Moje konto
  • TV 3D Panasonic TX-L55ET60 TV 3D Panasonic TX-L55ET60
  • TV 3D Panasonic TX-L55ET60 TV 3D Panasonic TX-L55ET60
  • TV 3D Panasonic TX-L55ET60 TV 3D Panasonic TX-L55ET60

TV 3D Panasonic TX-L55ET60

2 oferty z 2 sklepów

Producent Panasonic Przekątna ekranu 55 " Rozdzielczość 1080p - Full HD Rodzaj LED Złącze HDMI 3 Wysokość 72.4 cm Szerokość 123.8 cm Format obrazu 16/9 Częstotliwość odświeżania 600 Hz Pobór mocy 64 W Tuner DVB-T Wyjście słuchawkowe tak Pobór mocy w trybie czuwania 0.2 WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Saturn

★★★★★
2387 opinii

Telewizor PANASONIC TX-L55ET60E. Klasa energetyczna A++

Telewizor PANASONIC TX-L55ET60E. Klasa energetyczna A++

Telewizor PANASONIC TX-L55ET60E

Dostępność sprawdź w sklepie →

MediaMarkt.pl

★★★★★
3996 opinii

Telewizor PANASONIC TX-L55ET60E. Klasa energetyczna A++

Telewizor PANASONIC TX-L55ET60E. Klasa energetyczna A++

Telewizor PANASONIC TX-L55ET60E

Dostępność sprawdź w sklepie →

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentPanasonic
Przekątna ekranu55 "
Rozdzielczość1080p - Full HD
RodzajLED
Złącze HDMI3
Wysokość72.4 cm
Szerokość123.8 cm
Format obrazu16/9
Częstotliwość odświeżania600 Hz
Pobór mocy64 W
TunerDVB-T
Wyjście słuchawkowetak
Pobór mocy w trybie czuwania0.2

Stwórz swoje domowe, multimedialne centrum rozrywki w oparciu o doskonały telewizor 3D Panasonic TX-L55ET60.

Ekran

Piękne wyświetlanie wyjątkowo dobrej jakości to zasługa matrycy, która przygotowana została do obsługi rozdzielczości 1080p - Full HD. Format obrazu jest panoramiczny, bazujący na proporcjach 16/9. To obecnie najlepszy standard wyświetlania w wysokiej jakości. Telewizor o przekątnej 55 pozwala na cieszenie się rewelacyjnym obrazem, niezależnie od tego, czy oglądasz serial, czy odtwarzasz film na DVD, przeglądasz zdjęcia, czy grasz na konsoli. O dobrej jakości wyświetlanego obrazu decyduje także wysoki kontrast i współczynnik jasności. Dzięki nim, obraz jest ostry, o żywych kolorach oraz bardzo wyraźny - czyli taki jak lubimy Świetna jakość obrazu zależy też od częstotliwości odświeżania. W tym modelu odświeżanie można ustawić nawet na 600 Hz, co jest normą dla większości odbiorników tej klasy.

Dźwięk

W obudowie telewizora zamontowane zostały doskonałe i mocne głośniki stereo, emitujące dźwięki bardzo dobrej jakości, które w zupełności wystarczą do codziennego oglądania TV. W koncernie Panasonic pomyślano również o tych, którzy wolą oglądać filmy i grać z własnymi słuchawkami na uszach. W tym celu zamontowano w obudowie wyjście słuchawkowe, do którego wygodnie podłączysz sprzęt.

Wejścia i wyjścia

Telewizor posiada najważniejsze gniazda dla Twojej wygody. Szereg wejść, pozwala podłączyć wszelkie urządzenie, potrzebne Ci do domowej rozrywki. Dzięki wykorzystaniu technologii HDMI dostajesz możliwość bezproblemowego przyłączenia innych sprzętów i urządzeń, np. dekoderów, odtwarzaczy DVD i blu-ray, a nawet konsoli do gry, laptop i tablet.

Zasilanie

Wybierając Panasonic TX-L55ET60, masz pewność, że dbasz o środowisko naturalne i swój własny portfel. Niskie zużycie prądu, to zasługa dobrze zaprojektowanej konstrukcji oraz dobraniu najlepszych komponentów elektronicznych. 64 W - tyle energii zużywa odbiornik. W trybie stand-by ta liczba maleje do 0.2 W.

Wygląd

Dzięki nowoczesnemu i stylowemu wyglądowi telewizor prezentuje się wyjątkowo korzystnie. To szalenie ważne, żeby przedmiot z którego korzystasz codziennie wyglądał dobrze, gdziekolwiek byś go nie umieścił. Telewizor Panasonic, taki właśnie jest. Oprócz tego tradycyjne kolory powodują, że sprzęt będzie harmonijnie komponował się z wystrojem pomieszczenia, w którym go ustawisz. Po wyjęciu z opakowania, wymiary produktu to 72.4 mm x 123.8 mm.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też