadczasowość, a jakość wykonania zapewni długie użytkowanie.

Komunikacja

Nie stracisz kontaktu z bliskimi i znajomymi, dzięki licznym funkcjom tego urządzenia. Po pierwsze, z pomocą telefonu możesz sprawnie dzwonić, SMS-ować i MMS-ować.

Multimedia

Z wykorzystaniem tego telefonu odtworzysz muzykę, zapisaną w najpopularniejszych formatach (np. MP3, MP4, WMA itp.), ustawisz odtwarzanie wg utworów, wykonawców, albumów itd. Urządzenie sprawdza się także świetnie w roli organizera, ponieważ posiada m.in. funkcję rozbudowanego kalendarza z opcją przypominania o zaplanowanych wydarzeniach. Daje Ci też możliwość zapisania notatki, nagrania za pomocą dyktafonu czyjejś wypowiedzi, ustawienia łatwiejszego dostępu do skrzynki e-mail czy banku.

Aparat

Rozdzielczość matrycy Mpix, oferuje ponadprzeciętną jakość zdjęć.

Zawartość zestawu

W pudełku znajdziesz telefon z baterią, wydajną ładowarkę, kabel do transmisji danych oraz zestaw słuchawkowy i komplet dokumentacji.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.