Menu

TV LED LG 43UM7450

Cechy produktu

  • Producent LG 
  • Przekątna ekranu 43 "

Opis

43UM7450PLA Główne atrybuty Poznaj cudowny świat nowej inteligencji 4K nowy kanon wysokiej rozdzielczości Zwiedź wirtualny świat. Nawet pod pokaźnym kątem 4-rdzeniowy procesor – źródło obrazu w jakości 4K dokładne odwzorowanie kolorów nowoczesny wzmacniacz odcieni Poznaj świat telewizji LG ze sztuczną inteligencją Dzięki technologii AI ThinQ sporo czynności można wykonać tylko przy pomocy poleceń głosowych.

Rozmawiaj z asystentem dzięki technice rozpoznawania głosu i korzystaj z treści sugerowanych na podstawie wcześniej wybieranych programów. 4K nowy kanon wysokiej rozdzielczości Postaw na bardziej realistyczny i szczegółowy obraz 4K o żywych kolorach dzięki matrycy IPS gwarantującej rozdzielczość cztery razy wyższą od Full HD.

Zwiedź wirtualny świat. Nawet pod pokaźnym kątem Nieważne, gdzie zajmiesz miejsce. Matryca IPS o rozdzielczości 4K z szerokim kątem patrzenia zapewni Ci spektakularne wrażenia pod każdym kątem – cechuje się prawie 100% precyzyjnością odwzorowania kolorów, choćby pod kątem 60 stopni.

4-rdzeniowy procesor – źródło obrazu w jakości 4K prędki i dokładny czterordzeniowy procesor eliminuje szum i zagwarantuje bogate kolory i dynamiczny kontrast. Rozdzielczość obrazów o niskiej jakości jest podnoszona w celu zbliżenia jej do jakości 4K.

dokładne odwzorowanie barw choćby najsubtelniejsze różnice barw są starannie odzwierciedlane, co gwarantuje ostrzejszy, bogatszy i bardziej realistyczny obraz. 4K Active HDR pozwala zobaczyć każdy detal technologia Active HDR 4K optymalizuje każdą scenę, pokazując choćby najdrobniejsze detale w bogactwie odcieni.

Obsługa wielu formatów HDR, w tym HDR10 i HLG, w połączeniu z technologią korekty scen LG pozwala delektować się filmami w fantastycznej jakości HDR. DTS Virtual:X Dźwięk wzbogacony o nowy wymiar Zakochasz się w bogatym, idealnie czystym i wielowymiarowym dźwięku, jaki pod każdym kątem zaimplementowane głośniki telewizora.

Rozkoszuj się dźwiękiem z Ultra Surround Dochodzący z wielu wirtualnych kanałów dźwięk jeszcze bardziej wciąga w wir rozrywki. Prosty, a równocześnie wyszukany design Smukła ramka i gustowne, postępowe linie dodają wnętrzu ekskluzywnego stylu i powiększają przyjemność z oglądania telewizji.

Poznaj świat telewizji LG ze nienaturalną inteligencją Dzięki technice AI ThinQ sporo czynności można wykonać tylko przy pomocy poleceń głosowych. Rozmawiaj z asystentem dzięki technologii rozpoznawania głosu i korzystaj z treści polecanych na podstawie wcześniej wybieranych programów.

4K nowy kanon wysokiej rozdzielczości Postaw na bardziej realistyczny i szczegółowy obraz 4K o żywych kolorach dzięki matrycy IPS zapewniającej rozdzielczość cztery razy wyższą od Full HD. Zwiedź wirtualny świat.

choćby pod obszernym kątem Nieważne, gdzie zajmiesz miejsce. Matryca IPS o rozdzielczości 4K z szerokim kątem patrzenia zapewni Ci piękne wrażenia pod każdym kątem – znamionuje się prawie 100% starannością odwzorowania odcieni, nawet pod kątem 60 stopni.

4-rdzeniowy procesor – źródło obrazu w jakości 4K szybki i precyzyjny czterordzeniowy procesor usuwa szum i gwarantuje bogate kolory i dynamiczny kontrast. Rozdzielczość obrazów o niskiej jakości jest podnoszona w celu zbliżenia jej do jakości 4K.

precyzyjne odwzorowanie odcieni choćby najsubtelniejsze różnice kolorów są precyzyjnie odzwierciedlane, co gwarantuje ostrzejszy, bogatszy i bardziej realistyczny obraz. 4K Active HDR pozwala zobaczyć każdy szczegół technologia Active HDR 4K optymalizuje każdą scenę, prezentując nawet najdrobniejsze szczegóły w bogactwie odcieni.

Obsługa wielu formatów HDR, w tym HDR10 i HLG, w połączeniu z technologią korekty scen LG pozwala delektować się filmami w fantastycznej jakości HDR. DTS Virtual:X Dźwięk wzbogacony o nowy wymiar Zakochasz się w bogatym, bezbłędnie czystym i wielowymiarowym dźwięku, jaki pod każdym kątem wbudowane głośniki telewizora.

Rozkoszuj się dźwiękiem z Ultra Surround Dochodzący z wielu wirtualnych kanałów dźwięk jeszcze bardziej wciąga w wir rozrywki. Prosty, a jednocześnie wyszukany design Smukła ramka i wyszukane, postępowe linie dodają wnętrzu ekskluzywnego stylu i rozszerzają przyjemność z oglądania telewizji.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.