Menu

TV LED LG 49SM8600

Cechy produktu

 • Producent LG 
 • Przekątna ekranu 49 "
 • Rozdzielczość 4k - 3840 x 2160 
 • Funkcje WiFi, Smart TV 
 • Częstotliwość odświeżania 100 Hz
 • Złącza HDMI
 • Złącza USB
 • Szerokość 109.6 cm
 • Standard Vesa 200 x 200 
 • Klasa energetyczna
 • Tuner DVB-C 

Opis

49SM8600PLA Główne cechy NanoCell TV, najnowocześniejsza technologia TV Jeszcze czystsze barwy Odkryj czyste barwy dzięki technice NanoCell wyśmienite odwzorowanie barw choćby pod pokaźnym kątem Kinowa jakość 4K HDR – tak jak chciał reżyser Telewizory NanoCell – najlepsze telewizory LED LG NanoCell to najmocniej progresywne telewizory LED odznaczające się unikatową jakością obrazu i rewelacyjnym odwzorowaniem odcieni RGB dzięki technice LG NanoCell.

Jeszcze czystsze odcienie Funkcja Nano Color gwarantuje wyjątkowe wrażenia wizualne dzięki technice NanoCell, która poprawia czystość odcieni za pomocą nanocząsteczek o rozmiarze około 1 nm. Odkryj czyste barwy dzięki technologii NanoCell Czyste barwy RGB to podstawa realistycznego obrazu.

technika NanoCell wykorzystuje nanocząsteczki, które oczyszczają barwy, przefiltrowując mdłe barwy i rozszerzając czystość widma RGB. Staranne odwzorowanie kolorów pod każdym kątem Na ekranie telewizora NanoCell odcienie są dokładne niezależnie od miejsca, w którym siedzisz.

dzięki czemu każdy widz może cieszyć się realistycznym obrazem. Rewelacyjnie odwzorowane kolory pod każdym kątem W odróżnieniu od zwykłych telewizorów, które mogą przekłamywać kolorypodczas patrzenia z boku, telewizory LG NanoCell TV doskonałe barwy jednocześnie podczas patrzenia z boku, jak i z naprzeciwka.

4K Cinema HDR Wizja reżysera bez zniekształceń technologia LG Cinema HDR 4K wiernie odwzorowuje wizję reżysera dzięki obsłudze większości formatów HDR. Zachwyć się kinową jakością obrazu w najważniejszych formatach HDR, takich jak Advanced HDR Technicolor i HDR10 Pro.

Dolby Vision i AtmosKinowe wrażenia w domu Dolby zamieni Twój dom w centrum rozrywkiz kinowej jakości obrazem HDR i dźwiękiem. Dolby Vision i Atmos to światowej klasy technologie HDR i realizacji dźwięku.

Optymalizując obraz i dźwięk, zapewnia kinową jakość zgodną z wizją reżysera. Pokaźniejszy realizm dzięki nienaturalnej inteligencji Inteligentny procesor drugiej generacji α7 wspomagany technologią AI głębokiego uczenia gwarantuje oszałamiający, szczegółowy obraz i rewelacyjny dźwięk, dzięki którym przeniesiesz się do nowego świata.

Prostota i harmonia wzornictwa wyjątkowo cienka ramka telewizora LG NanoCell TV harmonizuje z wnętrzem, dodając mu wyszukanego smaku. Tryb galerii dodajeklasy do codzienności Tryb galerii pozwala na oglądanie sławnych atrakcji turystycznych okresowo aktualizowanych przez TripAdvisor.

Gry w jakości 4K HDR. Pochłonięcie bez reszty. Telewizory LG NanoCell TV wyśmienity obraz o kinowej jakości 4K HDR w grach. Krótkie opóźnienie wejściowe upraszcza synchronizację z dynamicznymi scenami i daje przewagę w szybkich grach.

Poznaj świat telewizji LG ze sztuczną inteligencją Dzięki technice AI ThinQ mnóstwo czynności można wykonać tylko za pomocą poleceń głosowych. Rozmawiaj z asystentem dzięki technologii rozpoznawania głosu i korzystaj z tr...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.