Moje konto

TV LCD LG 55LY330

2 oferty z 2 sklepów

Producent LG Rozdzielczość 1080p - Full HD Format obrazu 16/9 Jasność 300 cd/m2 WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentLG
Rozdzielczość1080p - Full HD
Format obrazu16/9
Jasność300 cd/m2

Szukasz nowoczesnego telewizora LCD? Rzuć okiem na naszą ofertę i wybierz coś odpowiedniego dla siebie. Ekran LCD LG 55LY330, to doskonała platforma do stworzenia własnego centrum domowej rozrywki. Bardziej ekonomiczna, zapewniająca lepszą jasność oraz szerszy zakres bieli, bardziej niezawodna: technologia LCD, to coś, nad czym naprawdę warto się zastanowić.

Ekran

Możesz wybrać częstotliwość odświeżania zgodną z Twoimi preferencjami i oglądać telewizję tak, jak lubisz!

Dźwięk

W każdej chwili do telewizora możesz podłączyć słuchawki lub mocniejsze głośniki dzięki wyjściu słuchawkowemu, w które koncern LG wyposażył urządzenie.

Wejścia i wyjścia

Urządzenie posiada najważniejsze złącza dla Twojej wygody. Starsze urządzenia (np. magnetowid) możesz przyłączyć dzięki wejściu EURO.

Zasilanie

W dzisiejszych czasach oprócz dobrej jakości, sprzęt RTV musi gwarantować ochronę środowiska i odznaczać się niskimi kosztami eksploatacji. LG 55LY330 spełnia te wymagania.

Wygląd

Warto podkreślić estetykę samego projektu obudowy - staranne wykończenie i prosta forma świadczą o jakości produktu. Spokojna tonacja kolorystyczna oferuje wpasowanie się urządzenia w dowolnym miejscu w mieszkaniu.

Eksploatacja

Wygodną eksploatację zapewnia szereg opcji i ustawień telewizora. Funkcja timera, teletekstu czy dodatkowych ustawień tunera, pozwolą łatwo ustawić odbiornik według własnych preferencji. Dzięki temu codzienna eksploatacja jest przyjemna i zachęca do relaksu przed telewizorem. Podsumowując, telewizor LG 55LY330, to przykład solidnego odbiornika, który z powodzeniem sprawdzi się w wielu domach.

Sprawdź też