Manu

Sony Xperia Z1

Cechy produktu

 • Rodzaj telefonu z ekranem dotykowym 
 • Przekątna wyświetlacza 5 "
 • Rozdzielczość wyświetlacza 1920 x 1080 
 • System operacyjny Android 
 • Pamięć wbudowana 16 GB
 • Pamięć RAM 2 GB
 • Wbudowany aparat cyfrowy 20.7 Mpx
 • Komunikacja USB, 3G, LTE, NFC, DLNA, WiFi, Bluetooth 
 • Czas czuwania 850 h
 • Pojemność baterii 3000 mAh
 • Rodzaj karty SIM micro SIM 
 • Producent Sony 
 • Obsługa kart pamięci microSD tak 
 • Liczba rdzeni

Opis

Wyprodukowany przez firmę SonyXperia Z1 zapewnia wysoką jakość wykorzystanych materiałów oraz sprawne i intuicyjne operowanie. Poznaj to multimedialne urządzenie, w którym nowoczesne technologie działają sprawnie, dostarczając Ci rozrywki i asystując Ci w pracy.

Wygląd

Nowoczesne wzornictwo, mocna obudowa, staranne wykończenie to cechy, które wyróżniają ten telefon. Prostota daje ponadczasowość, a jakość wykonania zapewni długie użytkowanie. Jest dosyć lekki, a jego wymiary sprawiają, że wygodnie leży w dłoni, dając Ci możliwość swobodnego operowania. Przyjemne w dotyku materiały, z których stworzono urządzenie, sprawiają, że wygoda korzystania z telefonu stoi na dobrym poziomie. To bardzo istotna cecha przedmiotów, z którymi spędzamy długie godziny.

Parametry i funkcje

Urządzenie działa na kartach micro SIM. Dobrą jakość sygnału oferuje obsługiwanie wszystkich podstawowych zakresów łączności. Matryca ma przekątną 5''. Rozdzielczość ekranu na poziomie 1920 x 1080 pix. powinna wystarczyć każdemu posiadaczowi w codziennym użytkowaniu. Wygodny, jasny ekran zapewnia wysoką jakość wyświetlania oraz przyjemną pracę. Bluetooth zapewnia szybką, wygodną i bezprzewodową wymianę danych między dwoma urządzeniami. Pamięć RAM wynosi w tym modelu 2 GB. Szybka platforma Android zawsze nadąża za Twoim tempem oraz pozwala obsłużyć wszystkie potrzebne aplikacje. W telefonie przechowasz wszystkie najważniejsze pliki na 16 GB pamięci. Nieustanny dostęp do internetu to zasługa modułu 3G. Dodatkowo, z internetem połączysz się w prawie każdej kawiarni i restauracji, na dworcu, w centrum handlowym i wielu innych miejscach – pozwala Ci na to wbudowany moduł WiFi. Bateria ma pojemność 3000 mAh. Przekłada się to na długą pracę telefonu oraz wielodniowy stan gotowości. Okres działania urządzenia w stanie gotowości to około 850 h. W sprzyjających warunkach bateria pozwala prowadzić rozmowy przez kilkanaście godzin.

Multimedia i użytkowanie

Wbudowany aparat pozwoli Ci na kręcenie ciekawych filmów i robienie zdjęć, zawsze wtedy, gdy dzieje się coś wartego uwiecznienia. Obiektyw o matrycy 20.7 Mpix, oferuje Ci świetną jakość. Przydatne okażą się też różnorodne tryby ujęć, zoom cyfrowy, automatyczne ustawienie ostrości, efekty fotograficzne i tym podobne. Rozrywki dostarcza Ci odtwarzacz multimediów, który z łatwością radzi sobie z najczęściej spotykanymi typami plików z muzyką. Urządzenie obsługuje kilka najważniejszych formatów wideo, pozwalając Ci cieszyć się długimi godzinami rozrywki. Urządzenie sprawdza się także świetnie w roli organizera, ponieważ posiada m.in. funkcję rozbudowanego kalendarza z opcją przypominania o zaplanowanych wydarzeniach. Daje Ci też możliwość zapisania notatki, nagrania za pomocą dyktafonu czyjejś wypowiedzi, ustawienia łatwiejszego dostępu do skrzynki e-mail czy banku.

Podsumowanie

W zalewie firm i modeli telefonów komórkowych, należy wybierać taki sprzęt, który wykorzystamy w pełni, bez przepłacania za coś, co będzie nam zbędne. Może właśnie takim telefonem jest Sony Xperia Z1. Zobacz w którym sklepie znajdziesz go w najniższej cenie i wybierz najlepszą ofertę.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie