Manu

Samsung Avila GT-S5230 Zmieniamy ceny co 24h (-50%)

Cechy produktu

 • Rodzaj telefonu z ekranem dotykowym 
 • Przekątna wyświetlacza 3 "
 • Rozdzielczość wyświetlacza 400 x 240 
 • System operacyjny dedykowany 
 • Wbudowany aparat cyfrowy 3.2 Mpx
 • Komunikacja 3G, Bluetooth, USB 
 • Funkcje terminarz, odtwarzacz MP3, GPS 
 • Czas czuwania 700 h
 • Pojemność baterii 1000 mAh
 • Producent Samsung 
 • Obsługa kart pamięci microSD tak 

Opis

Telefon Samsung Avila GT-S5230 to nieocenione narzędzie pracy i świetne źródło informacji i rozrywki. Oto urządzenie poręczne, szybkie i funkcjonalne.

Wygląd

Ciekawy wygląd oraz klasyczna obudowa sprawiają, że model ma uniwersalny charakter. Będzie więc idealny dla wszystkich, którzy szukają prostoty i jakości. Jest dosyć lekki, a jego wymiary sprawiają, że poręcznie leży w dłoni, dając Ci możliwość swobodnego operowania. Przyjemne w dotyku materiały, z których stworzono sprzęt, powodują, że wygoda użytkowania stoi na dobrym poziomie. To ważna cecha sprzętów, z którymi spędzamy całe dnie.

Parametry i funkcje

Telefon obsługuje technologie GSM oraz HSPA, dzięki czemu możesz łączyć się z bliskimi bez trudu. Przekątna matrycy wynosi 3 cala. Warto także zwrócić uwagę na więcej niż zadowalającą rozdzielczość wyświetlacza ( 400 x 240 pix.). Ekran umożliwia dobry obraz i czytelność w prawie każdych warunkach, ułatwiając korzystanie z telefonu oraz oglądanie zdjęć i filmów. Błyskawiczną wymianę plików między urządzeniami zapewnia Bluetooth. Telefon pracuje w oparciu o sprawny system dedykowany. Z pakietu danych możesz korzystać dzięki wsparciu 3G, które oferuje telefon. Pakiet danych wystarczy Ci na znacznie dłużej, jeśli będziesz wykorzystywać moduł WiFi. Zamontowany w telefonie akumulator posiada pojemność 1000 mAh. Zapewnia on wielogodzinną, bezpieczną pracę telefonu. Według producenta, telefon w trybie czuwania, wytrzymuje około 700 h. Z tym modelem będziesz mógł rozmawiać nieprzerwanie przez kilkanaście godzin, a jeśli będziesz chciał posłuchać muzyki, energii powinno wystarczyć nawet na 8 godzin!

Multimedia i użytkowanie

Dzięki wbudowanemu aparatowi na zdjęciach i filmach udokumentujesz wszystkie najważniejsze wydarzenia, które dzieją się wokół Ciebie - szybko i łatwo. Rozdzielczość matrycy wynosi 3.2 Mpix. Zadanie ułatwiają Ci liczne funkcje, m.in. cyfrowe zbliżenie, automatyczne ustawienie ostrości, efekty fotograficzne i inne. Z wykorzystaniem tego telefonu odtworzysz muzykę, zapisaną w najpopularniejszych formatach (np. MP3, MP4, WMA itp.), ustawisz odtwarzanie wg utworów, wykonawców, albumów itd. Urządzenie obsługuje kilka najważniejszych formatów wideo, pozwalając Ci cieszyć się długimi godzinami rozrywki. Oprócz tego wszystkiego do dyspozycji masz również rozbudowany organizer, pozwalający już nie tylko, na ustalenie ważnego dnia w kalendarzu, ale także na aktywne przypomnienie istotnej sprawie, określenie swojej pozycji na mapie, nagranie filmu, dźwięku oraz szybkim dostępie do swoich kont e-mail i bankowych.

Podsumowanie

W potopie firm i modeli telefonów komórkowych, należy decydować się na taki sprzęt, który wykorzystamy w pełni, bez przepłacania za zbędne funkcje. Może takim urządzeniem jest Samsung Avila GT-S5230. Zobacz w którym sklepie znajdziesz go najtaniej i wybierz najlepszą ofertę.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie