Menu

TV LED JVC 55VU63

Cechy produktu

  • Producent JVC 
  • Przekątna ekranu 55 "

Opis

Przygotuj się na prawdziwe wrażenia. Uchwyć każdy szczegół na każdym rogu ekranu, korzystając z bogatszej gamy kolorów. Poczuj się jak żyjący w barwnym wirtualnym świecie lub otoczony obrazami znanych artystów w galerii sztuki za pośrednictwem UHD 4K.

Niech te słowa działają z Alexą Pozwól urządzeniom Alexa odtwarzać muzykę, uzyskiwać informacje, wiadomości, warunki pogodowe i więcej dzięki sterowaniu głosem. Integracja Alexa z telewizorami JVC pomaga w codziennych zadaniach i zadowala się bardziej w domu.

Ciesz się swym czasem z JVC Smart Center. JVC Smart Center zezwala na dostęp do zróżnicowanych treści internetowych za pomocą jednego kliknięcia na pilocie. Dzięki aplikacjom Smart TV można w czasie rzeczywistym przesyłać muzykę, filmy i filmy z kilku stron internetowych.

Możesz oglądać nieodebrane odcinki ulubionych programów telewizyjnych za pośrednictwem usługi catch-up; możesz wypożyczać najnowsze filmy albo oglądać filmy internetowe....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.