Moje konto
  • Sonim XP 3300 Sonim XP 3300
  • Sonim XP 3300 Sonim XP 3300
  • Sonim XP 3300 Sonim XP 3300

Sonim XP 3300

0 ofert z 0 sklepów

Producent SonimRodzaj telefonu klasycznyWbudowany aparat cyfrowy 2 MpxFunkcje latarka, radio FMRozdzielczość wyświetlacza 320 x 240Pamięć RAM do 1 GBKomunikacja 3G, Bluetooth WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty z kategorii Telefony komórkowe innych firm

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentSonim
Rodzaj telefonuklasyczny
Wbudowany aparat cyfrowy2 Mpx
Funkcjelatarka, radio FM
Rozdzielczość wyświetlacza320 x 240
Pamięć RAMdo 1 GB
Komunikacja3G, Bluetooth

Model Sonim XP 3300 to nieocenione narzędzie pracy i świetne źródło informacji i rozrywki. Oto urządzenie poręczne, szybkie i funkcjonalne.

Wyświetlacz

Warto także zwrócić uwagę na więcej niż zadowalającą rozdzielczość wyświetlacza ( 320 x 240 pix.).

Parametry i funkcje

Urządzenie obsługuje technologie GSM oraz HSPA, dzięki czemu możesz łączyć się z bliskimi bez trudu. Z pakietu danych możesz korzystać dzięki wsparciu 3G, które oferuje telefon. Dodatkowo można ją powiększyć, wykorzystując kartę microSD. Model posiada do 1 pamięci RAM.

Wygląd

Nowoczesne wzornictwo, mocna obudowa, staranne wykończenie to cechy, które wyróżniają ten telefon. Prostota daje ponadczasowość, a jakość wykonania zapewni długie użytkowanie.

Komunikacja

Nie stracisz kontaktu z bliskimi i znajomymi, dzięki licznym funkcjom tego urządzenia. Po pierwsze, z pomocą telefonu możesz sprawnie dzwonić, SMS-ować i MMS-ować. Bluetooth zapewnia szybką, wygodną i bezprzewodową wymianę danych między dwoma urządzeniami.

Multimedia

Rozrywki dostarcza Ci odtwarzacz multimediów, który z łatwością radzi sobie z najczęściej spotykanymi typami plików z muzyką. Urządzenie sprawdza się także świetnie w roli organizera, ponieważ posiada m.in. funkcję rozbudowanego kalendarza z opcją przypominania o zaplanowanych wydarzeniach. Daje Ci też możliwość zapisania notatki, nagrania za pomocą dyktafonu czyjejś wypowiedzi, ustawienia łatwiejszego dostępu do skrzynki e-mail czy banku.

Aparat

Rozdzielczość matrycy 2 Mpix, oferuje ponadprzeciętną jakość zdjęć.

Zawartość zestawu

Przyjazne dla środowiska naturalnego opakowanie zawiera telefon, baterię, wydajną ładowarkę oraz zestaw słuchawkowy i instrukcję obsługi po polsku.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.