Moje konto
  • Teleskop OPTICON Perceptor EX Teleskop OPTICON Perceptor EX

Teleskop OPTICON Perceptor EX

0 ofert z 0 sklepów

Producent KOLTER WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty z kategorii Teleskopy innych firm

Informacje o produkcie

ProducentKOLTER

Udoskonalona wersja modelu Perceptor, który znalazł się na pierwszej stronie artykułu w prestiżowym magazynie LOGO (nr 10/2011). Jest to duży, niezwykle uniwersalny teleskop o ogromnym potencjale obserwacyjnym.

Przy projektowaniu instrumentu pamiętano o tym co najważniejsze - prostocie obsługi oraz mocnym powiększeniu. Za sprawą zwiększenia ogniskowej i apertury, teleskop ten oferuje o 44% większą moc zbiorczą światła i aż o 125% mocniejsze powiększenie w stosunku do modelu Perceptor Light.

Co najważniejsze, tak dobre osiągi uzyskano bez współmiernego zwiększenia ceny teleskopu.Wysoka jakość soczewek gwarantuje jasne, wyraźne i kontrastowe obrazy gwiazd, planet oraz Księżyca. Teleskopy tej serii wspaniale sprawdzają się również w obserwacjach celów naziemnych – krajobrazu, samolotów, do podglądania ptaków…W odróżnieniu od swego lżejszego odpowiednika, standardowa wersja modelu Perceptor wyposażona jest w aż 3 wymienne okulary.

Dzięki wzmocnionej głowicy azymutalnej z precyzyjną regulacją, teleskop jest też dużo stabilniejszy. Ten typ głowicy cechuje sięłatwością obsługi i jest polecany początkującym użytkownikom. Dedykowana soczewka Barlowa potraja zakres dostępnych powiększeń.Do produkcji teleskopów Opticon wykorzystywane są wyłącznie materiały najwyższej jakości.

Specjalny wymienny filtr kontrastowy do obserwacji Księżyca polepsza jakość obrazu podczas pełni, dzięki czemu możliwe jest dostrzeżenie fascynujących detali – gór, mórz oraz kraterów. Teleskop wyposażono również w dodatkową lunetę celowniczą, ułatwiającą namierzanie obiektów.Wybierając teleskop z serii Perceptor otrzymasz wszystko co niezbędne do wkroczenia w fascynujący świat astronomii: mapy nieba, programy komputerowe, poradniki praktyczne, film dokumentalny w HD na płycie DVD oraz wspaniałą, bogato ilustrowaną książkę „Szlakiem gwiazd”, napisaną przez ekspertów z myślą o początkujących miłośnikach kosmosu.

Tylko teraz otrzymasz także ekskluzywną trójwymiarową galerię oraz okulary 3D.Nie bez znaczenia jest elegancki, klasyczny wygląd lunety, dzięki czemu będzie ona wspaniałą dekoracją każdego pokoju czy gabinetu.Wszystkie teleskopy Opticon są testowane przez specjalistów oraz objęte pełną dwuletnią gwarancją producenta.W zestawie: - Książka "Szlakiem Gwiazd" - Opticon DVD: - Mapa Układu Słonecznego- Mapa Księżyca

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też