Menu

TV LED JVC 24VH42

Cechy produktu

  • Producent JVC 
  • Przekątna ekranu 24 "

Opis

Stylowy telewizor 24'' LT–24VH42M Rozdzielczość HD System dźwięku przestrzennego Surround Złącze USB, 2 złącza HDMI Jakość w parze z wykonaniem propozycja konkretnej japońskiej firmy jak w głównej mierze odnajduje się na rynku telewizorów.

JVC LT‑24VH42M raduje się popularnością wśród właścicieli śladowych wnętrz, którzy poszukują korzystnego odbiornika w rozsądnej cenie. Telewizor o przekątnej 24 cale i rozdzielczości HD 1366 x 768 jest znakomitą odpowiedzią na ich zapotrzebowania.

Czerp przyjemność z oglądania nieznacznych rozmiarów urządzenie może się pochwalić niezwykle prawidłowymi parametrami. Na uwagę zasługuje matryca LED, która gwarantuje wyraźnie szerszy zakres kolorów standardowy ekran LCD.

miłośników ekologii powinna w dodatku przekonać wynikająca z tego typu matrycy energooszczędność. Czas reakcji matrycy na poziomie 8 ms docenią najczęściej gracze. Rodzinne oglądanie telewizji będzie przyjemnością dzięki szerokim kątom widzenia oraz jasności ekranu, której zawdzięczamy prawidłową jakość obrazu nawet w jasnym pomieszczeniu.

W korzystnym tonie Za brzmienie odpowiada system dźwięku przestrzennego Surround i dwa głośniki o mocy 2,5 W każdy. To trafne parametry dla tej wielkości urządzenia. Przydatne funkcje Kilka dodatków sprawi, że to ten telewizor będzie pożądany w twoim domu.

Nagrywanie na USB, złącze HDMI i USB oraz CI+ niewątpliwie powiększają możliwości tego odbiornika. Warto wspomnieć, iż telewizor jest kompatybilny ze standardem VESA 75 x 75 mm, co czyni go bardzo funkcjonalnym elementem wyposażenia....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.