Moje konto  ▾

Pentagram Monster X5

Producent PentagramSystem operacyjny AndroidPrzekątna wyświetlacza 5"Rodzaj telefonu z ekranem dotykowymRozdzielczość aparatu 8 MpxFunkcje dyktafon, odtwarzacz MP3, GPS, dual SIMRozdzielczość wyświetlacza 1280 x 720Pojemność baterii 6000 mAhPamięć wbudowana 4 GBKomunikacja Bluetooth, WiFi, USB, 3G WIĘCEJ INFORMACJI ↓

6 ofert z 6 sklepów internetowych

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentPentagram
System operacyjnyAndroid
Przekątna wyświetlacza5 "
Rodzaj telefonuz ekranem dotykowym
Rozdzielczość aparatu8 Mpx
Funkcjedyktafon, odtwarzacz MP3, GPS, dual SIM
Rozdzielczość wyświetlacza1280 x 720
Pojemność baterii6000 mAh
Pamięć wbudowana4 GB
KomunikacjaBluetooth, WiFi, USB, 3G

Telefon Pentagram Monster X5 to nieocenione narzędzie pracy i świetne źródło informacji i rozrywki. Oto urządzenie poręczne, szybkie i funkcjonalne.

Wyświetlacz

Matryca ma przekątną 5''. Warto także zwrócić uwagę na więcej niż zadowalającą rozdzielczość wyświetlacza ( 1280 x 720 pix.).

Parametry i funkcje

Telefon obsługuje technologie GSM oraz HSPA, dzięki czemu możesz łączyć się z bliskimi bez trudu. Z pakietu danych możesz korzystać dzięki wsparciu 3G, które oferuje telefon. Na 4 GB pamięci wewnętrznej przechowasz wszystko to, co najważniejsze. Dodatkowo można ją powiększyć, wykorzystując kartę microSD. Telefon pracuje na platformie Android, którą możesz do woli uzupełniać o dodatkowe funkcje dzięki szczególnie bogatej ofercie aplikacji.

Wygląd

Nowoczesne wzornictwo, mocna obudowa, staranne wykończenie to cechy, które wyróżniają ten model. Prostota daje ponadczasowość, a jakość wykonania zapewni długie użytkowanie.

Komunikacja

Nie stracisz kontaktu z bliskimi i znajomymi, dzięki licznym funkcjom tego modelu. Po pierwsze, z pomocą telefonu możesz sprawnie dzwonić, SMS-ować i MMS-ować.

Multimedia

Z wykorzystaniem tego telefonu odtworzysz muzykę, zapisaną w najpopularniejszych formatach (np. MP3, MP4, WMA itp.), ustawisz odtwarzanie wg utworów, wykonawców, albumów itd. Urządzenie sprawdza się także świetnie w roli organizera, ponieważ posiada m.in. funkcję rozbudowanego kalendarza z opcją przypominania o zaplanowanych wydarzeniach. Daje Ci też możliwość zapisania notatki, nagrania za pomocą dyktafonu czyjejś wypowiedzi, ustawienia łatwiejszego dostępu do skrzynki e-mail czy banku.

Aparat

Rozdzielczość matrycy 8 Mpix, oferuje ponadprzeciętną jakość zdjęć.

Zawartość zestawu

W pudełku znajdziesz telefon z baterią, wydajną ładowarkę, kabel do transmisji danych oraz zestaw słuchawkowy i komplet dokumentacji.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.