Moje konto  ▾

TV 3D Panasonic TX-L55ET60

Producent PanasonicPrzekątna ekranu 55"Rozdzielczość 1080p - Full HDRodzaj LEDZłącze HDMI 3Wysokość 72.4 cmSzerokość 123.8 cmFormat obrazu 16/9Częstotliwość odświeżania 600 HzPobór mocy 64Tuner DVB-TWyjście słuchawkowe takPobór mocy w trybie czuwania 0.2 WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty Panasonic  ▾ poprzednienastępne

Popularne produkty z kategorii Telewizory 3D innych firm  ▾ poprzednienastępne

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentPanasonic
Przekątna ekranu55 "
Rozdzielczość1080p - Full HD
RodzajLED
Złącze HDMI3
Wysokość72.4 cm
Szerokość123.8 cm
Format obrazu16/9
Częstotliwość odświeżania600 Hz
Pobór mocy64
TunerDVB-T
Wyjście słuchawkowetak
Pobór mocy w trybie czuwania0.2

Odkryj możliwości telewizora Panasonic TX-L55ET60 i przekonaj się, że będziesz zadowolony z tego, co Ci oferuje. Stwórz własne centrum domowej multimedialnej rozrywki.

Ekran

to rozdzielczość, która doskonale sprawdza się w każdych warunkach i sprawia, że nawet wybredni użytkownicy będą zadowoleni. Nawet w domowym zaciszu możesz poczuć się jak na sali kinowej, dzięki panoramicznemu obrazowi w formacie 16/9. Zrób popcorn i przygotuj się na świetną rozrywkę! Dodatkowo, ekran marki Panasonic, posiada wyświetlacz o przekątnej . Możesz wybrać częstotliwość odświeżania zgodną z Twoimi preferencjami i oglądać telewizję tak, jak lubisz!

Dźwięk

Warto zwrócić uwagę na głośniki. Zamontowane fabrycznie stereofoniczne membrany, mają wystarczającą moc i naprawdę dobrze radzą sobie z każdym dźwiękiem. W każdej chwili do telewizora możesz podłączyć słuchawki lub mocniejsze głośniki dzięki wyjściu słuchawkowemu, w które koncern Panasonic wyposażył odbiornik.

Wejścia i wyjścia

Z łatwością podłączysz do telewizora każdy kompatybilny sprzęt dzięki licznym gniazdom. Na przykład świetne i szybkie podłączenie komputera, czy odtwarzacza DVD gwarantują Ci gniazdo HDMI.

Zasilanie

Najnowsze technologie to nie tylko znakomite parametry, ale też ochrona środowiska i oszczędność. Dotyczy to także modelu Panasonic TX-L55ET60. Pobór mocy dla tego modelu kształtuje się na poziomie W. Jeśli jest wyłączony, to w trybie {stand-by|czuwania) pobiera znacznie mniej energii - około W.

Wygląd

Model Panasonic TX-L55ET60 posiada ciekawą bryłę, która nadaje mu stylu i jakości. Przetłoczenia i linie, mogą się podobać. Klasyczne kolory nadają obudowie uniwersalnego wyglądu i pozwalają na postawienie odbiornika w praktycznie każdym wnętrzu.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.