TV LCD Hyundai HLH22840

TV LCD Hyundai HLH22840

Przykro nam, w chwili obecnej brak ofert.
TV LCD Hyundai HLH22840 TV LCD Hyundai HLH22840 TV LCD Hyundai HLH22840 TV LCD Hyundai HLH22840

Informacje o produkcie

Odkryj możliwości telewizora Hyundai HLH22840 i przekonaj się, czy będziesz zadowolony z tego, co Ci oferuje. Hyundai HLH22840 posiada ciekłokrystaliczny wyświetlacz, co sprawa, że oferowany obraz ma wysoką jakość, jest jasny i wyraźny.

TV LCD Hyundai HLH22840

Ekran

Wygodnie oglądanie filmów i programów telewizyjnych zapewniają przede wszystkim standardowe w dzisiejszych czasach proporcje 16/9. 60 Hz to maksymalna częstotliwość odświeżania w tym modelu. Możesz ją swobodnie zmniejszać, dostosowując ją do swoich preferencji. To gwarantuje Ci świetny obraz oraz komfortowe użytkowanie telewizora.

Dźwięk

W koncernie Hyundai pomyślano również o tych, którzy wolą oglądać filmy i grać z własnymi słuchawkami na uszach. W tym celu zamontowano w obudowie wyjście słuchawkowe, do którego w prosty sposób podłączysz sprzęt.

TV LCD Hyundai HLH22840

Wejścia i wyjścia

Do urządzenia możesz przyłączyć szereg urządzeń, dzięki którym będziesz mieć dostęp do jeszcze szerszej gamy rozrywki. Za pomocą gniazd HDMI podłączysz prawie wszystkie najważniejsze sprzęty - dekoder, odtwarzacz blu-ray, DVD, konsolę, czy komputer. Sprzęt posiada również wejścia, z pomocą których podłączysz też starsze dekodery, odtwarzacze DVD, a nawet magnetowidy.

Zasilanie

Najnowsze technologie to nie tylko znakomite parametry, ale też ochrona środowiska i oszczędność. Dotyczy to także modelu Hyundai HLH22840, którego komponenty zostały dobrane tak, być jak najbardziej ekologiczne i ekonomiczne w użytkowaniu.

TV LCD Hyundai HLH22840

Wygląd

Na uwagę zasługują nie tylko parametry, ale też piękny projekt obudowy, która przyciąga wzrok. Jej uniwersalne kształty i kolorystyka, pozwala łatwo zaadoptować urządzenie do obecnej zabudowy. Stonowane barwy doskonale pasują do łagodnej, niezbyt krzykliwej formy. Dzięki temu nie powinniśmy mieć problemu z ustawieniem odbiornika w umeblowanym pomieszczeniu. Urządzenie cechuje się wymiarami 38.0 mm wysokości oraz 1.10 mm głębokości.

TV LCD Hyundai HLH22840

Eksploatacja

Telewizor LCD Hyundai HLH22840, to przykład solidnej konstrukcji, która doskonale sprawdzi się w każdym domu. Oferuje nie tylko dobra jakość obrazu i dźwięku, ale także mnogość przydatnych i wygodnych funkcji. Dodatkowo jego atutem jest energooszczędność i praktyczność użytkowania, co czyni z opisywanego modelu dobre urządzenie bazowe pod własne, domowe centrum multimedialnej rozrywki.

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie