Menu

TV LED LG 43LM6300

Cechy produktu

  • Producent LG 
  • Przekątna ekranu 43 "
  • Tuner DVB-T, DVB-C, DVB-S 

Opis

43LM6300PLA Główne cechy Nowy poziom jakości Full HD Dynamiczny wzmacniacz kolorów Czterordzeniowy procesor - tylko naturalne obrazy Dzięki Active HDR dostrzeżesz każdy szczegół Virtual Surround Plus. Dźwięk ze wszelkich stron Dolby Audio™ Kinowa jakość dźwięku Nowy poziom jakości Full HD wyświetlacz Full HD zapewnia szczegółowy obraz,rewelacyjną rozdzielczość i żywe barwy.

Dynamiczny wzmacniacz barw nowoczesny procesor obrazu wzbogaca kolory, dzięki czemu obrazy stają się bardziej naturalne.Delektuj się prawdziwymi kolorami natury na ekranie swojego telewizora. Czterordzeniowy procesor - tylko naturalne obrazy Cztery szybkie i staranne procesory usuwają szum, a także zapewniają bogate odcienie i dynamiczny kontrast.

Rozdzielczość obrazów o niskiej jakości jest podnoszona w celu powiększenia ostrości i zapewnienia bardziej żywych kolorów. Dzięki Active HDR dostrzeżesz każdy detal technologia Active HDR optymalizuje każdą scenę, prezentując nawet najdrobniejsze detale barw.

Obsługa wielu formatów HDR, w tym HDR10 i HLG, w połączeniu z technologią korekty scen LG pozwala delektować się filmami w fantastycznej jakości HDR. Virtual Surround Plus. Dźwięk ze wszystkich stron Dzięki zaimplementowanym w telewizor głośnikom możesz rozkoszować się bogatym, wielowymiarowym dźwiękiem.

Wzbogać swoje wrażenia z dźwiękiem dochodzącym ze wszystkich stron. Dolby Audio™Kinowa jakość dźwięku Daj się porwać wyraźniejszym i jeszcze bardziej wciągającym efektom dźwiękowym o kinowej jakości dzięki technice Dolby Audio.

Poznaj świat telewizji LG ze sztuczną inteligencją Dzięki technologii AI ThinQ niemało czynności można wykonać tylko przy pomocy poleceń głosowych. Rozmawiaj z asystentem dzięki technologii rozpoznawania głosu i korzystaj z treści rekomendowanych na podstawie wcześniej wybieranych programów.

Inteligentna obsługa dzięki systemowi webOS Inteligentny telewizor LG z systemem webOS usprawnia korzystanie z takich usług jak Netflix, YouTube i niemało innych. Nowy design i liczne funkcje dają jeszcze więcej przyjemności z oglądania.

Wybierz, podłącz i korzystaj Możesz podłączyć pamięć USB albo dysk zewnętrzny, żeby oglądać na ekranie telewizora praktycznie dowolną treść.Obejrzyj ulubiony film na pokaźniejszym ekranie i w wyższej rozdzielczości.

Prosty i wyrafinowany design Smukła ramka i stylowe wykończenie harmonizują z każdym wnętrzem i dają jeszcze więcej radości z oglądania. Nowy poziom jakości Full HD ekran Full HD gwarantuje szczegółowy obraz,genialną rozdzielczość i żywe kolory.

Dynamiczny wzmacniacz odcieni progresywny procesor obrazu wzbogaca barwy, dzięki czemu obrazy stają się bardziej naturalne.Delektuj się prawdziwymi kolorami natury na ekranie swego telewizora. Czterordzeniowy procesor - tylko naturalne obrazy Cztery prędkie i skrupulatne procesory usuwają szum i gwarantują bogate odcienie i dynamiczny kontrast.

Rozdzielczość obrazów o niskiej jakości jest podnoszona w celu zwiększenia ostrości i zapewnienia bardziej żywych kolorów. Dzięki Active HDR dostrzeżesz każdy detal technika Active HDR optymalizuje każdą scenę, ukazując nawet najdrobniejsze szczegóły barw.

Obsługa wielu formatów HDR, w tym HDR10 i HLG, w połączeniu z technologią korekty scen LG pozwala delektować się filmami w fantastycznej jakości HDR. Virtual Surround Plus. Dźwięk ze wszystkich stron Dzięki wbudowanym w telewizor głośnikom możesz rozkoszować się bogatym, wielowymiarowym dźwiękiem.

Wzbogać swoje wrażenia z dźwiękiem dochodzącym ze wszelkich stron. Dolby Audio™Kinowa jakość dźwięku Daj się porwać wyraźniejszym i jeszcze bardziej wciągającym efektom dźwiękowym o kinowej jakości dzięki technologii Dolby Audio.

Poznaj świat telewizji LG ze sztuczną inteligencją Dzięki technologii AI ThinQ dużo czynności można wykonać tylko przy pomocy poleceń głosowych. Rozmawiaj z asystentem dzięki technologii rozpoznawania głosu i korzystaj z treści rekomendowanych na podstawie wcześniej wybieranych programów.

Inteligentna obsługa dzięki systemowi webOS Inteligentny telewizor LG z systemem webOS upraszcza korzystanie z takich usług jak Netflix, YouTube i sporo innych. Nowy design i liczne funkcje dają jeszcze więcej przyjemności z oglądania.

Wybierz, podłącz i korzystaj Możesz podłączyć pamięć USB albo dysk zewnętrzny, aby oglądać na ekranie telewizora praktycznie dowolną treść.Obejrzyj ulubiony film na pokaźniejszym ekranie i w wyższej rozdzielczości.

Prosty i wyrafinowany design Smukła ramka i stylowe wykończenie harmonizują z każdym wnętrzem i dają jeszcze więcej radości z oglądania.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.