Menu

TV LED LG 55UM7610

Cechy produktu

 • Producent LG 
 • Przekątna ekranu 55 "
 • Rozdzielczość 4k - 3840 x 2160 
 • Funkcje WiFi, Smart TV 
 • Częstotliwość odświeżania 50 Hz
 • Złącza HDMI
 • Złącza USB
 • Szerokość 123.4 cm
 • Standard Vesa 300 x 300 
 • Klasa energetyczna
 • Tuner DVB-C 

Opis

55UM7610PLB Główne atrybuty Poznaj świat telewizji LG ze sztuczną inteligencją 4K nowy standard wysokiej rozdzielczości Zwiedź wirtualny świat. Nawet pod wielkim kątem 4-rdzeniowy procesor – źródło obrazu w jakości 4K staranne odwzorowanie barw 4K Active HDR pozwala zobaczyć każdy szczegół Poznaj świat telewizji LG ze sztuczną inteligencją Dzięki technice AI ThinQ niemało czynności można wykonać tylko za pomocą poleceń głosowych.

Rozmawiaj z asystentem dzięki technologii rozpoznawania głosu i korzystaj z treści rekomendowanych na podstawie wcześniej wybieranych programów. 4K nowy standard wysokiej rozdzielczości Postaw na bardziej realistyczny i szczegółowy obraz 4K o żywych kolorach dzięki matrycy IPS zapewniającej rozdzielczość cztery razy wyższą od Full HD.

Zwiedź wirtualny świat. Nawet pod wielkim kątem Nieważne, gdzie zajmiesz miejsce. Matryca IPS o rozdzielczości 4K z szerokim kątem patrzenia zapewni Ci efektowne wrażenia pod każdym kątem – charakteryzuje się prawie 100% starannością odwzorowania barw, choćby pod kątem 60 poziomów.

4-rdzeniowy procesor – źródło obrazu w jakości 4K prędki i dokładny czterordzeniowy procesor usuwa szum oraz zapewnia bogate barwy i dynamiczny kontrast. Rozdzielczość obrazów o niskiej jakości jest podnoszona w celu zbliżenia jej do jakości 4K.

staranne odwzorowanie kolorów nawet najsubtelniejsze różnice kolorów są skrupulatnie odzwierciedlane, co zapewnia ostrzejszy, bogatszy i bardziej realistyczny obraz. 4K Active HDR pozwala dojrzeć każdy szczegół technika Active HDR 4K optymalizuje każdą scenę, prezentując nawet najdrobniejsze szczegóły w bogactwie barw.

Obsługa wielu formatów HDR, w tym HDR10 i HLG, w połączeniu z technologią korekty scen LG pozwala delektować się filmami w fantastycznej jakości HDR. DTS Virtual:X Dźwięk wzbogacony o nowy rozmiar Zakochasz się w bogatym, perfekcyjnie czystym i wielowymiarowym dźwięku, jaki pod każdym kątem wbudowane głośniki telewizora.

Rozkoszuj się dźwiękiem z Ultra Surround Dochodzący z wielu wirtualnych kanałów dźwięk jeszcze bardziej wciąga w wir rozrywki. Prosty, a równocześnie wyszukany design Smukła ramka i wykwintne, postępowe linie dodają wnętrzu elitarnego stylu i zwiększają przyjemność z oglądania telewizji.

Poznaj świat telewizji LG ze sztuczną inteligencją Dzięki technologii AI ThinQ sporo czynności można wykonać tylko za pomocą poleceń głosowych. Rozmawiaj z asystentem dzięki technologii rozpoznawania głosu i korzystaj z treści sugerowanych na podstawie wcześniej wybieranych programów.

4K nowy kanon wysokiej rozdzielczości Postaw na bardziej realistyczny i szczegółowy obraz 4K o żywych kolorach dzięki matrycy IPS gwarantującej rozdzielczość cztery razy wyższą od Full HD. Zwiedź wirtualny świat.

nawet pod obfitym kątem Nieważne, gdzie zajmiesz miejsce. Matryca IPS o rozdzielczości 4K z szerokim kątem patrzenia zapewni Ci ładne wrażenia pod każdym kątem – charakteryzuje się prawie 100% precyzyjnością odwzorowania odcieni, nawet pod kątem 60 stopni.

4-rdzeniowy procesor – źródło obrazu w jakości 4K szybki i staranny czterordzeniowy procesor likwiduje szum i zapewnia bogate barwy i dynamiczny kontrast. Rozdzielczość obrazów o niskiej jakości jest podnoszona w celu zbliżenia jej do jakości 4K.

staranne odwzorowanie barw choćby najsubtelniejsze różnice barw są starannie odzwierciedlane, co zapewnia ostrzejszy, bogatszy i bardziej realistyczny obraz. 4K Active HDR pozwala dostrzec każdy szczegół technologia Active HDR 4K optymalizuje każdą scenę, pokazując nawet najdrobniejsze szczegóły w bogactwie odcieni.

Obsługa wielu formatów HDR, w tym HDR10 i HLG, w połączeniu z technologią korekty scen LG pozwala delektować się filmami w fantastycznej jakości HDR. DTS Virtual:X Dźwięk wzbogacony o nowy wymiar Zakochasz się w bogatym, bezbłędnie czystym i wielowymiarowym dźwięku, jaki pod każdym kątem zastosowane głośniki telewizora.

Rozkoszuj się dźwiękiem z Ultra Surround Dochodzący z wielu wirtualnych kanałów dźwięk jeszcze bardziej wciąga w wir rozrywki. Prosty, a jednocześnie wyszukany design Smukła ramka i wytworne, postępowe linie dodają wnętrzu elitarnego stylu i zwiększają przyjemność z oglądania telewizji.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.