Menu

TV LED LG 55UM7450

Cechy produktu

 • Producent LG 
 • Przekątna ekranu 55 "
 • Rozdzielczość 4k - 3840 x 2160 
 • Funkcje WiFi, Smart TV 
 • Częstotliwość odświeżania 50 Hz
 • Złącza HDMI
 • Złącza USB
 • Wysokość 79.1 cm
 • Szerokość 124.4 cm
 • Standard Vesa 300 x 300 
 • Klasa energetyczna
 • Tuner DVB-C, DVB-S, DVB-T 

Opis

55UM7450PLA Główne atrybuty Poznaj cudowny świat nowej inteligencji 4K nowy kanon wysokiej rozdzielczości Zwiedź wirtualny świat. Nawet pod wielkim kątem 4-rdzeniowy procesor – źródło obrazu w jakości 4K staranne odwzorowanie barw innowacyjny wzmacniacz odcieni Poznaj świat telewizji LG ze nienaturalną inteligencją Dzięki technice AI ThinQ sporo czynności można wykonać tylko za pomocą poleceń głosowych.

Rozmawiaj z asystentem dzięki technologii rozpoznawania głosu i korzystaj z treści sugerowanych na podstawie wcześniej wybieranych programów. 4K nowy kanon wysokiej rozdzielczości Postaw na bardziej realistyczny i szczegółowy obraz 4K o żywych kolorach dzięki matrycy IPS zapewniającej rozdzielczość cztery razy wyższą od Full HD.

Zwiedź wirtualny świat. Choćby pod wielkim kątem Nieważne, gdzie zajmiesz miejsce. Matryca IPS o rozdzielczości 4K z szerokim kątem patrzenia zapewni Ci efektowne wrażenia pod każdym kątem – charakteryzuje się prawie 100% dokładnością odwzorowania odcieni, nawet pod kątem 60 poziomów.

4-rdzeniowy procesor – źródło obrazu w jakości 4K szybki i skrupulatny czterordzeniowy procesor eliminuje szum i zagwarantuje bogate odcienie i dynamiczny kontrast. Rozdzielczość obrazów o niskiej jakości jest podnoszona w celu zbliżenia jej do jakości 4K.

staranne odwzorowanie kolorów nawet najsubtelniejsze różnice odcieni są precyzyjnie odzwierciedlane, co gwarantuje ostrzejszy, bogatszy i bardziej realistyczny obraz. 4K Active HDR pozwala zobaczyć każdy detal technika Active HDR 4K optymalizuje każdą scenę, demonstrując nawet najdrobniejsze detale w bogactwie kolorów.

Obsługa wielu formatów HDR, w tym HDR10 i HLG, w połączeniu z technologią korekty scen LG pozwala delektować się filmami w fantastycznej jakości HDR. DTS Virtual:X Dźwięk wzbogacony o nowy rozmiar Zakochasz się w bogatym, bezbłędnie czystym i wielowymiarowym dźwięku, jaki pod każdym kątem zastosowane głośniki telewizora.

Rozkoszuj się dźwiękiem z Ultra Surround Dochodzący z wielu wirtualnych kanałów dźwięk jeszcze bardziej wciąga w wir rozrywki. Prosty, a równocześnie wyszukany design Smukła ramka i gustowne, innowacyjne linie dodają wnętrzu wytwornego stylu i rozszerzają przyjemność z oglądania telewizji.

Poznaj świat telewizji LG ze sztuczną inteligencją Dzięki technologii AI ThinQ sporo czynności można wykonać tylko za pomocą poleceń głosowych. Rozmawiaj z asystentem dzięki technologii rozpoznawania głosu i korzystaj z treści polecanych na podstawie wcześniej wybieranych programów.

4K nowy kanon wysokiej rozdzielczości Postaw na bardziej realistyczny i szczegółowy obraz 4K o żywych kolorach dzięki matrycy IPS gwarantującej rozdzielczość cztery razy wyższą od Full HD. Zwiedź wirtualny świat.

choćby pod obfitym kątem Nieważne, gdzie zajmiesz miejsce. Matryca IPS o rozdzielczości 4K z szerokim kątem patrzenia zapewni Ci atrakcyjne wrażenia pod każdym kątem – charakteryzuje się prawie 100% skrupulatnością odwzorowania kolorów, choćby pod kątem 60 poziomów.

4-rdzeniowy procesor – źródło obrazu w jakości 4K szybki i skrupulatny czterordzeniowy procesor likwiduje szum oraz gwarantuje bogate odcienie i dynamiczny kontrast. Rozdzielczość obrazów o niskiej jakości jest podnoszona w celu zbliżenia jej do jakości 4K.

staranne odwzorowanie barw choćby najsubtelniejsze różnice barw są dokładnie odzwierciedlane, co zagwarantuje ostrzejszy, bogatszy i bardziej realistyczny obraz. 4K Active HDR pozwala dojrzeć każdy detal technika Active HDR 4K optymalizuje każdą scenę, demonstrując choćby najdrobniejsze szczegóły w bogactwie kolorów.

Obsługa wielu formatów HDR, w tym HDR10 i HLG, w połączeniu z technologią korekty scen LG pozwala delektować się filmami w fantastycznej jakości HDR. DTS Virtual:X Dźwięk wzbogacony o nowy wymiar Zakochasz się w bogatym, idealnie czystym i wielowymiarowym dźwięku, jaki pod każdym kątem zaimplementowane głośniki telewizora.

Rozkoszuj się dźwiękiem z Ultra Surround Dochodzący z wielu wirtualnych kanałów dźwięk jeszcze bardziej wciąga w wir rozrywki. Prosty, a jednocześnie wyszukany design Smukła ramka i wysmakowane, progresywne linie dodają wnętrzu wytwornego stylu i zwiększają przyjemność z oglądania telewizji.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.