Moje konto  ▾

TV 3D Panasonic TX-L47ET60

Producent PanasonicPrzekątna ekranu 47"Rozdzielczość 1080p - Full HDRodzaj LEDFormat obrazu 16/9Pobór mocy 92Tuner DVB-T WIĘCEJ INFORMACJI ↓

3 oferty z 3 sklepów internetowych

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentPanasonic
Przekątna ekranu47 "
Rozdzielczość1080p - Full HD
RodzajLED
Format obrazu16/9
Pobór mocy92
TunerDVB-T

Telewizor Panasonic TX-L47ET60, to sprzęt, który oferuje doskonałą jakość w przystępnej cenie. Sprawdź, co możesz mieć już dziś.

Ekran

W sprzęcie zamontowano wyświetlacz o rozdzielczości 1080p - Full HD. Panoramiczny obraz w formacie 16/9, umożliwia doznania wizualne, podobne do tych, jakie dostarcza kino. 47 odbiornik firmy Panasonic sprawia, że obraz jest większy, wyraźniejszy i bardziej szczegółowy. Model Panasonic TX-L47ET60 cechuje wyjątkowo wysoki kontrast, a także świetna jasność. Te wartości również dobrze wpływają na jakość i dokładność obrazu.

Dźwięk

Świetny dźwięk zapewniają wbudowane mocne głośniki stereofoniczne o dużej mocy muzycznej. Dzięki nim, codzienne oglądanie TV daje wiele przyjemności. Wyjście słuchawkowe, obecne w obudowie, ułatwi Ci zadanie podłączenia do telewizora własnego zestawu stereo lub słuchawek.

Wejścia i wyjścia

Do telewizora możesz przyłączyć szereg urządzeń, dzięki którym otrzymasz dostęp do jeszcze szerszej gamy rozrywki.

Zasilanie

W dzisiejszych czasach oprócz dobrej jakości, sprzęt RTV musi gwarantować ochronę środowiska i cechować się niewysokimi kosztami użytkowania. Panasonic TX-L47ET60 spełnia te wymagania dzięki zastosowaniu energooszczędnych komponentów. Telewizor do działania potrzebuje 92 W.

Wygląd

Współczesny, stonowany design sprawia, że urządzenie cieszy wzrok. To bardzo ważne w przypadku urządzenia, z którego korzystamy na co dzień. Oszczędna kolorystyka sprawdza się właściwie w każdym pomieszczeniu, nie zaburzając jego wystroju.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.