Menu

TV LED LG 65NANO903

Cechy produktu

  • Producent LG 

Opis

Czyste barwy Czyste barwy RGB to podstawa realistycznego obrazu. Technika NanoCell wykorzystuje nanocząsteczki, które oczyszczają odcienie, przefiltrowując mdłe barwy i powiększając czystość spektrum RGB.

Prawdziwa jakość 4K i czyste odcienie Telewizor NanoCell zapewnia prawdziwą rozdzielczość 4K spełniającą międzynarodową normę dotyczącą wartości CM. Postaw na czystszy i wyraźniejszy obraz w prawdziwej rozdzielczości 4K i technologię NanoCell.

Postaw na bezkompromisową jakość obrazu mocny procesor α7 Gen3 4K polepsza jakość sygnału ze źródła z jakiego jest nadawany, zapewniając fantastyczny obraz i świetny dźwięk. Dzięki funkcji Pure Colors, telewizor NanoCell dostarcza optymalną jakość obrazu niezależnie od tego skąd (z jakiego źródła) pochodzi sygnał wysyłany do telewizora.

Funkcja Pure Colors zamieni Twój dom w kino Dzięki funkcji Pure Colors obraz na ekranie telewizora NanoCell jest bardziej żywy, a dzięki funkcji Nano Black ma wyższy kontrast. Ponadto wrażenia wizualne i dźwiękowe są bardziej spektakularne i realistyczne.

Telewizor NanoCell może stać się centrum rodzinnym z nieograniczoną rozrywką na poziomie kinowym. Wierność wizji twórcy Oglądaj filmy precyzyjnie tak, jak powinny być oglądane w zapierającej dech jakości.

Dzięki technologii Dolby Vision IQ możesz korzystać z funkcji Dolby Vision choćby lepiej niżeli z HDR. Dostosowuje jasność, kolory i kontrast ekranu do typu treści i warunków oświetleniowych. Dzięki technice Dolby Atmos możesz radować się najwyższą jakością dźwięku z dowolnym rodzajem treści.

Oglądaj treść skrupulatnie tak, jak została tworzona Procesor samoczynnie dostosowuje obraz i wyłącza wygładzanie ruchu, abyś mógł w pełni radować się ruchomymi obrazami. Oglądaj filmy oparte na intencji twórcy i doświadczeniu kinowym.

Ciesz się filmowymi treściami i doświadcz pełnej artystycznej wartości każdego filmu. Lepsze najważniejsze formaty HDR Telewizory NanoCell proponują trafną jakość obrazu HDR poprzez dobranie obsługiwanych kluczowych formatów tej technologii - HLG i HDR 10.

W ten sposób możesz oglądać wszystkie treści zapewniającej realizm wysokiej rozdzielczości. Dom Apple TV+ i dużo więcej Oryginalne programy i filmy z Apple TV +. Tylko najkorzystniejsze kanały i tysiące filmów, które możesz nabyć albo wypożyczyć.

Oferta jest spersonalizowana i profesjonalnie przygotowana, dzięki temu znajdziesz wszystko, co najkorzystniejsze. Wszystko w aplikacji Apple TV. Reaguj i namierzaj jeszcze szybciej Dzięki NanoCell TV możesz natychmiast zaatakować swoich wirtualnych przeciwników.

niewiele znaczące opóźnienie wejściowe pomaga zsynchronizować zmysły użytkownika z dynamiczną akcją gry, właśnie dzięki skróceniu opóźnień. Standard gier nowej generacji pokaźniejsza liczba klatek na sekundę i obsługa technologii VRR, ALLM i eARC.

Złącze HDMI 2.1 pozwala na przesyłanie dynamicznej treści w wysokiej rozdzielczości i gwarantuje płynną i zsynchronizow...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.