Moje konto

TV 3D Sony KDL-47W809

0 ofert z 0 sklepów

Producent Sony WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty Sony

Popularne produkty z kategorii Telewizory 3D innych firm

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentSony

Szukasz telewizora z technologią 3D? Spójrz na Sony KDL-47W809, przeczytaj opis, obejrzyj zdjęcia. Zdecyduj, czy spełnia Twoje wymagania.

Ekran

Model Sony KDL-47W809 cechuje wyjątkowo wysoki kontrast, a także świetna jasność. Te wartości również dobrze wpływają na jakość i dokładność obrazu.

Dźwięk

Świetny dźwięk zapewniają wbudowane mocne głośniki stereofoniczne o dużej mocy muzycznej. Dzięki nim, codzienne oglądanie TV daje wiele przyjemności. Wyjście słuchawkowe, obecne w obudowie, ułatwi Ci zadanie podłączenia do telewizora własnego zestawu stereo lub słuchawek.

Wejścia i wyjścia

Do urządzenia możesz przyłączyć szereg urządzeń, dzięki którym otrzymasz dostęp do jeszcze szerszej gamy rozrywki.

Zasilanie

W dzisiejszych czasach oprócz dobrej jakości, sprzęt RTV musi umożliwiać ochronę środowiska i wyróżniać się niewysokimi kosztami użytkowania. Sony KDL-47W809 spełnia te wymagania dzięki zastosowaniu energooszczędnych komponentów.

Wygląd

Współczesny, stonowany design sprawia, że telewizor cieszy oczy. To bardzo ważne w przypadku urządzenia, z którego korzystamy codziennie. Oszczędna kolorystyka sprawdza się właściwie w każdym pomieszczeniu, nie zaburzając jego wystroju.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.