Menu

TV LED LG 43UM7390

Cechy produktu

  • Producent LG 
  • Przekątna ekranu 43 "

Opis

Telewizor LG LED 43UM7390PLC Telewizor o przekątnej 43 cale ze zintegrowanym Wi-Fi, który oprócz konwencjonalnej telewizji otwiera mnóstwo nowych możliwości. Bez względu na to, co oglądasz w telewizji, 43UM7390PLC powoduje, że ​​korzystanie z 4K HDR jest aktywne, zapewniając perfekcyjne wrażenia wizualne: kolory są bogate, stabilne i realistyczne, poza tym kontrast jest za każdym razem automatycznie i stosownie wyrównany.

43UM7390PLC ma rozdzielczość 3840 x 2160 pikseli (UltraHD), cztery razy obszerniejszą klasyczny model FullHD. Podobnie jak SmartTV, sporo treści można przesyłać bezprzewodowo za pośrednictwem smartfona albo tabletu za pośrednictwem sieci WLAN, lecz portal LG oferuje jeszcze usługi audio lub wideo na żądanie, wiadomości lub aplikacje pogodowe i dużo innych....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.