Menu

TV LED LG 55UN711

Cechy produktu

  • Producent LG 
  • Przekątna ekranu 55 "

Opis

LG UN711C (EU) 4K UHD Smart TVPrzyjrzyj się bliżej nowemu standardowi ostrości obrazu dzięki niesamowitym telewizorom 4K od LG Electronics i doświadcz genialnej jakości rozrywki. Prawdziwe 4K dla Twojej rozrywki Telewizory LG UHD proponują obraz na zupełnie nowym poziomie.

Niezależnie od tego, czy wybierzesz kino, sport czy gry. Ciesz się bardziej realistycznymi obrazami z rozdzielczością czterokrotnie większą od Full HD Realistyczna jakość HDTelewizory LG UHD optymalną jakość obrazu HDR dzięki obsłudze głównych formatów HDR, w tym HDR 10 Pro i HLG Pro Bądź Smart dzięki nowemu webOS Ciesz się pokaźniejszą liczbą przystępnych aplikacji streamingowych, w tym Netflix, Youtube i innych.

ponadto funkcja sterowania głosowego umożliwia zarządzanie urządzeniami gospodarstwa domowego za pomocą głosu. Wszystko, co uwielbiasz w jednym miejscuDoświadcz szerkiej gamy rozrywkowych treści OTT. Od najowszych filmów, programów telewizyjnych, filmów dokumentalnych po transmisje sportowe na żywo i nie tylko - wszystkie odnajdziesz w jednym miejscu Tryb hotelowy(Public Display Mode)Telewizory LG zostały zaprojektowane nie tylko do stosowania domowego, lecz także do zastosowań komercyjnych.

Od wyboru kanału do poziomu głośności, możesz kontrolować ustawienia telewizora w obszarach biznesowych. Tryb wyświetlania publicznego pozwala na równiez przywrócenie domyślnych zgodnie z wymogimi. Oglądaj, słuchaj, udostępniaj dzięki AirPlayAirPlay 2 umożliwia proste udostępianie filmów, programów telewizyjnych, fotografii i innych tworzyw z telefonu iPhone, iPada albo komputera Mac na telewizorze LG.

Możesz odtwarzać muzykę na każdym telewizorze LG, zewnętrznych urządzeniach kopatybilnych z AirPlay 2, w tym samym czasie - równolegleTechnologie: Funkcje specjalne: System dźwięku: Telegazeta (pamięć): Procesor: Akcesoria w zestawie: Pozostałe parametry:...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.