Menu

Uniprodo Teleskop Newtona - 700 mm - lustro Ø76 mm UNI_TELESCOPE_06

Cechy produktu

  • Producent Uniprodo 

Opis

Teleskop obserwacyjny Newtona Uniprodo fachowy teleskop Newtona producenta Uniprodo gwarantuje, iż widoczny obraz będzie wyraźny i korzystnej jakości równocześnie w centrum, jak i na krawędziach pola widzenia.

Model UNI_TELESCOPE_06 ma uniwersalne zastosowanie, więc pasuje do obserwacji Księżyca czy planet. O poręczności towaru powinny przekonać się szkoły, uniwersytety i obserwatoria i miłośnicy astronomii.

Widoczność – lustro o średnicy 76 mm, ogniskowa o długości 700 mm i światłosiła f/9 poręczność – zestaw 4 okularów (H20 mm, H12,5 mm, H6 mm, SR4 mm) idealny dla początkujących Wygoda – specjalny filtr do obserwacji Księżyca Akcesoria – profesjonalna soczewka Barlowa dołączona do zestawu Stabilność – aluminiowy statyw z drążkiem do powolnego i szczególnie starannego dostosowywania pozycji teleskopu w pionie

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.