Menu

Uniprodo Teleskop Newtona - 900 mm - lustro Ø76 mm UNI_TELESCOPE_10

Cechy produktu

  • Producent Uniprodo 

Opis

Teleskop obserwacyjny Newtona Uniprodo mistrzowski teleskop Newtona firmy Uniprodo gwarantuje, iż widoczny obraz będzie wyraźny i prawidłowej jakości jednocześnie w centrum, jak i na krawędziach pola widzenia.

Model UNI_TELESCOPE_10 ma uniwersalne wykorzystanie, więc nada się do obserwacji Księżyca czy planet. O poręczności artykułu powinny przekonać się szkoły, uniwersytety i obserwatoria i miłośnicy astronomii.

Widoczność – lustro o średnicy 76 mm i ogniskowa o długości 900 mm ergonomiczność – komplet 4 okularów (H20 mm, H12,5 mm, H6 mm, SR4 mm) perfekcyjny dla początkujących Precyzja – precyzyjne kierowanie teleskopu dzięki lunecie celowniczej Akcesoria – profesjonalna soczewka Barlowa i specjalny filtr do obserwacji Księżyca załączone do zestawu Stabilność – aluminiowy statyw z drążkiem do powolnego i niezwykle skrupulatnego dostosowywania pozycji teleskopu w pionie

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.