Menu

TV LED JVC 40VU63

Cechy produktu

  • Producent JVC 
  • Przekątna ekranu 40 "

Opis

Smart TV 40'' w najlepszym wydaniu LT-40VU63M Rozdzielczość Ultra HD System dźwięku przestrzennego Surround Smart TV z zastosowanym Wi-Fi 3 wejścia HDMI, 2 wejścia USB Twoje domowe centrum multimedialne Zachwyć się możliwościami telewizora od JVC.

W tym mocnym urządzeniu o przekątnej 40 cali ekran ma rozdzielczość Ultra HD 3840 x 2160. Perfekcyjnie będzie się prezentował w każdym wnętrzu - Model JVC LCD LT-40VU63M w uniwersalnej czarnej obudowie olśni nie tylko miłośników klasyki, lecz także minimalistów, którzy cenią proste i stylowe rozwiązania.

Japońska solidność i elegancja nigdy nie zawodzą. Smart TV Telewizor może się pochwalić funkcją Smart TV, którą na dodatek uzupełnia szereg przydatnych aplikacji, byś miał nieograniczony dostęp do najkorzystniejszej rozrywki, kiedy jedynie masz na nią ochotę.

A do tego nowy, szybki i prosty interfejs, gwarantujący nietrudny dostęp do oglądarki internetowej. Odbiornik ma także Wi-Fi, dzięki któremu telewizor skonsoliduje się z innymi urządzeniami za pośrednictwem sieci domowej.

HDR HDR od Dolby Vision to najmocniej innowacyjna technologia HDR, która dopasowuje ustawienia obrazu klatka po klatce. Dzięki Dolby Vision HDR dostrzeżesz niezwykłą jasność obrazu, kontrast i nasycone barwy, które sprawią, iż rozrywka będzie realistyczna jak nigdy dotąd.

Telewizory JVC w pełni wykorzystują potencjał nowej technologii, zapewniając efekt wykwintnego i realistycznego obrazu. Wsłuchaj się O przyjemności oglądania ulubionych programów nie decyduje wyłącznie obraz.

Myśląc o JVC LT-40VU63M, inżynierowie postawili na wysoką jakość dźwięku, którą zawdzięczamy systemowi dźwięku przestrzennego DTS TruSurround z dwoma głośnikami o mocy 8 W każdy. Kilka udanych udoskonaleń ponadto JVC LT-40VU63M wyposażony jest w moduł CI+ (Common Interface), dwa porty USB, wejście PC VGA czy PC AUDIO.

zapewnia także prędkie połączenia HDMI, posiadając aż 3 wejścia. Proponuje na dodatek możliwość nagrywania na USB. Co to oznacza? Zewnętrzny dysk twardy pełni rolę nagrywarki, umożliwiając nagrywanie programów na urządzeniu zewnętrznym podłączonym do telewizora.

Oglądaj Netflix w jakości Ultra HD Już z poziomu pilota możesz otrzymać się do bogatego zbioru filmów, seriali i programów rozrywkowych przystępnych na platformie video na życzenie Netflix. Mnóstwo godzin rozrywki czeka na Ciebie....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.