Menu

Uniprodo Teleskop Newtona - 1000 mm - lustro Ø114 mm UNI_TELESCOPE_08 - 3 LATA GWARANCJI

Cechy produktu

  • Producent Uniprodo 

Opis

Teleskop obserwacyjny Newtona UniprodoProfesjonalny teleskop Newtona producenta Uniprodo zapewnia, iż widoczny obraz będzie wyraźny i dobrej jakości jednocześnie w centrum, jak i na krawędziach pola widzenia. Model UNI_TELESCOPE_08 ma uniwersalne zastosowanie, więc nada się do obserwacji Księżyca czy planet.

O ergonomiczności produktu powinny przekonać się szkoły, uniwersytety i obserwatoria oraz miłośnicy astronomii.Luneta astronomiczna UNI_TELESCOPE_08 – opisDoskonała widoczność ciał niebieskich to zasługa lustra o średnicy 114 mm i ogniskowej o długości 1000 mm.

Dzięki nim obraz znamionuje się wyśmienitą ostrością i kontrastem. Lustro wyprodukowano ze szkła wysokiej jakości doskonałego do obserwacji ciał niebieskich. W starannym skierowaniu sprzętu na dany obiekt pomoże luneta celownicza montowana na obudowę.potężna, a zarazem lekka budowa tubusu umożliwi wydajne operowanie całością.

Do jego stworzenia wykorzystano solidne aluminium charakteryzujące się niewiel Widoczność – lustro o średnicy 114 mm i ogniskowa o długości 1000 mm funkcjonalność – komplet 4 okularów (H20 mm, H12,5 mm, H6 mm, SR4 mm) świetny dla początkujących Precyzja – skrupulatne kierowanie teleskopu dzięki lunecie celowniczej Akcesoria – profesjonalna soczewka Barlowa i specjalny filtr do obserwacji Księżyca dołączone do zestawu Stabilność – aluminiowy statyw z drążkiem do powolnego i szczególnie precyzyjnego dostosowywania pozycji teleskopu w pionie

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.