Moje konto  ▾

TV 3D Samsung UE46F6400

Producent SamsungPrzekątna ekranu 46"Rozdzielczość 1080p - Full HDRodzaj LEDZłącze HDMI 4Wysokość 61.77 cmSzerokość 105.9.8 cmFormat obrazu 16/9Częstotliwość odświeżania 200 HzPobór mocy 62Kolor czarnyTuner DVB-T, DVB-CWyjście słuchawkowe takPobór mocy w trybie czuwania 0.1Złącze USB 3 WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty Samsung  ▾ poprzednienastępne

Popularne produkty z kategorii Telewizory 3D innych firm  ▾ poprzednienastępne

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentSamsung
Przekątna ekranu46 "
Rozdzielczość1080p - Full HD
RodzajLED
Złącze HDMI4
Wysokość61.77 cm
Szerokość105.9.8 cm
Format obrazu16/9
Częstotliwość odświeżania200 Hz
Pobór mocy62
Kolorczarny
TunerDVB-T, DVB-C
Wyjście słuchawkowetak
Pobór mocy w trybie czuwania0.1
Złącze USB3

Poznaj Samsung UE46F6400 - telewizor, który zachwyca swoimi parametrami i możliwościami. Oprzyj na nim swoje "domowe centrum rozrywki".

Ekran

Piękne wyświetlanie szczególnie dobrej jakości to zasługa matrycy, która przygotowana jest do obsługi rozdzielczości . Format obrazu jest panoramiczny, bazujący na proporcjach 16/9. To obecnie najlepszy standard wyświetlania w wysokiej jakości. Telewizor o przekątnej pozwala na cieszenie się rewelacyjnym obrazem, niezależnie od tego, czy oglądasz serial, czy odtwarzasz film na DVD, przeglądasz zdjęcia, czy grasz na konsoli. Świetna jakość obrazu zależy też od częstotliwości odświeżania. W tym modelu odświeżanie można ustawić nawet na Hz, co jest normą dla większości wyświetlaczy tej klasy.

Dźwięk

W obudowie telewizora zamontowane zostały doskonałe i mocne głośniki stereofoniczne, emitujące dźwięki bardzo dobrej jakości, które w zupełności wystarczą do codziennego oglądania TV. W koncernie Samsung pomyślano również o tych, którzy wolą oglądać filmy i grać z własnymi słuchawkami na uszach. W tym celu zamontowano w obudowie wyjście słuchawkowe, do którego z łatwością podłączysz sprzęt.

Wejścia i wyjścia

Telewizor posiada najważniejsze złącza dla Twojej wygody. Szereg wejść, pozwala podłączyć wszelkie urządzenie, potrzebne Ci do domowej rozrywki. Dzięki wykorzystaniu technologii HDMI dostajesz możliwość bezproblemowego przyłączenia innych sprzętów i urządzeń, np. dekoderów, odtwarzaczy DVD i blu-ray, a nawet konsoli do gry, laptop i tablet.

Zasilanie

Wybierając Samsung UE46F6400, masz pewność, że dbasz o środowisko naturalne i swój własny portfel. Niskie zużycie prądu, to zasługa dobrze zaprojektowanej konstrukcji oraz dobraniu najlepszych komponentów elektronicznych. W - tyle energii zużywa telewizor. W trybie stand-by ta liczba maleje do W.

Wygląd

Dzięki nowoczesnemu i stylowemu wyglądowi sprzęt prezentuje się wyjątkowo korzystnie. To szalenie ważne, żeby przedmiot z którego korzystasz codziennie wyglądał dobrze, gdziekolwiek byś go nie umieścił. Telewizor Samsung, taki właśnie jest. Oprócz tego tradycyjne kolory powodują, że urządzenie będzie harmonijnie komponował się z wystrojem pomieszczenia, w którym go ustawisz.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.