TV 3D Peaq PTV462403

TV 3D Peaq PTV462403

  • Cena od: 2499
  • Złącze USB: 2
  • Przekątna ekranu: 46
  • HDMI: 4
  • Tuner: DVB-C, DVB-S, DVB-T
  • Rodzaj ekranu: LED
Oferty 1-2 ułożone według:

Informacje o produkcie

Odkryj możliwości telewizora Peaq PTV462403 i przekonaj się, że będziesz zadowolony z tego, co Ci oferuje. Stwórz własne centrum domowej multimedialnej rozrywki.

TV 3D Peaq PTV462403

Ekran

Panoramiczny obraz w formacie 16/9, zapewnia doznania wizualne, podobne do tych, jakie dostarcza kino. 46 odbiornik wyprodukowany przez koncern Peaq sprawia, że obraz jest większy, wyraźniejszy i bardziej szczegółowy. Model Peaq PTV462403 cechuje wyjątkowo wysoki kontrast, a także świetna jasność. Te wartości również pozytywnie oddziałują na jakość i dokładność obrazu.

Dźwięk

Świetny dźwięk oferują wbudowane mocne głośniki stereofoniczne o dużej mocy muzycznej. Dzięki nim, codzienne oglądanie TV daje wiele przyjemności. Wyjście słuchawkowe, obecne w obudowie, ułatwi Ci zadanie podłączenia do telewizora własnego zestawu stereo lub słuchawek.

Wejścia i wyjścia

Do odbiornika możesz przyłączyć szereg urządzeń, dzięki którym będziesz mieć dostęp do jeszcze szerszej gamy rozrywki. Na cyfrowy (a więc szybki i nie tracący jakości) przesył danych pozwala obecność gniazd HDMI.

Zasilanie

W dzisiejszych czasach oprócz dobrej jakości, sprzęt RTV musi zapewniać ochronę środowiska i odznaczać się niskimi kosztami użytkowania. Peaq PTV462403 spełnia te wymagania dzięki zastosowaniu energooszczędnych komponentów. Wyłączony odbiornik pobiera w zaokrągleniu 0.3 W.

Wygląd

Współczesny, stonowany design sprawia, że telewizor cieszy oczy. To bardzo ważne w przypadku urządzenia, z którego korzystamy codziennie. Oszczędna kolorystyka sprawdza się właściwie w każdym pomieszczeniu, nie zaburzając jego wystroju.

Dane techniczne

Parametry
Złącze USB 2
Format obrazu 16/9
Przekątna ekranu 46
HDMI 4
Pobór mocy w trybie czuwania 0.3
Tuner DVB-C, DVB-S, DVB-T
Kolor czarny
Wyjście słuchawkowe tak
Rodzaj ekranu LED

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie