Moje konto  ▾

TV 3D Samsung PS51F4900

Producent SamsungPrzekątna ekranu 51"Rozdzielczość 720p - HD ReadyRodzaj plazmaZłącze HDMI 2Wysokość 77.6 cmSzerokość 118.5.5 cmFormat obrazu 16/9Częstotliwość odświeżania 600 HzTuner DVB-T WIĘCEJ INFORMACJI ↓

6 ofert z 6 sklepów internetowych

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentSamsung
Przekątna ekranu51 "
Rozdzielczość720p - HD Ready
Rodzajplazma
Złącze HDMI2
Wysokość77.6 cm
Szerokość118.5.5 cm
Format obrazu16/9
Częstotliwość odświeżania600 Hz
TunerDVB-T

Telewizor Samsung PS51F4900, to sprzęt, który oferuje doskonałą jakość w przystępnej cenie. Sprawdź, co możesz mieć już dziś.

Ekran

Wyświetlacz obsługuje rozdzielczość do , gwarantując uzyskanie świetnego, żywego i naturalnego obrazu. Stosunek długości do wysokości wyświetlacza 16/9 gwarantuje jeszcze przyjemniejsze użytkowanie oraz lepsze wrażenia wizualne. Będziesz oglądać filmy i telewizję z przyjemnością dzięki pokaźnej przekątnej ekranu, która wynosi . Wysoki kontrast oraz poziom jasności również pozytywnie oddziałują na jakość obrazu. Opcja pełnej regulacji pozwala dokładnie ustawić wszelkie parametry. Dzięki temu uzyskamy preferowaną przez nas jakość obrazu. Wygodne i niemęczące wzroku oglądanie umożliwia odświeżanie obrazu o częstotliwości Hz.

Dźwięk

Dobry obraz wspierają mocne głośniki stereo, dzięki którym rozrywka jest jeszcze bardziej wciągająca. Wykorzystując wyjście słuchawkowe możesz cieszyć się świetną rozrywką! Po podłączeniu słuchawek będziesz mógł odciąć się od zakłóceń i hałasu, mając jednocześnie pewność, że nie przeszkadzasz otoczeniu.

Wejścia i wyjścia

Połączenie z innymi urządzeniami potrwa co najwyżej kilka chwil, dzięki przemyślanie rozmieszczonym gniazdom. Za pomocą złącz HDMI podłączysz prawie wszystkie najważniejsze sprzęty - dekoder, odtwarzacz blu-ray, DVD, konsolę, czy komputer.

Zasilanie

Dzięki zastosowaniu osiągnięć współczesnej technologii, i energooszczędnych komponentów elektronicznych, koszty użytkowania tego modelu są stosunkowo niskie (zwłaszcza w porównaniu z urządzeniami starego typu).

Wygląd

Na uwagę zasługują nie tylko parametry, ale też piękny projekt obudowy, która przyciąga wzrok swoją linią i ponadczasową kolorystyką. Spokojna tonacja kolorystyczna umożliwia wpasowanie się telewizora w dowolnym miejscu w mieszkaniu.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.