Moje konto  ▾

TV 3D Sharp LC-60UQ10

Producent SharpPrzekątna ekranu 60"Rozdzielczość 1080p - Full HDZłącze HDMI 4Szerokość 137.8 cmJasność 500 cd/m2Tuner DVB-C WIĘCEJ INFORMACJI ↓

9 ofert z 9 sklepów internetowych

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentSharp
Przekątna ekranu60 "
Rozdzielczość1080p - Full HD
Złącze HDMI4
Szerokość137.8 cm
Jasność500 cd/m2
TunerDVB-C

Szukasz telewizora z technologią 3D? Spójrz na Sharp LC-60UQ10, przeczytaj opis, obejrzyj zdjęcia. Zdecyduj, czy spełnia Twoje wymagania.

Ekran

Telewizor obsługuje rozdzielczość do 1080p - Full HD, oferując uzyskanie świetnego, żywego i naturalnego obrazu. Będziesz oglądać filmy i telewizję z przyjemnością dzięki sporej przekątnej ekranu, która wynosi 60. Wysoki kontrast oraz poziom jasności również pozytywnie oddziałują na jakość obrazu. Opcja pełnej regulacji pozwala dokładnie ustawić wszelkie parametry. Dzięki czemu uzyskamy preferowaną przez nas jakość obrazu.

Dźwięk

Dobry obraz wspierają mocne głośniki stereo, dzięki którym rozrywka jest jeszcze bardziej wciągająca. Wykorzystując wyjście słuchawkowe możesz cieszyć się świetną rozrywką! Po podłączeniu słuchawek będziesz mógł odciąć się od zakłóceń i hałasu, mając jednocześnie pewność, że nie przeszkadzasz otoczeniu.

Wejścia i wyjścia

Połączenie z innymi urządzeniami potrwa co najwyżej kilka chwil, dzięki przemyślanie rozmieszczonym złączom. Za pomocą gniazd HDMI podłączysz prawie wszystkie najważniejsze sprzęty - dekoder, odtwarzacz blu-ray, DVD, konsolę, czy komputer.

Zasilanie

Dzięki zastosowaniu osiągnięć współczesnej technologii, i energooszczędnych komponentów elektronicznych, koszty eksploatacji tego modelu są stosunkowo niskie (zwłaszcza w porównaniu z telewizorami starego typu).

Wygląd

Na uwagę zasługują nie tylko parametry, ale też piękny projekt obudowy, która przyciąga wzrok swoją linią i ponadczasową kolorystyką. Spokojna tonacja kolorystyczna gwarantuje wpasowanie się odbiornika w dowolnym miejscu w mieszkaniu.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.